Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 22:50:47

a ja jestem przeciwko goleniu włosków na rękach.. znam kilka dziewczyn co naprawdę mają bardzo gęste i ciemne,nie golą i nie odejmuje im to jakoś uroku:)

WŁOSY NA RĘKACH

17 kwi 2009 - 15:25:26

najlepiej to olac i sie nie przejmowac xD

WŁOSY NA RĘKACH

17 kwi 2009 - 15:28:05

a ja tam gole i sie nie przejmuje ze bedzie jeszcze gorzej, dla mnie "jeszcze gorzej"jest jak widze laske z owlosionymi rekami, fuj

WŁOSY NA RĘKACH

17 kwi 2009 - 15:30:15

Cytat
karolina_1919
ja gole bo nie wyobrażam chodzić jak yeti owłosiona a niestety jestem brunetką
włosy bardzo nieestetycznie wyglądają szczególnie na rekach(zreszta wszedzie)
czuje sie niekomfortowo niewydepilowana.raz jak zobaczyłam dziewczyne makijaż,ładne perfumy
i ciuchy a rece zgroza,wyglądało to dość nie ładnie.Ja uzywam kremu po depilacji opóżniający odrost włosów
i rosną wolniej innego sposobu nie ma.
dokladnie

WŁOSY NA RĘKACH

17 kwi 2009 - 15:31:07

ja golę (fuuj..) maszynką Gilette dla kobiet. problem,że muszę to robić to 3-4 dni..
jeśli szykuje się jakiś wyjazd czy inna ważna okazja stosuję krem Vit i mam spokój na miesiąc ;)
tak więc polecam te sposoby.

WŁOSY NA RĘKACH

17 kwi 2009 - 15:33:00

Cytat
MoniczQ
Już rozjaśniałam woda utlenioną, miała jakieś 10-12% (cos koło tego) i faktycznie troszkę jaśniejsze się zrobiły ale potem miałam tak jakby wybielona skórę tzn białe może bardziej kremowe 'łatki' na rękach i skóra miejscami czerwona mi się robiła, na dodatek jeszcze piekła, więc zrezygnowałam z tego :( może później wieczorkiem zrobię zdj mojej ręki i zobaczycie ;D hehe

jesli chcesz rozjasniac wlosy woda utleniana to najwiecej 6% bo silniejsza moze ci skore podraznic i to silnie

WŁOSY NA RĘKACH

17 kwi 2009 - 15:33:14

Cytat
EmoAndRoll
Cytat
MoniczQ
Dziewczyny co sądzicie o na ten temat? Mam jasna karnację i niestety ciemne włosy :( zastanawiam się nad goleniem włosków na rękach... Kieeedyś, jakoś w gimn. robiłam to, bo mojej koleżance wtedy włoski prawie wcale nie rosły, tak przynajmniej mi mówiła, więc i ja spróbowałam :P ;D przestałam i teraz mam ich trochę więcej... Robi się cieplutko, głupio mi po prostu wyjść w krótkim rękawku ;p źle się z tym czuje, a z 2giej str dobija mnie myśl ciągłego golenia i odrostów (?!) ;/ mój chłopak krzyczy na mnie, mówi żebym nie goliła, bo będzie jeszcze gorzej... łatwo mu powiedzieć ;P eh macie jakieś dobre sposoby żeby szybko nie odrastały? Nie piszcie tylko żeby laserowo usunąć, bo nie mam kasy ;(

BROŃ BOŻE NIE GOL RĄK!!! WŁOSY WYROSNĄ MOCNIEJSZE, GRUBSZE I CIEMNIEJSZE!

jakos gole juz tyle czasu i wcale nie mam gesciejszych, gole z przyzwyczajenia,bo wcale ich duzo nie mam, wiec nie powielajmy takich schematow myslowych

WŁOSY NA RĘKACH

17 kwi 2009 - 15:34:30

ja też golę, bo nie cierpię włosków na rękach - mimo, iż są bardzo jasne !
Ale jak słońce przyświeci, to one są dla mnie bardzo widoczne i wolę usunąć.
Golę zwykłą maszynką i wcale nie odrastają mocniejsze i ciemniejsze, więc to chyba nie reguła :)))

