Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy któraś z Was używa tego podkładu?
Napiszcie jakie macie wrażenia i jeśli wiecie, to jak można dopasować odcień do rodzaju cery. Ja jestem trochę blada i boję się, że kupię za ciemny albo za żółty nie daj Boże.
Najlepiej coś pomiędzy Miss Sporty So matte..01 light a Synergen (rossman) 01 Vanilla.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-11 18:18 przez moderator.

ja mialam probki i bylam zadowolona;)

Ale jakie odcienie? Pamiętasz je? Jakbyś miała uszeregować od najjaśniejszego do najciemniejszego..
Mam włosy blond i nie mam pojęcia jaki kupić..

Ja go używam, najlepszy podkład jaki - jestem z niego bardzo zadowolona. Mam 14 creamy beige i jest to kolor naturalny.

kup odcien capuccino jesli taki jest ja mialam podobny do kawy z mlekiem

hej czy mozecie mi poswiecic chwilke ??
moge wygrac kosmetyki . Zaglosujcie na mnie.Wejdzcie proszę na www.jakaniaprzybylska.pl , wejdzcie w wszystkie postanowienia i na dole w niku wpiszcie beatka1711 szukaj i zaglosujcie;) dziekuje ; ********

Ja mam do sprzedania próbki tego podkładu Maybelline Affinitone. Zapraszam do mojej szafy!:)

ja używam i jestem bardzo zadowolona, jak dla mnie jest idealny :), obecnie mam kolor opal rose 09, jest jasny :)

zweryfikowana
Posty: 525
Ostrzeżenia: 1/5

beznadziejny, za rzadki, podkreślał wszystkie suche skórki i w ogóle nie krył, a do tego momentalnie ścierał się z twarzy :/

ja najbardziej lubie maxfactor bo dobrze kryje...
a jak nie wiesz jak dobrac kolor do karnacji to rozsmaruj troche na grzbietowej stronie dloni jezeli nie odznacza sie od koloru skory to znaczy ze kolor jest dobry i bedzie pasowal do Twojej karnacji...to jest najprostrzy sposob okreslenia koloru podkladu przez "szarego czlowieka"

Affinitone jest bardzo dobrym podkładem jak dla mnie.
Świetnie się zorprowadza, idealnie się dopasowywuje.
A odnośnie koloru idz do drogeri i sprawdź sama, przecież są testery a pani w sklepie na pewno Ci pomoże z wyborem!
Trudno jest dobrać komuś kolor przez interen, nie widząc go!

hej ja takze uzywam affinitone kolor opal roze 09 jest jasny ale super dopasowuje sie do karnacji i nie jest blady jak dla mnie najlepszy podkład dobrze kryje nidoskonałosci polecałabym no ale kazdy ma inny rodzaj cery takze komus moze nie odpowiadac ale ja po wypróbowaniu wielu podkładów z tego estem najv]bardziej zadowolona pozdrawiam

jest super, dobrze kryje tylko jest rzadki i wylewa się go za dużo :( mam odcień 03 light sandbeige
Ogólnie polecam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-24 19:17 przez alusia23.

Używałam go. Ładnie się rozprowadza, i dopasowuje do koloru skóry. Jeśli chodzi o właściwości kryjące - nie kryje prawie wcale a problemów z cerą dużych nie mam. Nie matuje (w sumie to nie jest jego zadanie), ale za to nawilża w miarę dobrze, nie jest też zbyt trwały. Jak dla mnie taki sobie, ale jeśli masz normalną cerę beż żadnych "niespodzianek" będzie OK.

następna dyskusja:

cienie pod oczami