Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

tabernakula sklep

12 minut temu

zakupy internetowe

37 minut temu

Budowa domu

41 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kolczyki w sutkach

29 lis 2010 - 14:04:50

Cytat
kamila_88
Cytat
natalka1012
Cytat
BeatkaGG23
Wg mnie kolczyki w sutkach wyglądają tragicznie!!!
Osobiście bym sobie nigdy nie zrobiła.

Zgadzam sie ze u kobiety to wyglada tragicznie u faceta jeszcze obleci

Moim zdaniem bardziej przystoja kobiecie. Seksownie to wyglada pod warunkiem ze kobieta ma ładny zadbany biust


Też tak uważam ;) gdybym miała duży biust bym nie chciała sobie zrobic ;)

Kolczyki w sutkach

29 lis 2010 - 14:06:44

E tam boli, w kazdym porzadnym studio, jesli poprosisz dostaniesz znieczulenie. Przekluwalam sutki kilkakrotnie i nie jest to wg klientow bol nie do zniesienia. Jezeli Ci sie podobaja, rob !

Kolczyki w sutkach

29 lis 2010 - 14:09:49

Cytat
Porucznikowa
E tam boli, w kazdym porzadnym studio, jesli poprosisz dostaniesz znieczulenie. Przekluwalam sutki kilkakrotnie i nie jest to wg klientow bol nie do zniesienia. Jezeli Ci sie podobaja, rob !

Na pewno jak będę sobie przebijała to w dobrym studio i na pewno ze znieczuleniem ;) a ból nawet jak będzie to da się wytrzymac :P

Kolczyki w sutkach

29 lis 2010 - 14:11:33

Znieczulenie? Bez przesady. Ból jest kwestią indywidualną, ale nie aż tak żeby podawać znieczulenie. Mam sporo kolczyków, również w sutku i muszę przyznać, że za specjalnie mnie nie bolało. Zresztą samo przebicie trwa kilka sekund.

Kolczyki w sutkach

29 lis 2010 - 14:16:50

oczywiscie, ze bol to kwestia indywidualna jednych boli mniej drugich bardziej trzecich wcale :) ale na pewno nie jest to bol nie do wytrzymania, a i samo przeklucie to chwila :)
nie rozumiem tych atakow dotyczacych posiadania dzieci, co ma piernik do wiatraka??? kolczyk w sutku nie jest przeciwskazaniem ani do ich posiadania ani do karmienia, wyciagasz kolec i karmisz...
kazdy robi ze swoim cialem to co chce.
mi sie kolczyki w sutkach podobaja, zarowno u kobiet jak i u mezczyzn :)

Kolczyki w sutkach

29 lis 2010 - 14:21:01

ale potem jak szarpie o niego stanik, sweter, bluzka, stroj kapielowy to musi byc straszne

Kolczyki w sutkach

29 lis 2010 - 14:27:01

Ja miałam przekłute oba sutki, teraz tylko jeden, ale chyba drugi przekłuję ponownie. ;P

Co do bólu- jak wszystkie piercy w moim ciele (a trochę ich jest i sporo było :P), sutki były przekłuwane ze znieczuleniem. Bolało tak samo jak przekłuwanie wargi, czyli nie bardzo. ;) Potem trochę spuchły i bolały (mam duży biust, więc muszę nosić stanik, stąd nieprzyjemne "ocieranie";), ale po tygodniu już było okej. Żadnych problemów z pielęgnacją, ale moje ciało bardzo łatwo się goi. Po miesiącach czy latach nie ma już żadnych problemów z zahaczaniem o ubrania, bo rana jest już zagojona. Co do tego, który wyjęłam (albo raczej sam się wyjął :P), nie mam absolutnie żadnych blizn, jedynie dwie minimalne jasne plamki, których i tak nie widać. Aha, i goiłam na sztangach, moim zdaniem tak jest lepiej. ;) Uważam, że kolczyki w sutkach są baaardzo seksowne. ;)

Co do septum- boli bardziej niż ucho czy warga, ale ze znieczuleniem też nie ma tragedii. Teraz już mi zarosło, ale ostatnio mnie naszło, żeby znowu sobie je przekłuć. :D

Co do dzieci- KOLCZYK K**** MOŻNA WYJĄĆ NA CZAS KARMIENIA!!! Jak czytam te durne komentarze o karmieniu metalem to aż mi słabo się robi... Mam mnóstwo koleżanek, które mają przekłute sutki i normalnie karmią, a niektóre nawet nie zdejmują kolczyków, chociaż to akurat jest głupie, bo nigdy nic nie wiadomo, maleństwo pociągnie, kolczyk się odkręci i tragedia gotowa. Poza tym nie każda dziewczyna widzi siebie jedynie pod kątem stworzenia rozpłodowego...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-29 14:30 przez Kat9a.

