Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 19:49:05

Wiele się mówi o tzw. babcinych sposobach na różne rzeczy :) Domowe, sprawdzone :) A czy Wy macie jakieś takie swoje sposoby, domowe na ładne, gładkie ciało, wzmocnienie włosów, delikatne dłonie, na manicure i pedicure? :)
Np. jeśli chodzi o mnie bardzo lubię kąpiele z olejkami eterycznymi i kąpiel przygotowaną dla stóp (szklanka mleka z dwiema łyżkami miodu a latem z płatkami kwiatów) :)

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 19:57:37

hm...zero sposobów?:>

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 19:59:23

moja babcia to włosy w żółtkach myje znaczt nakłąda jak maseczkę żeby były bąłdkie i nie wypadały ale nigdy nie prubowałam:)

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:00:57

też słyszałm o tym, ale również nie próbowałam :d

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:00:58

Ja np: nakładam olejek rycynowy(tak tak! ten na przeczyszczenie) na rzęsy i dzięki temu tworzą się piękne firanki.

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:02:38

Cytat
edysia11
Ja np: nakładam olejek rycynowy(tak tak! ten na przeczyszczenie) na rzęsy i dzięki temu tworzą się piękne firanki.
Co Ty gadasz?! Nawet by mi to do głowy nie przyszło :D

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:08:20

Cytat
edysia11
Ja np: nakładam olejek rycynowy(tak tak! ten na przeczyszczenie) na rzęsy i dzięki temu tworzą się piękne firanki.

też to stosowałam, ale znacznej poprawy i różnicy nie widziałam:/ czytałam gdzieś na forum ze to trzeba systematycznie przez dłuższy czas stosowac a ja jestem zapominalska i może dlatego nie widze efektów:/

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:09:47

edysia11

a naprawde widzisz różnicę? pomaga Ci to??

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:11:19

Ja stosowałam to raz dziennie przez 2 tygodnie. I były efekty!

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:13:38

heh mi np. kiedyś skończył się peeling i zastosowałam cukier :) Powiem Wam, że jest zdecydowanie lepszy od tych wszystkich peeligów :)
I słyszałam, że na przetłuszczone włosy jak się nałoży białko od jajka to odzyskują świeżość...tyle że się to podobno potem strasznie kruszy :P
No nic, ja i tak myję włoski codziennie, fobia na tle włosów :]

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:16:39

Cytat
notocooo
heh mi np. kiedyś skończył się peeling i zastosowałam cukier :) Powiem Wam, że jest zdecydowanie lepszy od tych wszystkich peeligów :)
I słyszałam, że na przetłuszczone włosy jak się nałoży białko od jajka to odzyskują świeżość...tyle że się to podobno potem strasznie kruszy :P
No nic, ja i tak myję włoski codziennie, fobia na tle włosów :]

ja stosuję cukier pomieszany z oliwką:) ciałko wtedy jest cudne, słodkie i gładkie:))))

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:16:53

podobno dobre są tez maseczki do włosów z olejku rycynowego i żółtka, zrobiłam taka tylko raz - śmierdzi:/ hehe

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:18:12

ja stosuję cukier pomieszany z oliwką:) ciałko wtedy jest cudne, słodkie i gładkie:))))

ooo... będę musiała wypróbowac :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-14 20:18 przez aagacia.

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:21:55

woda z solą ;d i mam sliczne stópki :p
moja mama zawsze przykladała jakies liscie babki na odciski
z domowych sposobow to malo co stosuje bo u mnie w domu nigdy nie bylo kultu pielęgnacji ciała :]

NASZE SPOSOBY!

14 kwi 2009 - 20:22:15

ja chciałam coś z aloesem kombinować, tyle tego moja mama w domu ma ale nigdy nie szukałam informacji :)
Za to lubię zrobić sobie "parówkę" z olejkiem lawendowym, buźka wtedy jest odświeżona, bardziej promienna, dobre na walkę z wypryskami :) Uspokaja :D Fajna rzecz :)



następna dyskusja:

Przetłuszczające się włosy