Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rozstępy

02 wrz 2010 - 10:47:17

pomocy dziewczyny! znacie jakas skuteczna metode na pozbycie sie rozstepów? wyskoczyły mi masakrycznie po porodzie i nie wiem juz co robic:( ostatnio zaczełam robic sobie peeling z fusósów z kawy, słyszałyście cos na ten temat?

rozstępy

02 wrz 2010 - 10:49:46

Ja też po ciąży mam rozstępy.. Masuję uda szorstką gąbką,później wcieram krem przeciw rozstępom i cellulitowi..
A oprócz tego bieganie i rower(to bardziej na cellulit).. Ale powiem Ci,że mi to nie bardzo pomaga..
Rozstępy ciężko zlikwidować,chyba trzeba się do nich przyzwyczaić :(

rozstępy

02 wrz 2010 - 11:53:45

musi być na nie jakiś sposób....;( pomocy

rozstępy

02 wrz 2010 - 11:54:45

Niestety.. całkiem nie zlikwiduje się ich nigdy..

rozstępy

02 wrz 2010 - 11:58:01

Nie ma domowego sposobu na rozstępy.Jeśli tak ci zależy to udaj się do kliniki dermatologicznej,oni mają tam swoje sposoby,ale oczywiście płatne.Likwidować można jedynie cellulit,ale i to wymaga dużego samozaparcia, konsekwencji i wytrwałości.

rozstępy

02 wrz 2010 - 11:59:13

Niestety nie da się :( ...
Nawet gwiazdy je mają ...
Wcieraj w ni krem przynajmniej to uelastyczni skórę ..



rozstępy

02 wrz 2010 - 11:59:18

nie martw się, rozstępy teraz w modzie, co druga je nosi :)

rozstępy

02 wrz 2010 - 11:59:35

mi piersi urosły o 2 rozmiary i miałam straszne rozstępy....bardzo widoczne, ale teraz biust zmniejszył się o 1 rozmiar i jest lepiej...miałam tylko na pupie i piersiach, więc to niewidoczne miejsca......
ale mi po prostu "wyblakły" i juz ich prawie ni widać...a uzywałam tylko kremu na rozstępy.....i to przez całą ciąże...

rozstępy

02 wrz 2010 - 12:01:43

Kurcze mi tez wyskoczyly pod koniec 8 miesiaa ciazy i caly czas rosna w gore z dolu brzucha. juz myslalam ze ich unikne a tu buum i sa:((gdzies czytalam o masci NO-SCAR(biała perła inków) ponoć pomaga na blizny a tosztepy to nic innego wlasnie, tyllko ze ona kosztuje ok.65 zl w aptece. Juz jestem gotowa poporodzie ja zakupic oby tylko pomoglo. czytalam tez na innym forum ze dopoki sa czerwone to sie da cos z tym zrobic ale jak zbieleja to juz tylko laser albo sie przyzwyczaic. A ja nie chce...

rozstępy

02 wrz 2010 - 12:05:56

Witaj ;)Ja mam ten sam problem....przed porodem brzuszek jak z obrazka-ćwiczyłam;po porodzie siatka na zakupy....Stosowalam wiele kremów w ciąży,i po niej...niestety to są blizny z którymi nie wygrasz!.Możesz je tylko spłycić,rozjaśnić itd....,są owszem zabieg,ale bardzo kosztown,gdzie jeden to kwestia 300-500 zł,jeśli Cię stać-polecam klinikę w Wawie,pózniej dam adres gdzieś mam wizytówkę.Ja przeszlam 3 i owszem znaczna poprawa!!!!.Pomaga tez maść "cepan"-śmierdzi,ale systematyczne stosowanie daje efekty-stają się płytsze i dużo bledsze....To tyle odemnie!!!

rozstępy

02 wrz 2010 - 12:08:05

ja nie bylam w ciazy a mam rozstepy bo tylam i chudłam. takze przyzwyczaiłam sie do nich ;p

rozstępy

02 wrz 2010 - 12:11:37

Cytat
darczuk86
Kurcze mi tez wyskoczyly pod koniec 8 miesiaa ciazy i caly czas rosna w gore z dolu brzucha. juz myslalam ze ich unikne a tu buum i sa:((gdzies czytalam o masci NO-SCAR(biała perła inków) ponoć pomaga na blizny a tosztepy to nic innego wlasnie, tyllko ze ona kosztuje ok.65 zl w aptece. Juz jestem gotowa poporodzie ja zakupic oby tylko pomoglo. czytalam tez na innym forum ze dopoki sa czerwone to sie da cos z tym zrobic ale jak zbieleja to juz tylko laser albo sie przyzwyczaic. A ja nie chce...

darczuk no-scar kupisz na allegro już od około 35 zł :) Wiem, bo sama kupowałam, ale jeszcze nie stosowałam ...

rozstępy

02 wrz 2010 - 13:37:03

O to jak zastosujesz to daj znac.Ciekawe czy tak samo skuteczne jak to z apteki. A roznica w cenie jest spora.

zweryfikowana
Posty: 221
Ostrzeżenia: 1/5

rozstępy

02 wrz 2010 - 13:43:20

niestety nie da się...

rozstępy

02 wrz 2010 - 13:49:58

założyłam wątek przed chwilą :
Jestem w 8mies ciąży i mam rozstępy. Wszędzie gdzi można było, tam je mam. Nie są mega duże ale widoczne i jest ich sporo. Szukam czegoś w google i tu natknęłam się na 3 specyfiki. Chciałam się Was poradzić, może któraś ma coś wartego polecenia lub przetestowała te, nad którymi ja się zastanawiam.
1 to Norel - Krem wyszczuplający z kompleksem antycellulitis ok 40zł za 300ml
2 Revitol Stretch Mark 140zł za 120ml produktu
3 Avon na rozstępy
hmm?

następna dyskusja:

Szamponetka-miodowy blond