Kolczyki w sutkach

29 lis 2010 - 14:29:06

Pytasz o opinie więc chętnie wyrażę swoją.

Dla mnie to idiotyczne i obrzydliwe. W nos wsadź sobie jeszcze wielkie koło, niech Cię przypalują na łancuch i na pastwisko. Z tym mi się kojarzy przebijanie sutków ...
I nie chce Cię obrazić ale takie jest moje zdanie na ten temat.

Kolczyki w sutkach

29 lis 2010 - 14:31:19

Cytat
Kat9a
Ja miałam przekłute oba sutki, teraz tylko jeden, ale chyba drugi przekłuję ponownie. ;P

Co do bólu- jak wszystkie piercy w moim ciele (a trochę ich jest i sporo było :P), sutki były przekłuwane ze znieczuleniem. Bolało tak samo jak przekłuwanie wargi, czyli nie bardzo. ;) Potem trochę spuchły i bolały (mam duży biust, więc muszę nosić stanik, stąd nieprzyjemne "ocieranie";), ale po tygodniu już było okej. Żadnych problemów z pielęgnacją, ale moje ciało bardzo łatwo się goi. Po miesiącach czy latach nie ma już żadnych problemów z zahaczaniem o ubrania, bo rana jest już zagojona. Co do tego, który wyjęłam (albo raczej sam się wyjął :P), nie mam absolutnie żadnych blizn, jedynie dwie minimalne jasne plamki, których i tak nie widać. Aha, i goiłam na sztangach, moim zdaniem tak jest lepiej. ;) Uważam, że kolczyki w sutkach są baaardzo seksowne. ;)

Co do septum- boli bardziej niż ucho czy warga, ale ze znieczuleniem też nie ma tragedii. Teraz już mi zarosło, ale ostatnio mnie naszło, żeby znowu sobie je przekłuć. :D



Dzięki za informacje ;D

Kolczyki w sutkach

29 lis 2010 - 14:34:44

Cytat
Roszpunka88
Cytat
Kat9a
Ja miałam przekłute oba sutki, teraz tylko jeden, ale chyba drugi przekłuję ponownie. ;P

Co do bólu- jak wszystkie piercy w moim ciele (a trochę ich jest i sporo było :P), sutki były przekłuwane ze znieczuleniem. Bolało tak samo jak przekłuwanie wargi, czyli nie bardzo. ;) Potem trochę spuchły i bolały (mam duży biust, więc muszę nosić stanik, stąd nieprzyjemne "ocieranie";), ale po tygodniu już było okej. Żadnych problemów z pielęgnacją, ale moje ciało bardzo łatwo się goi. Po miesiącach czy latach nie ma już żadnych problemów z zahaczaniem o ubrania, bo rana jest już zagojona. Co do tego, który wyjęłam (albo raczej sam się wyjął :P), nie mam absolutnie żadnych blizn, jedynie dwie minimalne jasne plamki, których i tak nie widać. Aha, i goiłam na sztangach, moim zdaniem tak jest lepiej. ;) Uważam, że kolczyki w sutkach są baaardzo seksowne. ;)

Co do septum- boli bardziej niż ucho czy warga, ale ze znieczuleniem też nie ma tragedii. Teraz już mi zarosło, ale ostatnio mnie naszło, żeby znowu sobie je przekłuć. :D





Dzięki za informacje ;D



Spoko, zawsze chętnie pomogę. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-29 14:36 przez Kat9a.

Kolczyki w sutkach

29 lis 2010 - 14:45:40

a mi się podobają kolczyki w sutkach ;)
sama i bym sobie zrobiła, ale za dużo myślę co w razie W może mi się przydarzyć, zakażenie, złe gojenie (co w moim przypadku jest gwarantowane ) itd itp, więc odpada, niestety ;)

Kolczyki w sutkach

29 lis 2010 - 14:49:40

może przebiła bym nos,ale nie nie sutki,po co? dla okaleczenia i własnej satysfakcji - nigdy

Kolczyki w sutkach

29 lis 2010 - 14:50:57

nie podobaja mi się kolczyki w takim miejscu

Kolczyki w sutkach

29 lis 2010 - 14:54:40

ja mam NIPPLE PIERCING w lewym sutku, już od hmm pół roku;)
bolało niesamowicie, ale opłacało się, osobiście mam sztangę banan. ale chcę zmienić na kółko, lecz się boję;|
ale POLECAM:):)

Kolczyki w sutkach

29 lis 2010 - 14:55:22

ja raczej podziękuje

następna dyskusja:

Ile ważycie? ;>