Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

peeling jadwiga

02 lut 2011 - 20:31:29

raz kozie śmierc:P umowilam sie na peeling jadwiga mam paskudne rozstępy na brzuchu o ktorych nie raz już wspominałam na forum. wiem ze bedzie boleć itp ale bede w dobrych rękach bo wykona go moja babeczka od praktyk tak więc luz. oczywiscie wszyscy zachwalają jadzie i u nas na zajęciach to samo ale czy ktoras z was faktycznie miała ten zabieg? SKUTECZNY? wiem ze to nie bedzie 1 raz troche kasy wydam ale to moja jedyna szansa...aby odzyskać pewność siebie!:) bardzo proszę chociaż a podbijanie bo jest to dla mnie bardzo ważne!

peeling jadwiga

02 lut 2011 - 20:33:09

ale nazwa, hahaha :) musze o tym poczytać, bo niestety nie wiem o co kaman:P

peeling jadwiga

02 lut 2011 - 20:37:33

no nazwa wymiata:P bo to polski produkt -nie jest znany za garnica bo babka ktora go opatentowała nie podzielila sie z innymi skladem:P

jest to peeling ziołowy mega złuszczający - boli troche po zabiegu tez- szczypie piecze itp ale co zrobic:P to moj jedyny ratunek bo na plastyke to chyba mnie juz nie stac.

peeling jadwiga

02 lut 2011 - 21:39:50

hej studiuje kosmetologie i miałam okazje taki peeling robić jak i mieć wykonywany na sobie. Zabieg ogólnie bardzo prosty, wystarczy trzymać się instrukcji i czasu podanego w katalogu.
Udostępniłam swoje plecy, samo wmasowywanie maseczki już boli i piecze, a co tu mówic póżniej. Przez około 3 dni skóra na plecach była tak czerwona i wrażliwa, że miałam problem z opieraniem sie o cokolwiek, nawet otarcie ubrania o skóre było tak nieprzyjemne, jakby ktoś wbijał mi tysiące igiełek, brrrrrr. Po 3 dniach zaczęło sie złuszczanie, które niemiłosiernie swędziało, dosłownie drapałam się o framuge w drzwiach. Ale cóż skóra została złuszczona i stała sie gładsza, a o to przecież Ci chodzi, aby spłycić rozstępy, więc warto pocierpieć.
Skuteczne napewno to jest, ale jak sama powiedziałaś nie wystarczy tylko raz. Życzę więc wytrwałości i cierpliwości, aaa i zapomniałabym dobrych efektów :)

peeling jadwiga

03 lut 2011 - 09:35:06

jak już się na to zdecydujesz to daj znać o efektach :)

peeling jadwiga

03 lut 2011 - 18:46:18

Cytat
SweetCandy123
hej studiuje kosmetologie i miałam okazje taki peeling robić jak i mieć wykonywany na sobie. Zabieg ogólnie bardzo prosty, wystarczy trzymać się instrukcji i czasu podanego w katalogu.
Udostępniłam swoje plecy, samo wmasowywanie maseczki już boli i piecze, a co tu mówic póżniej. Przez około 3 dni skóra na plecach była tak czerwona i wrażliwa, że miałam problem z opieraniem sie o cokolwiek, nawet otarcie ubrania o skóre było tak nieprzyjemne, jakby ktoś wbijał mi tysiące igiełek, brrrrrr. Po 3 dniach zaczęło sie złuszczanie, które niemiłosiernie swędziało, dosłownie drapałam się o framuge w drzwiach. Ale cóż skóra została złuszczona i stała sie gładsza, a o to przecież Ci chodzi, aby spłycić rozstępy, więc warto pocierpieć.
Skuteczne napewno to jest, ale jak sama powiedziałaś nie wystarczy tylko raz. Życzę więc wytrwałości i cierpliwości, aaa i zapomniałabym dobrych efektów :)

mam nadzieje ze to chociaz troche mi pomoże!:) tez jestem w takiej szkole:P o peelingu j. jak narazie babka tylko nam troche opowiadała ale jeszcze sama go nie wykonywalam. chwalila pod niebiosa zabieg no to sie skusiłam:) 11ego lutego jestem umówiona :) mam nadzieje ze wytrzymam swędzenie -w ciąży miałam uczulenie... na samą ciąze:D mialam taką wysypkę ze nie spałam w nocy z tego swędzenia -tak wiec takie cos wytrzymam (musze) :P

