Obecnie rozmawiamy o:

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Aktywne użytkowniczki

NASZE SPOSOBY!

17 kwi 2009 - 11:15:23

ja wieczorem po demakijażu oczu dodatkowo przemywam je torebką herbaty (musi byc niesłodzona) usuwa dokładnie resztki makijażu. to samo rano, oczy są wypoczęte,ładnie wyglądają, schodzi niewyspanie itd. robię juz tak od kilku miesięcy w ogóle nie mam sinców pod oczami, a latem nie mam problemów z jęczmieniami (jestem alergiczką). także polecam tani i szybki sposób.

NASZE SPOSOBY!

17 kwi 2009 - 11:35:56

Jak byłam mała mama myła mi włosy naftą zeby włosy były mocne i nie wypadały, strasznie śmierdzi ale działa.Co do twarzy to polecam maseczke z żółtek i miodu można dodać jeszcze kilka kropel cytryny dokłasdnie wymeszć i nałorzyć na twarz skóra jest gladka i nawilżona.A z babcinych sposobów to babcia opowiadała że kiedyś jak dziewczyny chciały mieć kręcone włosy to myły je wodą deszczową.Nastawały miski podczas deszczu zbierały wodę i myły w niej właosy sama nie próbowałam ale podobno działa:)

NASZE SPOSOBY!

17 kwi 2009 - 11:46:31

peeling z kawy, z soli morskiej... rewelacja ;) nigdy nie mialam tak gładkiej skory ;) olejek rycynowy na rzęsy tez stosuje ;) a znacie moze sposoby na przetluszczajace wlosy? bo mam z nimi problem niestety

NASZE SPOSOBY!

17 kwi 2009 - 11:47:03

no to ja Was dziewczynki zaskoczę pewnie ale znam metodę na tzw "naturalną depilację". Kolezanka stosowała i widać było efekty-mnie nie starczyło cierpliwosci no i nie znoszę depilatorów;)
Trzeba zrobic sobie depilację depilatorem, woskiem itp metodą, która wyrywa włoski, następnie nacierac olejem z krokosza barwierskiego, codziennie nawet 2 razy. No i generalnie włoski stają się liche, rzedną, wolniej odrastają. Ale konieczne jest stosowanie cały czas depilacji wyrywającej włoski. Nie mozna golic nóg bo ten olej gorzej wnika:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-17 11:47 przez giania.

NASZE SPOSOBY!

17 kwi 2009 - 11:53:06

Giania, a gdzie mozna dostac taki olej? moze i by to bylo dobre, ale ja nie moge stosowac depilatora, strasznie wlosy wrastaja.. ;/ nogi po nim mam jak po wojnie.. ;/

NASZE SPOSOBY!

17 kwi 2009 - 12:06:35

z tymi obierkami z ziemniaków to super sprawa. Równie dobrze działają na dłonie. Po ugotowaniu trzeba poczekać aż przestygną a potem dokładnie "pougniatać" je gołymi rękoma. Może to śmieszne ale podpatrzyłam to u mojego brata ;) on tak robił po pracy, żeby dokładnie "wymyć" ręce z różnych smarów itd (tylko w ten sposób mógł oczyścić paznokcie) a przy okazji okazało się to świetną pielęgnacją :)

NASZE SPOSOBY!

17 kwi 2009 - 12:24:57

a zna ktos jakis sposo na wlosy zeby byly tak usztywnione jak po lakierze??:P

NASZE SPOSOBY!

17 kwi 2009 - 22:50:00

ten krokosz widziałam w internecie, ale są tez w sklepach ze zdrową żywnością.

następna dyskusja:

Trwała