Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

calominal opinie

30.01 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Aktywne użytkowniczki

Mam problem, mam żółte przebarwienia na zębach mimo że stosuję myśle że popularne pasty wybielające typu Blendamed, ale one nie pomagają. Przez ten wstydliwy dla mnie problem nie mam ochoty się uśmiechać!! błagam jeśli znacie jakieś dobre nazwy past do zębów to piszcie:-)pliss

może paski wybielające ?
niby to działa, sama właśnie chce sobie je kupić
cena to ok 40 ,50 zł

podobno pasta BLANX jest dobra, sama mam zamiar jej wypróbować bo wybiela i nie podrażnia zębów, nie ściera szkliwa
a kosztuje 20-30zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-26 13:25 przez ladymarmalade000.

Cytat
ula111
może paski wybielające ?
niby to działa, sama właśnie chce sobie je kupić
cena to ok 40 ,50 zł

kiedys uzywałam paskow sa naprawde super

Co do pasków wybielających wahałabym się...wolę jednak paste...

paski ,paski. moj brat,ktory duzo pali,chwalil sobie te paski ;)

Cytat
ladymarmalade000
podobno pasta BLANX jest dobra, sama mam zamiar jej wypróbować bo wybiela i nie podrażnia zębów, nie ściera szkliwa
a kosztuje 20-30zł


ja po BLANX nie zauważyłam różnicy,najlepsza póki co była Biała Perła.

jezeli chcesz ostro wybielic to polecam pomeczyc sie z zelem wybielajacym 36% ktory mozna zakupic na allegro.

ja bym chciala isc na wybielanie ale no...potem trzeba to utrzymac, z tym ze jak ci wyczyszcza zakladaja taka jakby ochronna tasme czy cos w tym stylu wiec pod spodem jak je czyste ;)
te plastry slyszalam ze sa dobre ^^
ja uzywalam z siostra na probe lasera z pasta co tak reklamowali w tv...szczerze moze o 1 ton mi sie wybielily..ale na chwile, bo jak znowu przestalam uzywac to znowu takie same, wiec nie polecam...szczegolnie jak masz slinotok ;p

polecam białą perłę, to środek wybielający, tani, a bardzo skuteczny. poza tym pasty w tych małych tubkach 'pearl drops' są dobre :)

a takie pytanie..czy te paski nie niszcza szkliwa?

a ja mam strzykawki z wybielającą substancją wstrzykiwane do specjalnych wkładek. Właśnie mam je założone na zęby. Już po 3 dawce widzę ogromną różnicę. :) jest to dość nieprzyjemne, w tym czasie mówić też się za bardzo nie da. Ale trochę się człowiek pomęczy a potem można już się bez obaw uśmiechać :)

przeglądam właśnie oferty Allegro, bo też chciałam zaopatrzyć się w jakiś żel do wybielania zębów i trafiłam na coś takiego, tanie to jak nie wiem co...używała któraś z Was WHITE LIGHT ?



Cytat
emiiily
przeglądam właśnie oferty Allegro, bo też chciałam zaopatrzyć się w jakiś żel do wybielania zębów i trafiłam na coś takiego, tanie to jak nie wiem co...używała któraś z Was WHITE LIGHT ?

ja mialam i mam w sumie jeszcze...wybielilo mi moze jak pisalalm wyzej o 1 ton...z tym ze...jak zaczniesz znowu normalnie jesc i myc zwykla pasta i tego nie bedziesz uzywac..znowu zeby sa takie same
osobiscie nie polecam...ale widzialam troszeczke roznicy

następna dyskusja:

Tatuaż Jaskółka na karku