Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witajcie!

zastanawiam sie nad depilacja laserowa i mam jednak wątpilwości czy to naprawde działa????

jednak sporo to kosztuje bo ok 300 zł za 1 zabieg a trzeba powtarzac te zabiegi okolo 3-6 razy

czy któras z was miała również problem z nadmiernym owłosieniem na twarzy i czy któraś z was poddała sie takiemu zabiegowi?///
czy taki zabieg boli? co ile sie go powtara? i czy naprawde to jest na całe zycie czy ten włos juz wiecej nie odrosnie?

prosze o odpowiedzi........:)pozdrawiam
prosze o podbijanie!

uważam ze to nic wstydliweg te nadmierne owłosienie....to przecież problem z hormonami a to juz od nas nie zalezy....

ale te wlosy i te codzienne golenie jest naprwde meczace i poprostu nie kobiece.....dlatego prosze piszcie czy któras z was miała taki problem?
prosze o podbijanie!

uważam ze to nic wstydliweg te nadmierne owłosienie....to przecież problem z hormonami a to juz od nas nie zalezy....

ale te wlosy i te codzienne golenie jest naprwde meczace i poprostu nie kobiece.....dlatego prosze piszcie czy któras z was miała taki problem?
liczyłam na wasze opinie a tu widze pustki:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-04 16:57 przez Buziak26.

Witam serdecznie. Jestem zapisana na pierwszy zabieg depilacji brody na 18.II.2011 r. Już miałam dość codziennego stania przed lustrem i wyrwania po jednym włosku pensetą. Od dawna nosiłam się z zamiarem pójścia na laser, ale przerażała mnie to że będę musiała golić te nieszczęsne kłaki maszynką. Jednak zmotywowałam się, zapisałam się na wizytę konsultacyjną. Jak już data została wyznaczona (najwcześniej za 4 tygodnie, włosy muszą wyrosnąć z cebulki, zero wyrywania), to tego samego dnia zaopatrzyłam się w maszynki i żel do golenia. Teraz codziennie rano wstaję wcześniej i 5 min. golę brodę jak facet (brrrr....,) . Może golenie jest lepszym sposobem (oszczędność czasu), teraz dopiero widzę (czuje) ile tak naprawdę mam włosów na brodzie, mnóstwo!!!!. już minęło 2 tygodnie, jeszcze niecałe dwa i będę po pierwszym zabiegu depilacji laserowej.
Pozdrawiam

Witam serdecznie. Jestem zapisana na pierwszy zabieg depilacji brody na 18.II.2011 r. Już miałam dość codziennego stania przed lustrem i wyrwania po jednym włosku pensetą. Od dawna nosiłam się z zamiarem pójścia na laser, ale przerażała mnie to że będę musiała golić te nieszczęsne kłaki maszynką. Jednak zmotywowałam się, zapisałam się na wizytę konsultacyjną. Jak już data została wyznaczona (najwcześniej za 4 tygodnie, włosy muszą wyrosnąć z cebulki, zero wyrywania), to tego samego dnia zaopatrzyłam się w maszynki i żel do golenia. Teraz codziennie rano wstaję wcześniej o 5 min. golę brodę jak facet (brrrr....,) . Może golenie jest lepszym sposobem (oszczędność czasu), teraz dopiero widzę (czuje) ile tak naprawdę mam włosów na brodzie, mnóstwo!!!!. już minęło 2 tygodnie, jeszcze niecałe dwa i będę po pierwszym zabiegu depilacji laserowej.
Pozdrawiam

hormony odpowiedzialne za to DA SIĘ uregulować lekami!

podbijam,sama jestem ciekawa :)

o rany, laski, współczuję Wam

Cytat
Buziak26
witajcie!

zastanawiam sie nad depilacja laserowa i mam jednak wątpilwości czy to naprawde działa????

jednak sporo to kosztuje bo ok 300 zł za 1 zabieg a trzeba powtarzac te zabiegi okolo 3-6 razy

czy któras z was miała również problem z nadmiernym owłosieniem na twarzy i czy któraś z was poddała sie takiemu zabiegowi?///
czy taki zabieg boli? co ile sie go powtara? i czy naprawde to jest na całe zycie czy ten włos juz wiecej nie odrosnie?

prosze o odpowiedzi........:)pozdrawiam
prosze o podbijanie!

uważam ze to nic wstydliweg te nadmierne owłosienie....to przecież problem z hormonami a to juz od nas nie zalezy....

ale te wlosy i te codzienne golenie jest naprwde meczace i poprostu nie kobiece.....dlatego prosze piszcie czy któras z was miała taki problem?
prosze o podbijanie!

