Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

SPONSORING

21.06 o 11:53

Aktywne użytkowniczki

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:41:43

Cytat
agdzie
odbiegnę troszkę od tematu- jeśli któraś z Was ma problem z wiecznie obecnymi mokrymi plamami potu pod pachami- to znam świetny specyfik.Ja się męczyłam z tym praktycznie odkąd zaczęłam dojrzewać aż do niedawna, a mam 25 lat.Ale już jest po problemie :)

ale mówisz o jakimś sposobie aptekarskim? czy bardziej domowo- zielarskim?:)

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:42:28

Cytat
niesforna
Cytat
mardzente
woda z solą ;d i mam sliczne stópki :p
moja mama zawsze przykladała jakies liscie babki na odciski
z domowych sposobow to malo co stosuje bo u mnie w domu nigdy nie bylo kultu pielęgnacji ciała :]

a wiecie jaki jest genialny sposób na gładziutkie stópki???:) tylko się nie śmiejcie;))) ostatnio robiłam dwa razy i efekt wręcz nieprawdopodobny, a powiem wam, że dość zaniedbałam nóżki przez zimę...

A więc:)))) moczenie w gotowanych obierkach z ziemniaków:)))))))

Jak gotujecie ziemniaki na obiad, to nie wyrzucajcie tych łupek, tylko ugotujcie je w osobnym garnku. Później jak wszystko przestygnie lekko, tzn, woda z tymi obierkami, to moczycie w tym nóżki:) z 10-15 minut:) jak moczyłam dwa razy w odstępie jednego dnia, ale myślę, że przy regularnym dbaniu wystarczy zrobić sobie takie moczenie raz w tygodniu:) po kąpieli w tych obierkach lekko pumeksem stopy przetrzeć i dosłownie jak gładkie jak dupka ( no może jak stópki;)) niemowlaka:))
Serio? :D A wiesz, że zastosuję?:> A co tam :]

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:47:29

Cytat
mesmerise16
Też czytałam gdzieś o tym olejku rycynowym..Podobno pomaga ale sama nie próbowałam..a drogi taki olejek??? Pewnie w aptece można go dostac, zgadza się?
1,60 u mnie w aptece:):):):)

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:49:11

Cytat
mardzente
woda z solą ;d i mam sliczne stópki :p

Też stosuję;) Najlepsza jest gruba sól morska. Niedawno kupiłam taką specjalną z dodatkiem cynamonu Dr.Stopa - FlosLek
nie dość ,że stopy gładkie to jeszcze piękny zapach. Polecam szczególnie tym, którym zimno w stopy, bo cynamon ma właściwości rozgrzewające.

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:52:17

ja kobietki zamierzam stosowac kawę z żelem pod prysznic i zawinąć to w folię spozywczą na godzinke pod kocyk i podobno skórka cud miod :) a cellulit sie redukuje ;)

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:53:32

na cellulit to ja mam już chińskie bańki i nie wymienię ich na nic innego :D ale kawę jak njbardziej zacznę stosować :)

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:56:51

a jak te chinskie banki ? ;p bo słyszalam ale nie wiem jak stosowac:P działają?

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:57:15

Cytat
niesforna
Cytat
agdzie
odbiegnę troszkę od tematu- jeśli któraś z Was ma problem z wiecznie obecnymi mokrymi plamami potu pod pachami- to znam świetny specyfik.Ja się męczyłam z tym praktycznie odkąd zaczęłam dojrzewać aż do niedawna, a mam 25 lat.Ale już jest po problemie :)

ale mówisz o jakimś sposobie aptekarskim? czy bardziej domowo- zielarskim?:)[/
no właśnie jest to specyfik z apteki, dlatego pisałam,że odbiegnę od tematu :) ale tak mi przyszło to na myśl bo ci, którzy maja z tym problem wiedzą jakie to okropne i uciążliwe.

