Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:33:43

Cytat
MoniczQ
01rudzia w moim przypadku maszynka nie przejdzie ;/ szybciutko odrastają i to z dwojoną siłą ;/ chyba jakaś INNA jestem, bo mi to nie pomaga ;D hehe

A próbowałaś używać jakiś kremów opóźniających wzrost włosków??

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:34:55

Cytat
MoniczQ
Dziewczyny co sądzicie o na ten temat? Mam jasna karnację i niestety ciemne włosy :( zastanawiam się nad goleniem włosków na rękach... Kieeedyś, jakoś w gimn. robiłam to, bo mojej koleżance wtedy włoski prawie wcale nie rosły, tak przynajmniej mi mówiła, więc i ja spróbowałam :P ;D przestałam i teraz mam ich trochę więcej... Robi się cieplutko, głupio mi po prostu wyjść w krótkim rękawku ;p źle się z tym czuje, a z 2giej str dobija mnie myśl ciągłego golenia i odrostów (?!) ;/ mój chłopak krzyczy na mnie, mówi żebym nie goliła, bo będzie jeszcze gorzej... łatwo mu powiedzieć ;P eh macie jakieś dobre sposoby żeby szybko nie odrastały? Nie piszcie tylko żeby laserowo usunąć, bo nie mam kasy ;(
Źle zrobiłaś ze woogole zaczęłaś .. teraz one są grubsze i mocniejsze i nic na to nie poradzisz .. możesz je laserowo usunąć lub golić tak jak wczesniej albo dac sobie spokoj :)

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:35:00

Oj nie radze ich golić... obojętnie w jaki sposób !
Odrosną i to o wiele grubsze lub gorsze :(
Musisz na nie nie zwracać uwagi :)

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:36:51

Cytat
01rudzia
Cytat
MoniczQ
01rudzia w moim przypadku maszynka nie przejdzie ;/ szybciutko odrastają i to z dwojoną siłą ;/ chyba jakaś INNA jestem, bo mi to nie pomaga ;D hehe

A próbowałaś używać jakiś kremów opóźniających wzrost włosków??

nie, nie próbowałam ;/ a znasz jakieś dobre i niedrogie?;P kiedyś miałam balsam (nie pamiętam nazwy) ktory miał właśnie opóźniać wzrost włosków ale stosowalam go na nogi i mało mi pomógł ;/

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:38:59

ja gole od dawna. i nie z tego powodu, ze mam ciemne;p bo nigdy nie mialam ciemnych wloskow :) ale po prostu nie podobaja mi sie włosy na rekach;p
mialam keidys kolezanke, która miala takie włochy na rekach, ze....;O:O takie ciemne i długie i na dodoatek ich nie goliła:O wygladala gorzej niz facet. inne laski sie z niej smiały a ta sobie nic z tego nie robila;p
takze to jzu jets kwestia tego jak Ty sie z nimi czujesz.
mi odrastaja dosyc wolno takze póki co gole wloski na rekach:P

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:39:56

Cytat
justyna15153
Oj nie radze ich golić... obojętnie w jaki sposób !
Odrosną i to o wiele grubsze lub gorsze :(
Musisz na nie nie zwracać uwagi :)


Zimą jest ok, bo nie odsłaniam wtedy za bardzo rąk ;D a teraz to koszmar się zaczyna ;/ chciałabym nie zwracać na nie uwagi ale po prostu NIE UMIEM ;/ ;D mam wrażenie, że każdy się dziwnie patrzy na moje ręce i myśli "ooo Boshe ogoliłaby w końcu te włosy" ;P ;/ ehhh

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:40:10

znam tylko jeden z Avonu (moja mama go sobie chwali), z tego co wiem to jest dużo tego typu kosmetyków w drogerii...warto zacząć szukać od najtańszych bo nie zawsze cena mówi o jakości:-)

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:40:16

Ja przez wiele lat golilam maszynka ale w koncu znajoma kosmetyczka zmusila mnie zeby je zapuscic i zglosic sie do niej na depilacje woskiem! Co prawda okres zapuszczania byl straszny...caly czas chodzilam w dlugim rekawie ale od tamtej pory (ok roku) chodze egularnie na depilacje 1 raz w miesiacu i wloski sa juz prawie niewidoczne i bardzo wolno odrastaja. Takze jesli chcesz sie ich pozbyc to polecam ten sposob. Mozna tez wykonac ten zabieg samodzielnie w domu plastrami z woskiem, ale chociaz na pierwszy raz radzilabym sie do kosmetyczki wybrac ;)

