Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

e-papieros

9 minut temu

nowoczesne przedszkole

godzinę temu

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czuje się brzydka i zdołowana.

08 kwi 2009 - 19:36:01

Wiem, kolejny żalosny wątek ale nie jest zalozony pod wplywem chwili i momentalnego doła. Czuje sie brzydka:/ ogolnie czuje sie beznadziejnym czlowiekiem. niemam zadnego hobby , nawet niewiem czym moge sie zajać. Niewiem co w sobie zmienic i co dalej robic. Moze napiszcie czy tez tak kiedys mialyscie i jak sie zmienilyscie? i pochwalcie sie hobby i waszymi zainteresowaniami, takimi w ktore i ja moglabym sie wkrecic [czyli niechodzi mi o spiewanie czy taniec] tylko cos po prostu ^^

czuje się brzydka i zdołowana.

08 kwi 2009 - 19:39:37

oj ja do dziś czasami czuję się brzydka. to normalne, mamy wahania hormonalne niestety. co zrobić? wziąć cudowną kąpiel z dodatkiem mleka, zrobić maseczkę, pomalować paznokcie, ogolić nogi itd itd czyli "wieczorek piękności".. zawsze pomaga! a co najważniejsze-rano faktycznie będziesz piękniejsza!
do pozostałych: najeść się owoców, wypić drinka z palemką, puścić sobie muzyczkę.
a hobby? może lubisz wyszywać? albo lepić z modeliny? albo poczytaj książkę lub po prostu obejrzyj film :)

każda z nas ma dni "jestem gruba brzydka nie nadaję się do niczego". ale na szczęście po kilku dniach jest już w normie.
czego i Tobie życzę!

czuje się brzydka i zdołowana.

08 kwi 2009 - 19:41:16

Aj nie mow tak na pewno cos lubisz robic tylko musisz to dostrzec w sobie i pokazac swiatu :)Tez sie czulam kiedys brzydka ale potem swtwierdzilam ze to nie prawda,sluchalam przyjaciol ktorzy mi mowili ze wmawiam to sobie i taka byla prawda.Wmawialam sobie to i inne rzeczy i zmienilam kilka rzeczy:)Musisz wydobyc z siebie to piekno ktore tkwi w Tobie:))

zweryfikowana
Posty: 240
Ostrzeżenia: 1/5

czuje się brzydka i zdołowana.

08 kwi 2009 - 19:41:25

nie powinnas czuć się brzydka, każda z nas ma swój typ urody.. Na pewno patrzysz na te wypicowane lale z gazet, telewizji itp... Nie warto bo one są zrobione, wyretuszowane... A co do hobby to np nasza kochana szafa.pl, bądź czytanie rożnych for.. Prowadzenie wlasnego bloga.. Ja zbieram znaczki:)

zweryfikowana
Posty: 2.578
Ostrzeżenia: 1/5

czuje się brzydka i zdołowana.

08 kwi 2009 - 19:41:46

Już kiedyś o tym pisałam.

Pomogło mi jak zapisałam się do centrum wolontariatu. Zaczęłam pomagać innym, bardziej potrzebującym, uwierzyłamw siebie i w to że mogę być komuś bardzo potrzebna. Każdemu polecam :)

Są rózne fundacje, instytucje pomagające dzieciom, ludziom niepełnosprawnym, zwierzętom, każdy znajdzie coś dla siebie :)

czuje się brzydka i zdołowana.

08 kwi 2009 - 19:42:44

masz racje, dzis sie staralam cos ze soba zrobic, i planuje isc znowu na solarium bo przestalam i znow jestem biala, zaczelam uzywam fluidu z czego jestem bardzo niezadowolona bo m isie pogorszyla cera a fluid i tak splywa, wiecie o co chodzi. Co do hobby to gorzej... ogladanie filmow to nie hobby, robie to na codzien, wymieniam sie filmami ze znajomymi itp, muzyka.. sciagnelam dzis nowa plytke Comy, i slucham caly dzien i jest troszke lepiej. Musze cos zrobic zeby byc zadowolona z siebie w koncu :/ dzieki ze sie ktos odezwal :*

czuje się brzydka i zdołowana.

