Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

sklep detailingowy

19 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 15:52:42

Witam:) mam male pytanko co myslicie o tatuazu na nadgarstku?? moze ma ktoras z Was?

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 15:56:12

podobaja mi sie ;D
tylko nie wiem, jaki napis bylby odpowiedni ;)

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 15:59:14

moja koleżanka ma napis ' zastanów się dwa razy ' chyba po angielsku

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:01:53

Ja mam motylka :) A na ramieniu skorpiona tak dla zachowania równowagi mocnego i słabego :)

niezweryfikowana
Posty: 581
Ostrzeżenia: 2/5

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:02:36

ja też bym chciała... ale jednak to nadgarstek, będę chciała iść gdzieś do pracy i co jak mi powiedzą że przez to nie mogę? Są pracodawcy , którym to przeszkadza że pracownik ma tatuaż , szczególnie jeżeli jest np konsultantem i automatycznie wizytówką firmy. a na nadgarstku tatuażu nie ukryjesz.. ale mimo wszystko bardzo bardzo mi się podoba, i na biodrze serce

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:02:51

całkiem niezłe miejsce, a od spodu czy z wierzchu ręki?

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:04:59

mi się baardzo podoba, szczególnie jakiś sensowny napis, bo rysunki to tak średnio ;p

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:05:22

ja mam parę wzorów zapisanych na komputerze :)
strasznie mi się podobają za uchem i na nadgarstku :)











Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-18 16:10 przez chinka.

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:05:24

chciałam miec jakis tatutaz na nadgarstu ale Mama mi powtarzała ze w pracy moga robic problemy. To zrobilam na pachwinie z lewej strony i nawet jak mam majtki to go nie widac:)

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:05:54

ja miałam mieć tatuaż na nadgarstku, ale po konsultacji z tatuażystą tatuaż będzie na przedramieniu, bo nadgarstek jest za mały:) ale ogólnie podobają mi się tatuaże na nadgarstku:) a co byś chciała wytatuować??

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:07:56

chinko - ja nie jestem fanka tatuowania ale te wzory, które pokazałaś są super zwłaszcza piórko (to na nadgarstku) i drzewo, choć ptacy też niczego sobie;-)

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:09:19

moja znajoma miala klucz wiolinowy. niby ladnie, ale jak idziesz do pracy to roznie nistety bywa.

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:09:21

Ja jeden z czterech tatuaży mam właśnie na nadgarstku :) To był "ten pierwszy" ;) To akurat dość specyficzne miejsce - jeżeli zrobisz sobie tam tatuaż, będziesz widywała go mnóóóóstwo razy - więc dobrze przemyśl wzór, żeby później nie dostawać wścieklizny na jego widok ;)
Ps. A tak odnośnie bólu - dla mnie jak dotąd było to najmniej bolesne miejsce :)

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:10:49

W sumie to wszystko zalezy od Ciebie i jaki masz stosunek do tego:) moja kumpela na na nadgarstku czarny na poczatku rzucalo sie w oczy ale powiem ci ze teraz to ledwo co :) no i zawsze mozna zakamuflowac. wszystko tez zalezy od wielkosci :) ja patrzylam wlasnie na kwestie pracy, mam z lewej strony dłoni ponizej małego palca i poszlam w kierunku koloru bialy i łosoś, nie widac do puki sie nie przyjrzysz :) fajny jest motyw jak juz ktos zauwazy hehe, jak juz cos wydumasz pochwal sie :)

tatuaż na nadgarstku??

18 sty 2011 - 16:11:58

nie róbcie na nadgarstku, no chyba że nie zamierzacie w przyszłości pracować. Ukrycie takiego tatuazu to wielki problem, trzeba cały czas nosic zegarek lub bransoletkę, latem szczególnie jest to upierdliwe. Wiem z autopsji:) większośc pracodawców nie przyjmie osoby z tatuazem w tym miejscu.

następna dyskusja:

Najlepsza pasta wybielająca do zębów???którą polecacie?