Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witajcie dziewuszki-otóż wypatrzyłam sobie sukienkę już na lato-materiał to satyna, niestety nie wiem jaki kolor wybrać... rozważam pomiędzy różem, niebieskim lub złotym-wszystkie to kolory pastelowe. nie wiem jaki jest mój typ urody-rozważam pomiędzy wiosną a latem. obecnie mam bardzo bladą cerę, usta w kolorze pudrowanego różu, szare oczy (czasem wyglądają jak niebieskie), oraz naturalny kolor włosów to ciemny blond (po poprzednim rozjaśnianiu i powtórnym przyciemnianiu mam część włosów w odcieniu piaskowym).
przede wszystkim chodzi mi o kolory ubrań, ale miłe widziane komentarze na temat makijażu itp.:)
dla ułatwienia podam zdjęcia twarzy:



zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

Treść posta została usunięta automatycznie

zweryfikowana
Posty: 329
Ostrzeżenia: 1/5

a moglabys wstawic zdjecia tych sukienek?

Patrząc na drugie zdjęcie wydaje się,że masz opaloną buźkę i wtedy według mnie fajnie wyglądałby złoty, jednak do bladej buzi zdecydowanie nie... wtedy raczej pastele- róż, błękit.

kazda bedzie ok, bo ladnemu we wszytkim ladnie :))

nie bardzo, ponieważ te sukienki są ze sklepu... nie posiadam ich zdjęć. wiem, że nie będzie profesjonalne, ale z pewnością znajduje się tu kilka osób, które będą wiedziały coś więcej na ten temat. nie wiem czy pasują mi pastele, czy może takie przygaszone kolory, pudrowe materiały czy może satynowe...

Do GAJAAA-wiesz nie koniecznie,częściowo barwy personalne można okreslić na podstawie zdjęć,czy zachowań-bo analiza kolorystyczna to nic innego jak technika pigmentacyjna,którą przekładamy zgdodnie z zasadami w kierunku garderoby, lub/i makijażu na podstawie chociażby charakteru,czy ogólnego wizualnego wyglądu(mam nadzieję,że nie zagmatwałam).I chociaż lepiej by było taką analizą wykonać na specjalnych do tego chustach,ale tak po łepkach też można to zrobić.

Do NIUNIA56-trochę ciężko jest mi określić,kolor twoich oczu(na fotach są dosyc rozmazane),poza tym nie piszesz jaki masz naturalny kolor włosów,w jaki sposób się opalasz,jaką biżuterię preferujesz,jakie masz usposobienie,czy jesteś romantyczką,szalona odważna dziewczyną czy jesteś raczej cicha,to wszystko ma wpływ na twój typ urody, a co za tym idzie preferencje kolorystyczne.

Ale tak pobieżnie cię oceniając to jest typem urody WIOSNA-zakładając,że to twój naturalny kolor włosów,więc powinnaś wybierać KOLORY jasne,czyste,pastelowe,delikatne,jeśli lubisz żywe kolory to tylko takie z domieszką żółci,kremowe odcienie,rozjaśnione bielą fiolety,zielone kolory wpadające w żółcie,jeśli biel to w odcieniu skorupki jajka,miękkie szarości i czerwinie-takie "wyblakłe", unikaj wyszarzałej bieli,wogóle bieli,ciemnych kolorów,zwłaszcza czarnego,ostrych błękitów,takich zimnych,ciemnych zieleni. W TKANINACH będziesz lepiej wyglądać,jeśłi to będą materiały dlikatne,szlachetne,matowe lub zdelikatnym połyskiem (wspomniana przez Ciebie satyna),miękkie i lejące,wzory od drodnych do średnich,w stonowancyh kolorach.W MAKIJAŻU kolory przekładają się z ubrań na cienie, więc to tez powinny być mało połyskliwe delkatne, pastelowe kolorki-np. delikatny różdelikatny fiolet(rozbielony),śliwka podbita fioletem,delikatny turkus,wyszarzały delikatny granat,oliwkowa cipła zieleń(podbita żółcią).


Nie zawsze śledzę wątek,chcesz mnie o coś zapytać podyskutować,obrazić,wyśmiać,to napisz mi wiadomość...=))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-30 10:48 przez moccacino.

mam pomysł bo chętnie zobacze Cie w tych sukienkach i to nam troszke pomoże.
Idź do sklepu, wskocz do przebieralni i zrób zdjęcie ^^

Cytat
Niunia56
witajcie dziewuszki-otóż wypatrzyłam sobie sukienkę już na lato-materiał to satyna, niestety nie wiem jaki kolor wybrać... rozważam pomiędzy różem, niebieskim lub złotym-wszystkie to kolory pastelowe. nie wiem jaki jest mój typ urody-rozważam pomiędzy wiosną a latem. obecnie mam bardzo bladą cerę, usta w kolorze pudrowanego różu, szare oczy (czasem wyglądają jak niebieskie), oraz naturalny kolor włosów to ciemny blond (po poprzednim rozjaśnianiu i powtórnym przyciemnianiu mam część włosów w odcieniu piaskowym).
przede wszystkim chodzi mi o kolory ubrań, ale miłe widziane komentarze na temat makijażu itp.:)
dla ułatwienia podam zdjęcia twarzyzły/quote]


Nie wybieralabym dla ciebie satyny...bo cie przytłumi, masz bardzo naturalną urode. Do ciebie pasuje sukienka koronkowa z podszyciem tiulowym moze byc podszycie satynowe a na zewnatrz koronka na calej sukience....jesteś blondynka ciemniejszą wiec róż jasny, badz taki jaki masz kolor oczu....bo trudno mi stwierdzic.

Kolor włosów mi tu nie pasuje ;/ powinnaś jakoś ożywić buźkę jakieś pasemka :)
Widzę cię w jasnym brązie i na to takie złote pasemka coś koło toffi :)

Patrząc na kolor oczu i karnacji to jesteś raczej latem:), wybierz pastelowy niebieski lub chłodny róż:) Czy to Twój naturalny odcień włosów (bo odcień włosów masz ciepły)?

Cytat
madziagdynia
Kolor włosów mi tu nie pasuje ;/ powinnaś jakoś ożywić buźkę jakieś pasemka :)
Widzę cię w jasnym brązie i na to takie złote pasemka coś koło toffi :)

Jeśli chodzi o włosy to ja bym dała tu jakiś chłodny odcień ciemnego blondu lub jasnego brązu:)

następna dyskusja:

włosy farbowane czy pasemka ??