08 kwi 2009 - 19:43:45

mnie z takich chandr wyleczyły książki spróbuj poczytać coś dobrego na takie samopoczucia najlepsze dla mnie są fantasy a już w szczególności opowiadania Pilipiuka, są zabawne i niesamowite

czuje się brzydka i zdołowana.

08 kwi 2009 - 19:44:25

Wolontariat to dobrry pomysl :)Pomagasz tym ktorzy potrzebuja tej pomocy,czujesz sie potrzebna ,masz duzo poweru i wraca chec do zycia:)

czuje się brzydka i zdołowana.

08 kwi 2009 - 19:44:50

Cytat
titina
Już kiedyś o tym pisałam.

Pomogło mi jak zapisałam się do centrum wolontariatu. Zaczęłam pomagać innym, bardziej potrzebującym, uwierzyłamw siebie i w to że mogę być komuś bardzo potrzebna. Każdemu polecam :)

Są rózne fundacje, instytucje pomagające dzieciom, ludziom niepełnosprawnym, zwierzętom, każdy znajdzie coś dla siebie :)

tak, myslalam oczyms takim ale w moim miescie raczej malo takich rzeczy jest.
Co do Szafa.pl to itak zalegam na kompie po niewiaodmo ile godzin dziennie i wcale mnie to nie dowartosciowywuje. Prowadzenie bloga? bezsens, mam pisac na nim jaka jestem zla i smutna albo klamac ze mam super zycie a ktos wejdzie i napisze mi "wpadnij do mnie", dziecinada troche.
Mysle ze chyba zaczne cos fotografować, tlyko ze niemam dobrego aparatu, no ale zobaczy sie..

czuje się brzydka i zdołowana.

08 kwi 2009 - 19:45:02

no to proponuję wizaż. skoro lubisz dbać o siebie, kup kilka cieni do powiek, zaproś koleżanki i pobawcie się w wieczór wizażu, malujcię się mega kolorowo i róbcie sobie zdjęcia. albo idź na dłuuuugi spacer wzdłuż rzeki (sama lub z kimś). fajnie też jest wyżyć się fizycznie, polecam ćwiczenia do muzyki lub jogging!

czuje się brzydka i zdołowana.

08 kwi 2009 - 19:45:29

Ja też jestem brzydka i mówi się trudno. Może poszukaj sobie jakiegoś zajęcia. Jazda konno, malowani czy moze cos innego.

czuje się brzydka i zdołowana.

08 kwi 2009 - 19:45:39

A ja jestem piękna i pozytywnie nastawiona pozytywnie do życia to moje moto ;) hobby mam robię makijaże i myślę że nawet dobrze mi to wychodzi bo nawet płacą mi za to ;) głowa do góry kochaniutka na pewno masz coś w sobie co niektóre a nas na pewno nie mają ;)

czuje się brzydka i zdołowana.

08 kwi 2009 - 19:45:46

ksiazki i wolontariat, nono super rzeczy i wlasnie o nich myslalam. Jakos niemam odwagi zapisac sie gdzies, a ksiazki... to dobry pomysl, juz planuje kupic kilka [lubie miec swoje a nie porzyczone]
moze macie jakies pomysly jeszcze??

czuje się brzydka i zdołowana.

08 kwi 2009 - 19:47:06

:) nono duzo pomyslow i chyba pomysle o tym wszystkim, malowanie akurat odpada! niewychodzi mi to [moj facet mi tak wmawia przynajmniej] a poza tym chce byc jak najbardziej naturalna dla siebie i dla niego, bo on to cholernie ceni :)

czuje się brzydka i zdołowana.

08 kwi 2009 - 19:47:40

Z ksiazek polecam horrory Stephena Kinga:))Hmmm...duzo mam pomyslow ale nie potrafie je zebrac do kupy:D

następna dyskusja:

depilator