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:43:03

są preparaty do rozjasniania wosków : ) firymy sally hansen , ale chyba tylko na all mozna kupic bo w pl sklepach nie ma ich produktów

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:43:28

O widzę że nie tylko ja mam taki problem. Tylko że ja goliłam maszynką, bo mam jasną karnację i czarne włosy. Baaardzo widać... no żeby było ich mało... ale jest ich dużo! Na całych rękach, aż do ramion... Zaczęłam potem golić depilatorem, no i jakiś czas goliłam, ale potem przestałam, a teraz tak boli, że nie mogę się zebrać. Chciałam golić plastrami, ale spróbowałam na bikini... bolało... i nic nie wyrwało!Robiłam tak jak w instrukcji plastrami Joanny... teraz nie wiem czy kupować te plastry, boję się bo jak tamtymi spróbowałam, to nie dość że bolało, nic nie wyrwało to jeszcze wosk mi na skórze został... podrażnionej skórze. Miałam problem ze zmyciem, a oliwka dała tyle co nic... Macie jakieś dobra sprawdzone plastry?
A macie wąski? Ja ostatnio zauważyłam, że jakoś mi ściemniały... czym je sobie usuwacie?

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:43:32

Cytat
MoniczQ
Cytat
justyna15153
Oj nie radze ich golić... obojętnie w jaki sposób !
Odrosną i to o wiele grubsze lub gorsze :(
Musisz na nie nie zwracać uwagi :)


Zimą jest ok, bo nie odsłaniam wtedy za bardzo rąk ;D a teraz to koszmar się zaczyna ;/ chciałabym nie zwracać na nie uwagi ale po prostu NIE UMIEM ;/ ;D mam wrażenie, że każdy się dziwnie patrzy na moje ręce i myśli "ooo Boshe ogoliłaby w końcu te włosy" ;P ;/ ehhh

Patrz : Moim zdanie jest takie : Olej to !
Niech se ludzie gadają co chcą ale mówie Ci, że może być lepiej
ale jest i ryzyko że będzie i gorzej :( Co do ludzi jeśli serio to usłyszysz
powiedz że zapuszczasz i koniec rozmowy ;D
Wiem ciężko jest to zaakceptować ale jednak musisz :]
Ja też jestem brunetką i to na dodatek także bladą i też mam
futerko na rękach ale wiem że nic z tym nie zrobie :]
W sumie faceci nie zwracają na to uwagi więc masz kolejny + ;D

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:43:33

Cytat
natalia_23
ja gole od dawna. i nie z tego powodu, ze mam ciemne;p bo nigdy nie mialam ciemnych wloskow :) ale po prostu nie podobaja mi sie włosy na rekach;p
mialam keidys kolezanke, która miala takie włochy na rekach, ze....;O:O takie ciemne i długie i na dodoatek ich nie goliła:O wygladala gorzej niz facet. inne laski sie z niej smiały a ta sobie nic z tego nie robila;p
takze to jzu jets kwestia tego jak Ty sie z nimi czujesz.
mi odrastaja dosyc wolno takze póki co gole wloski na rekach:P

Źle się z tym czuje... i jednak ogolę.. ^^ poczekam jeszcze troszkę aż cieplej się zrobi i właśnie wosku będę używała przez lato :) na chłodniejszą jesień i zimę sobie odpuszcze golenie, a potem znowu zacznę jak ciepło będzie ;D ahhh ja to mam 'problemy' ;/ :>

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:44:41

Cytat
olcia1106
Ja przez wiele lat golilam maszynka ale w koncu znajoma kosmetyczka zmusila mnie zeby je zapuscic i zglosic sie do niej na depilacje woskiem! Co prawda okres zapuszczania byl straszny...caly czas chodzilam w dlugim rekawie ale od tamtej pory (ok roku) chodze egularnie na depilacje 1 raz w miesiacu i wloski sa juz prawie niewidoczne i bardzo wolno odrastaja. Takze jesli chcesz sie ich pozbyc to polecam ten sposob. Mozna tez wykonac ten zabieg samodzielnie w domu plastrami z woskiem, ale chociaz na pierwszy raz radzilabym sie do kosmetyczki wybrac ;)

a ile kosztuje taka wizyta u kosmetyczki?;)

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:44:41

Niektóre dziewczyny też na to narzeka a tak naprawdę prawie
u nich włosków nie widać :)

WŁOSY NA RĘKACH

16 kwi 2009 - 15:45:54

Najlepiej woskiem regularnie przez jesien i zime robic wtedy a wiosne i lato jest ich mniej i nie trzeba golic tak czesto :)

następna dyskusja:

Jaki kolor, jaka farba ?