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 21:03:24

Cytat
agdzie
Cytat
niesforna
Cytat
agdzie
odbiegnę troszkę od tematu- jeśli któraś z Was ma problem z wiecznie obecnymi mokrymi plamami potu pod pachami- to znam świetny specyfik.Ja się męczyłam z tym praktycznie odkąd zaczęłam dojrzewać aż do niedawna, a mam 25 lat.Ale już jest po problemie :)

ale mówisz o jakimś sposobie aptekarskim? czy bardziej domowo- zielarskim?:)[/
no właśnie jest to specyfik z apteki, dlatego pisałam,że odbiegnę od tematu :) ale tak mi przyszło to na myśl bo ci, którzy maja z tym problem wiedzą jakie to okropne i uciążliwe.

etaxil , aquasel albo coś w tym stylu? bo mi to nie pomaga tak jak powinno:D że 2 czy 3 razy w tygodniu zastosuje i jest cacuś glancuś:) w ten dzień jak użyję to jest lux, ale w kolejny już nie bardzo:) a nie chcę stosować tego codziennie, żeby sobie nie pozatykać niczego

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 21:08:13

Cytat
niesforna
Cytat
agdzie
Cytat
niesforna
Cytat
agdzie
odbiegnę troszkę od tematu- jeśli któraś z Was ma problem z wiecznie obecnymi mokrymi plamami potu pod pachami- to znam świetny specyfik.Ja się męczyłam z tym praktycznie odkąd zaczęłam dojrzewać aż do niedawna, a mam 25 lat.Ale już jest po problemie :)

ale mówisz o jakimś sposobie aptekarskim? czy bardziej domowo- zielarskim?:)[/
no właśnie jest to specyfik z apteki, dlatego pisałam,że odbiegnę od tematu :) ale tak mi przyszło to na myśl bo ci, którzy maja z tym problem wiedzą jakie to okropne i uciążliwe.

etaxil , aquasel albo coś w tym stylu? bo mi to nie pomaga tak jak powinno:D że 2 czy 3 razy w tygodniu zastosuje i jest cacuś glancuś:) w ten dzień jak użyję to jest lux, ale w kolejny już nie bardzo:) a nie chcę stosować tego codziennie, żeby sobie nie pozatykać niczego


ehhh no własnie etiaxil :) a myślałam,że to cudowny środek ;) mi naprawdę pomógł rewelacyjnie, teraz już go wogóle praktycznie nie używam bo problem zniknął.no ale widocznie, jak wszystkie inne specyfiki,u jednej osoby może zadziałać, u innej nie.

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 21:08:47

Cytat
pulsecode
a jak te chinskie banki ? ;p bo słyszalam ale nie wiem jak stosowac:P działają?
Bierzesz bańkę, zasysasz nią skórę...i wykonujesz normalny masż, zresztą wszystko będzie napisane na ulotce : Efekty są świetne! :) Rozbija cellulit jak się da, a skóra jest niebywale ujędrniona :) Mogą powstać siniaki, krwiaki bądź małe czerwone plamki ale to szybko znika :)
W lewym górnym rogu takie dwie małe niebieskie są pokazane :D
Ach i nie radze kupować w necie, gdzie cenę widziałam 120 coś zł :| w Aptece kupisz za 27 zł :)

[embed_image 2d0ba38bf4d93ee3ae47929ec143816f]

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 21:11:35

Fusy z kawy jako piling:D

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 21:14:10

olejek rycynowy znam, na rzęsy super. do tego polecam maskę z majonezu na włosy (śmierdzi ale 30minut da się wytrzymać, na suche włosy, owinąć folią i ręcznikiem po 30min umyć), działa jak żółtko (no bo to jest żółtko hehe). polecam też maseczkę z płatków owsianych, płukanie włosów piwem (są sztywne potem niczym druty), peeling z cukru wymieszanego z żelem pod prysznic, kąpiele w mleku itd itd.

NASZE SPOSOBY!

16 kwi 2009 - 15:28:18

Cytat
agdzie
odbiegnę troszkę od tematu- jeśli któraś z Was ma problem z wiecznie obecnymi mokrymi plamami potu pod pachami- to znam świetny specyfik.Ja się męczyłam z tym praktycznie odkąd zaczęłam dojrzewać aż do niedawna, a mam 25 lat.Ale już jest po problemie :)


NO TO PISZ CO TO ZA SPOSOB........

NASZE SPOSOBY!

16 kwi 2009 - 15:52:57

agdzie - co to za sposób na plamki od potu??

następna dyskusja:

Długa sukienka