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

peeling jadwiga

03 lut 2011 - 18:52:08

JA BYM SIE NIE MARTWILA ROZSTEPAMI, ALE JESLI CHCESZ;) TO ZROB.

przezylam dwie ciaze tylam po 30 kg a rozstepu nie mam zadnego..;)


ty i tak jestes piekna....

peeling jadwiga

03 lut 2011 - 18:56:33

ile taki peeling kosztuje? i czy jest on tylko na rozstępy? a na trądzik by nie pomógł ? :P

peeling jadwiga

03 lut 2011 - 19:00:18

Cytat
Ajjc
JA BYM SIE NIE MARTWILA ROZSTEPAMI, ALE JESLI CHCESZ;) TO ZROB.

przezylam dwie ciaze tylam po 30 kg a rozstepu nie mam zadnego..;)


ty i tak jestes piekna....


zazdroszczę :) A mi paskudztwo wyskoczyło na kilka dni przed terminem i jak się tu nie załamać :(

peeling jadwiga

03 lut 2011 - 19:09:42

no właśnie;) jaka jest cena takiego zabiegu? i czy mozna też robić go na buzię na blizny potrądzikowe? i jeszcze mam kilka pytań...czy jak się już go zrobi na buzi to tak ona wygląda po zabiegu że nie da się pokazać ludziom?;p i czy myślicie że jak się nie ma jakichś tam wielkich blizn tylko takie płytkie to czy raz by starczył?:) jak na razie chodzę na mikrodermabrazję i kwasy ale może bym się na jadwigę zdecydowała ;p dzięki za odpowiedz:) wiadomo w necie bym znalazła na to odpowiedzi ale jak już jest taki temat to skorzystam;)

peeling jadwiga

03 lut 2011 - 19:15:21

kurcze,ja też chce sie pozbyć rozstępów po ciązy,oczywiście na brzuchu,są straszne.Daj znać jak będziesz po.pozdr

peeling jadwiga

03 lut 2011 - 19:15:22

rowniez jestem chetna, no ja po ciazu jesli chodzi o brzuch nie mam zazlen, ale do tyłka mam i ud.! trzeba cos z tym zrobic. jaka cena , i ile trzeba mniej wiecej tak zabiegow zrobic,

peeling jadwiga

03 lut 2011 - 19:22:04

odpowie nam któraś z Was która się o tym uczyła bądź miała z tym do czynienia?:)

peeling jadwiga

03 lut 2011 - 19:27:58

Nie chcę cię martwić ale po tym zabiegu rozstępów nie usuniesz może po 3 zabiegu trochę je spłycisz ale na duży efekt nielicz:/ polecałabym lepiej laser....
cena zabiegu w salonie to ok 250zł...zabiegów trzeba zrobić ok 3...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-03 19:29 przez modna2009.

peeling jadwiga

03 lut 2011 - 20:19:24

Boże a Wy odrazu spodziewacie się cudów.
Po pierwsze nie wszystkie wiedzą,że rozstępów nie da sie usunąć (no chyba,że operacyjnie poddając się przeszczepowi skóry, ale co z tego jak i tak zostają blizny), można jedynie spłycić obszary na których one występują.

Peeling ziołowy Jadwiga jest zabiegiem głebokiego złuszczania naskórka. Podaje jego działanie zamieszczone w katalogu.
-Zabieg wygładza skóre ze zmianami typowymi dla cery tłustej,trądzikowej,leczy tradzik,likwiduje efekty potradzikowe,zmniejsza pory,blizny,przebarwienia,ROZSTĘPY SKÓRNE,wygładza zmarszczki
-Likwiduje nadmierne rogowacenie naskórka
-Skóra staje sie mniej tłusta, matowa,zaskórniki znikają, pory zamykają się
-Powoduje odmłodzenie skóry poprzez wzmożenie produkcji kolagenu i elastyny itd.


Któraś pytała o zabieg na twarz, co prawda ja miałam na plecach ale koleżanka miała okazje go wypróbowac na twarzy. Wiadomo skóra przez pierwsze dni była zaczerwieniona i wrazliwa ale efekt po był naprawde dobry, skóra była mieciutka jak pupa niemowlaka,jakoś tak odrazu ładniej wyglądała :p

Aaa i nie wiem jaka jest dokładnie cena ale zabieg do najtańszych nie należy :/

następna dyskusja:

depiacja laserowa ! broda i wąs... kto miał?