WŁOSY NA RĘKACH

17 kwi 2009 - 15:36:40

Cytat
roxi25
Cytat
EmoAndRoll
Cytat
MoniczQ
Dziewczyny co sądzicie o na ten temat? Mam jasna karnację i niestety ciemne włosy :( zastanawiam się nad goleniem włosków na rękach... Kieeedyś, jakoś w gimn. robiłam to, bo mojej koleżance wtedy włoski prawie wcale nie rosły, tak przynajmniej mi mówiła, więc i ja spróbowałam :P ;D przestałam i teraz mam ich trochę więcej... Robi się cieplutko, głupio mi po prostu wyjść w krótkim rękawku ;p źle się z tym czuje, a z 2giej str dobija mnie myśl ciągłego golenia i odrostów (?!) ;/ mój chłopak krzyczy na mnie, mówi żebym nie goliła, bo będzie jeszcze gorzej... łatwo mu powiedzieć ;P eh macie jakieś dobre sposoby żeby szybko nie odrastały? Nie piszcie tylko żeby laserowo usunąć, bo nie mam kasy ;(

BROŃ BOŻE NIE GOL RĄK!!! WYROSNĄ MOCNIEJSZE, GRUBSZE I CIEMNIEJSZE!

jakos gole juz tyle czasu i wcale nie mam gesciejszych, gole z przyzwyczajenia,bo wcale ich duzo nie mam, wiec nie powielajmy takich schematow myslowych

to dokładnie tak jak u mnie :)))
golę już ponad 10 lat i jakoś nie mam grubszych ani ciemniejszych - tylko mnie denerwuje samo to, że są :)

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY NA RĘKACH

17 kwi 2009 - 15:37:16

Cytat
madziorkaa87
Cytat
MoniczQ
Już rozjaśniałam utlenioną, miała jakieś 10-12% (cos koło tego) i faktycznie troszkę jaśniejsze się zrobiły ale potem miałam tak jakby wybielona skórę tzn białe może bardziej kremowe 'łatki' na rękach i skóra miejscami czerwona mi się robiła, na dodatek jeszcze piekła, więc zrezygnowałam z tego :( może później wieczorkiem zrobię zdj mojej ręki i zobaczycie ;D hehe

jesli chcesz rozjasniac wlosy woda utleniana to najwiecej 6% bo silniejsza moze ci skore podraznic i to silnie


byłam u dermatologa i przypisał mi tą 10-12% wodę na receptę i faktycznie miałam podrażnienia, w sumie nie były wieeelkie ale były.. ;/ zastosuje wosk i tyle ;d hehe

WŁOSY NA RĘKACH

17 kwi 2009 - 15:37:41

miała ten sam problem..
plastry z woskiem.. mi pomogły..
próbowałam wodą utlenioną.. ale to mi nic nie dało:(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.287

WŁOSY NA RĘKACH

17 kwi 2009 - 15:37:47

Jak przychodzi lato usuwam włosy z przedramion (chociaż nie mam ich aż tak widocznych i ciemnych bo jestem blondynką). Robię to po to aby skóra równiej była opalona. Wbrew powszechnym opiniom wcale nie odrastają mi gęstsze i grubsze wręcz przeciwnie rzadkie i cienkie. :-)

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY NA RĘKACH

17 kwi 2009 - 15:38:35

Cytat
tanessa
ja też golę, bo nie cierpię włosków na rękach - mimo, iż są bardzo jasne !
Ale jak słońce przyświeci, to one są dla mnie bardzo widoczne i wolę usunąć.
Golę zwykłą maszynką i wcale nie odrastają mocniejsze i ciemniejsze, więc to chyba nie reguła :)))

a u mnie jest odwrotnie xD jak słonko zaświeci to ich tak bardzo nie widać, nie rzucaja się wtedy w oczy xD hehehe

WŁOSY NA RĘKACH

17 kwi 2009 - 15:42:12

Kiedyś młoda i głupia zgoliłam, odrosły dluższe grubsze, ciemniejsze i dużo więcej, więc musiałam zacząć golić regularnie, teraz depiluje depilatorem, i jest dużo lepiej, za to moja siostra chodzi do kosmetyczki na wosk. Każdemu co innego pasuje.

WŁOSY NA RĘKACH

17 kwi 2009 - 15:42:26

spróbuj kremy do depilacji... wiem że nie dają tak dobrego efektu ale osłabisz je i z czasem będą mało widoczne...

następna dyskusja:

pazurki ;)