Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 12 13 -->

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:28:32

Cytat
annmed
widzę, że zdjęcie zmieniłaś:))))



takk :P na tamtym wyglądam jak świruska z domu wariatów:p

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:29:15

Cytat
ilhami
Cytat
Olusia617
Ciekawi mnie gdzie i komu będziesz je pokazywać :)


A to się robi, żeby się pokazywać??? ja tam goła nie latam, żeby wszyscy moje tatuaże widzieli..

No ja nie wątpie :) Jeszcze by tego brakowało żebyś latała :D

niezweryfikowana
Posty: 289
Ostrzeżenia: 1/5

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:30:20

fuuj ;// zastanów sie sto razy zanim to zrobisz ;|

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:30:37

Cytat
Olusia617
Cytat
ilhami
Cytat
Olusia617
Ciekawi mnie gdzie i komu będziesz je pokazywać :)


A to się robi, żeby się pokazywać??? ja tam goła nie latam, żeby wszyscy moje tatuaże widzieli..

No ja nie wątpie :) Jeszcze by tego brakowało żebyś latała :D

Jakby nawet latała to jej sprawa :D

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:32:03

Mam koleżankę, z którą jesteśmy fankami kolczyków. Ona się zdecydowała zrobić kolczyka w sutku, ja jednak nie. Po przebiciu bardzo żałowała, bo nie spodziewała sie az takiego bólu. ( ma kolczyki w różnych miejscach na całym ciele i mówiła, że ten bolał najbardziej ) jednak po zagojeniu doszła do wniosku, że jednak dobrze, że zrobiła. Kolczyk faktycznie wygląda bardzo fajnie, a o bólu już zdążyła zapomnieć. Także decyzja należy do Ciebie, ale skoro ci sie podoba to czemu nie.? Do odważnych świat nalezy :)

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:33:19

Cytat
villemo225
Mam koleżankę, z którą jesteśmy fankami kolczyków. Ona się zdecydowała zrobić kolczyka w sutku, ja jednak nie. Po przebiciu bardzo żałowała, bo nie spodziewała sie az takiego bólu. ( ma kolczyki w różnych miejscach na całym ciele i mówiła, że ten bolał najbardziej ) jednak po zagojeniu doszła do wniosku, że jednak dobrze, że zrobiła. Kolczyk faktycznie wygląda bardzo fajnie, a o bólu już zdążyła zapomnieć. Także decyzja należy do Ciebie, ale skoro ci sie podoba to czemu nie.? Do odważnych świat nalezy :)


a robiła ze znieczuleniem czy bez?

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:35:28

Cytat
villemo225
Mam koleżankę, z którą jesteśmy fankami kolczyków. Ona się zdecydowała zrobić kolczyka w sutku, ja jednak nie. Po przebiciu bardzo żałowała, bo nie spodziewała sie az takiego bólu. ( ma kolczyki w różnych miejscach na całym ciele i mówiła, że ten bolał najbardziej ) jednak po zagojeniu doszła do wniosku, że jednak dobrze, że zrobiła. Kolczyk faktycznie wygląda bardzo fajnie, a o bólu już zdążyła zapomnieć. Także decyzja należy do Ciebie, ale skoro ci sie podoba to czemu nie.? Do odważnych świat nalezy :)

Ja kiedy zrobiłam oba sutki obiecałam sobie, że już nigdy nic sobie nie przekłuje, ale jak tylko się zagoiły i przestały boleć zapomniałam jak bardzo bolało i co wtedy mówiłam i poleciałam kolejny raz ;p

a co do pokazywania to sory, ale robię to dla siebie a nie dla innych...

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:37:06

Cytat
Roszpunka88
a robiła ze znieczuleniem czy bez?

Bez znieczulenia. Wiec jeśli juz się zdecydujesz to moze lepiej weź te znieczulenie :)
Ja sama zastanawiam sie nad kolczykiem z tym, że w karku, ale sie nie mogę zdecydować jakoś ;/

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:38:41

karmię już 7 miesięcy i ani razu nie miałam problemu, po kolczyku zostały mi tylko dwie jaśniejsze plamki (pewnie blizny), jestem zwolenniczką kolczyków w każdym miejscu :)

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:39:18

Cytat
villemo225
Cytat
Roszpunka88
a robiła ze znieczuleniem czy bez?

Bez znieczulenia. Wiec jeśli juz się zdecydujesz to moze lepiej weź te znieczulenie :)
Ja sama zastanawiam sie nad kolczykiem z tym, że w karku, ale sie nie mogę zdecydować jakoś ;/

w karku o matko:/ ja jeszcze chcę w przegordzie nosowej, ale tez podobno boli, ale to nic ;) no ja na pewno sobie wezme to znieczulenie;)

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:40:32

Zdradź choć trochę tych praktycznych zastosowań kolczyków w sutkach, bo te estetyczne znam, przeleciałam sobie galerię w googlach :P. Jakiego chcesz kolczyka? Kółeczko czy dwie kulki po obu stronach (nie znam się na fachowych nazwach :P)? I w obydwu sutkach czy w jednym?

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:40:33

Cytat
Roszpunka88
Cytat
patinka_5
czym bedziesz dzieci kamic ? metalem ?:D

Nię będę karmiła, nie chcę dzieci ;)


hahaha mowilam tak samo jakies 3 lata temu :) teraz mam juz 2 dzieci

mam dziare, kolczyki ale w sutkach w zyciu!!! brzydkie, oblesne, aseksualne. wiecznie ocierajace sie w staniku.
karmiac dzieciaki nie przezylam wiekszego bolu jak poranione sutki. az łzy same lecialy jak maluch jadl. nie wyobrazam sobie miec kolczyka w tym miejscu. jeszcze gdyby facet mial za niego ciagnac, podgryzac czy cos. a fuj!

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:41:08

w przegrodzie nosowej musi okropnie boleć...;p Jak robił piercer mojemu TŻ to sama myślałam, że się popłacze;p a co do karku to fajna sprawa, ale lepiej wydać więcej i zrobić sobie dermala niż zwykłego surface bo wyłazi cholernie...

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:41:53

Cytat
AsiuniaRuda1988
karmię już 7 miesięcy i ani razu nie miałam problemu, po kolczyku zostały mi tylko dwie jaśniejsze plamki (pewnie blizny), jestem zwolenniczką kolczyków w każdym miejscu :)


i słusznie!;) mi się nie podobają jedynie takie kiczowate strasznie w pępku( kiedys chcialam sobie przebic pępek z kazdej strony - w sumie 4 kolczyki małe sztangi) i kolczyk w brwi okropne ;)

Kolczyki w sutkach

28 lis 2010 - 21:42:41

masakra.

następna dyskusja:

Ile ważycie? ;>