uważam ze to nic wstydliweg te nadmierne owłosienie....to przecież problem z hormonami a to juz od nas nie zalezy....

ale te wlosy i te codzienne golenie jest naprwde meczace i poprostu nie kobiece.....dlatego prosze piszcie czy któras z was miała taki problem?
liczyłam na wasze opinie a tu widze pustki:(

jeśli to wina hormonów to idź do lekarza może

Cytat
kiciaaa
hormony odpowiedzialne za to DA SIĘ uregulować lekami!

hormony Da Się uregulować lekami, tylko niestety włosy w niechcianych miejscach będą dalej rosły.
podbijam temat. Może ktoś napisze?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-14 21:00 przez Elcia_1.

Cytat
Elcia_1
Witam serdecznie. Jestem zapisana na pierwszy zabieg depilacji brody na 18.II.2011 r. Już miałam dość codziennego stania przed lustrem i wyrwania po jednym włosku pensetą. Od dawna nosiłam się z zamiarem pójścia na laser, ale przerażała mnie to że będę musiała golić te nieszczęsne kłaki maszynką. Jednak zmotywowałam się, zapisałam się na wizytę konsultacyjną. Jak już data została wyznaczona (najwcześniej za 4 tygodnie, włosy muszą wyrosnąć z cebulki, zero wyrywania), to tego samego dnia zaopatrzyłam się w maszynki i żel do golenia. Teraz codziennie rano wstaję wcześniej i 5 min. golę brodę jak facet (brrrr....,) . Może golenie jest lepszym sposobem (oszczędność czasu), teraz dopiero widzę (czuje) ile tak naprawdę mam włosów na brodzie, mnóstwo!!!!. już minęło 2 tygodnie, jeszcze niecałe dwa i będę po pierwszym zabiegu depilacji laserowej.
Pozdrawiam


i jak ? jak było? czy nie miałaś zadnych wyprysków po tym zabiegu?
ja tez jestem po pierwszym zabiegu ale narazie nie ma zadnych rezultatów
moze wydaje mi sie ale chyba nie mam wąsa:P

heh

drugi zabieg mam 14 marca

mam juz dosyc golenia codziennie rano
mam nadzieje ze do wakacji mój problem bedzie zazegnany
i ze wreszcie bede mogła w pełni czuc sie kobieta i byc bardziej pewna siebie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-23 22:10 przez Buziak26.

Jestem tydzień po pierwszym zabiegu depilacji Laserem LS.
Po zabiegu moja broda wyglądała koszmarnie: cała w spalonych czarnych włosach (mimo iż włoski na brodzie miałam zgolone na gładko), czerwona i lekko spuchnięta. Normalnie byłam w szoku!!! Po ok. 3 godz. zaczerwienienie zeszło. Na drugi dzień (sobota) czarne spalone włoski pomalutku schodziły z brody. W niedzielę wieczorem po spaleniźnie już nie było śladu, na brodzie pozostały mi różowe plamki. W poniedziałem rano zrobiłam delikatny makijaż że by przykryć różowe plamki i spokojnie mogłam iść do pracy bez narażania się na pytania - "A co ci się w brodę stało?" . W tej chwili włoski muszę troszkę podgalać gdyż wysówają się na wierzch, mam nadzieję że lada moment zaczną mi wypadać. Plamki na brodzie pomału wyrównują swój kolryt.
Sam zabieg do przyjemnych nie należał, strzały laserem momentami troszkę bolały, a najgorszy był smród palących się włosów. Nie mam żadnych wyprysków, nadmiernych podrażnień. Do tej pory smaruję miejsce depilowane maścią Solcoseryl, po depilacji przez trzy dni stosowałam też piankę Panthenol (to właśnie po niej tak szybko pozbyłam się spalonych włosów).
Następny zabieg mam 15 kwietnia (po 8 tygodniach).

no hej
dzieki za odp
ja po zabiego miałam koszmarne wypryski które po dwóch dniach zgineły
ale kosmetyczka zabroniła mi je wyduszac i było ok jakos dałam rade :(
tez ogólnie miałam spuchnieta brode ja mam zabieg po 4 tygodniach:) mam starsznie duzo tych włosów na tej mojej nieszczesnej brodzie a pozatym ten zarost wyglada na typowo meski bo jest to ciemny i twrady włos:(
teraz musze nadal je golic bo ciagle odrastaja tylko tak jakby troszke mniej chciałabym miec juz te wszystkie zabiegii za soba!!!!!

