Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

regularne posiłki

14 minut temu

dieta organizacja

28 minut temu

przestrzeganie diety

45 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Wypadają wam włosy?

08 kwi 2009 - 16:28:07

Witam,
Wypadają wam na tę porę roku włosy? Mi osobiście wypadają strasznie, najgorzej gdy myje, ale dopiero odkąd zrobiło się ciepło. Macie jakieś porady, żeby włosy nie wypadały? ;)

Wypadają wam włosy?

08 kwi 2009 - 16:30:35

Mam ten sam problem odkad zaczelam farbowac wlosy przede wszystkim po umyciu mnóstwo mi wylazi :( jak narazie mam skrzyp polny- tabletki i rozne maski do wlosowi ampulki vichy czekam na poprawe

Wypadają wam włosy?

08 kwi 2009 - 16:31:52

mi tez wylatują garściami po umyciu ;/ ;/ . czesze je tyle razy zeby juz nie wychodzily a mimo to i tak pozniej wszedzie sa

Wypadają wam włosy?

08 kwi 2009 - 18:17:29

mnie przestaly wypadac dopuki nie wrocilam z wakacji bylam ze znajomymi pod namiotami i zeby miec ciepla wode trzeba bylo ja ugotowac albo jak do mycia do zostawialismy kilka pelnych butelek na sloncu i wlasnie taka podgrzana przez slonce mylam wlosy i powiem wam ze byla wielka roznica ale jak wrocilam do domu to od nowa, kolezanki mowily zebym sprobowala odzywki do wlosow po hemioterapii podobno skutkuje

Wypadają wam włosy?

08 kwi 2009 - 22:16:09

Komuś jeszcze? ;)

Wypadają wam włosy?

08 kwi 2009 - 22:22:44

mi też wypadają:/ i to nie tylko tą porą roku:/ miałam tabletki z skrzypu i nic nie pomogły:/

Wypadają wam włosy?

08 kwi 2009 - 22:23:52

mi garsiami wiem ze dobre jest żółtko jajka łyzka olejku rycynowego i kilka kropel cytryny i pod jakąś folie i np recznik na 30 min, naprawde działa cuda ale ja jakoś kurde czasu nie mam

Wypadają wam włosy?

08 kwi 2009 - 22:24:14

eeeh szkoda ze złotego leku dalej nie znamy ;/

Wypadają wam włosy?

08 kwi 2009 - 22:24:32

Mi też wypadaja garsciami po umyciu ale od małego o tej porze roku tak mam :)

Wypadają wam włosy?

09 kwi 2009 - 00:27:21

To jest straszne!! mnie też tak lecą że szok... ostatnio jak czyściłam dywan u mnie w pokoju ( na mokro rzecz jasna bo włosów nie idzie zebrać inaczej ) to się dziwiłam że wogóle na głowie coś jeszcze mam.
Wypadają mi teraz tak jakoś. Robiłam pasemka w zeszłym roku i nie leciały mi tak jak lecą teraz, a już odrosły z 10 cm..

Wypadają wam włosy?

09 kwi 2009 - 00:31:13

Cytat
sylwunia87
mi tez wylatują garściami po umyciu ;/ ;/ . czesze je tyle razy zeby juz nie wychodzily a mimo to i tak pozniej wszedzie sa
Mam dokladnie to samo... znajomi wiecznie z plecow zdejmuja mi moje kłaki ktore tam laduja podczas czesania... Tragedia... do tego jeszcze sie lamia koncowki przez ostatni rok wlosy skrociily mi sie przez to o 10 cm...

Wypadają wam włosy?

09 kwi 2009 - 00:36:57

I ja się zgłaszam, po prostu masakre mam z nimi :/ Zawsze tak na wiosnę i jesień linieję.. Normalnie też mi włosy wypadają, ale teraz to na potęgę.

zweryfikowana
Posty: 1.174
Ostrzeżenia: 1/5

Wypadają wam włosy?

09 kwi 2009 - 00:37:47

na koncowki polecam produkt avonu. jest taka buteleczka olejku (dosyc tlusty) na zniszczone i lamiace sie koncowki uzywam go dopiero 2 tyg na same koncowki i widze roznice zawsze mialam rozdwojone albo sie lamaly bo mam czarny dol a teraz ani sladu... sa jak dopiero co podciete sama w to nie wierze jak ktos chce moge podac pelna nazwe

Wypadają wam włosy?

09 kwi 2009 - 00:38:44

mi tak umiarkowanie, jak to przy czesaniu itp

zweryfikowana
Posty: 1.174
Ostrzeżenia: 1/5

Wypadają wam włosy?

09 kwi 2009 - 00:40:53

Na all.. tylko 5 zlotych



następna dyskusja:

Korekta nosa