pozdrawiam

Cytat
Buziak26
no hej
dzieki za odp
ja po zabiego miałam koszmarne wypryski które po dwóch dniach zgineły
ale kosmetyczka zabroniła mi je wyduszac i było ok jakos dałam rade :(
tez ogólnie miałam spuchnieta brode ja mam zabieg po 4 tygodniach:) mam starsznie duzo tych włosów na tej mojej nieszczesnej brodzie a pozatym ten zarost wyglada na typowo meski bo jest to ciemny i twrady włos:(
teraz musze nadal je golic bo ciagle odrastaja tylko tak jakby troszke mniej chciałabym miec juz te wszystkie zabiegii za soba!!!!!

pozdrawiam


Kosmetolog wspomniała mi że mogą pojawić się wypryski, na szczęście ta przyjemność mnie ominęła. Ja tę zauważyłam że włosków pojawia się mniej i są delikatniejsze, ale mimo wszystko jeszcze są. Czy stosowałaś jakąś maść? tak jak wspomniałam kazano mi zaopatrzyć się w Solcoseryl i piankę Panthenol, te specyfiki naprawdę pomagają. Dziwi mnie tak krótki odstęp u ciebie między zabiegami - tylko 4 tygodnie, ja mam zgłosić się za 8 tygodni i tylko wtedy jak jakieś włoski będą odrastać bo a nuż będą w stanie uśpienia i wówczas depilacja nie miałaby żadnego sensu.

Cytat
Elcia_1
Cytat
Buziak26
no hej
dzieki za odp
ja po zabiego miałam koszmarne wypryski które po dwóch dniach zgineły
ale kosmetyczka zabroniła mi je wyduszac i było ok jakos dałam rade :(
tez ogólnie miałam spuchnieta brode ja mam zabieg po 4 tygodniach:) mam starsznie duzo tych włosów na tej mojej nieszczesnej brodzie a pozatym ten zarost wyglada na typowo meski bo jest to ciemny i twrady włos:(
teraz musze nadal je golic bo ciagle odrastaja tylko tak jakby troszke mniej chciałabym miec juz te wszystkie zabiegii za soba!!!!!

pozdrawiam


Kosmetolog wspomniała mi że mogą pojawić się wypryski, na szczęście ta przyjemność mnie ominęła. Ja tę zauważyłam że włosków pojawia się mniej i są delikatniejsze, ale mimo wszystko jeszcze są. Czy stosowałaś jakąś maść? tak jak wspomniałam kazano mi zaopatrzyć się w Solcoseryl i piankę Panthenol, te specyfiki naprawdę pomagają. Dziwi mnie tak krótki odstęp u ciebie między zabiegami - tylko 4 tygodnie, ja mam zgłosić się za 8 tygodni i tylko wtedy jak jakieś włoski będą odrastać bo a nuż będą w stanie uśpienia i wówczas depilacja nie miałaby żadnego sensu.


ja stosowalam alantan plus tez bardzo dobry szybko ustalo zaczerwienienie i opuchlizna ale chyba tez zaopatrze sie w pianke panthenol
dziwi cie ten odtep 4 tygodni...hmmm...ja juz od dluzszego czasu myslalam o tym zabiegu i od dosc dawna przestalam wyrywac wloski pinseta tylko golilam zarost maszynkami wiec moj zarost jest naprawde wyhodowany przez dlugie miesiace dlatego te zabiegi nie wymagaja tak dlugiej przerwy
ja wloskow po pierszym zabiegu mam naprawde nadal mnostwo choc widze ze jest ich troszeczke mniej
czy ty ecia_1 masz ciemne wloski i twrade?
i gdzie robisz te zabiegi w jaki miescie??
ile placisz za 1 zabieg??
ja płace 270 zł

czy ty ecia_1 masz ciemne wloski i twrade?
i gdzie robisz te zabiegi w jaki miescie??
ile placisz za 1 zabieg??
ja płace 270 zł[/quote]

Moje włoski są czarne, grube i twarde - podobne idealne do depilacji laserowej.
Po pierwszym zabiegu już widzę dużą różnicę w ich ilości. Znaczna część włosków już mi powypadała (tak ok 70%), ale pod skórą widzę że będą wychodzić kolejne, nie wiem czy to te które zostały też "potraktowane" przez lasem, czy to są te włochy które były w stanie uśpienia i teraz będą sobie szumnie rosły, zobaczę jak przebiją się przez skórę.
Zabiegi robię w Warszawie i za brodę płacę 250 zł.

następna dyskusja:

antidral