Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

Pediatra Kielce

godzinę temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposoby golenia bikini :)

02 sie 2010 - 00:43:21

Drogie Panie, podzielcie się proszę w jaki sposób golicie tą wrażliwą strefę :) ja standardowo używam golarki, ale szukam lepszego sposobu

Sposoby golenia bikini :)

02 sie 2010 - 00:46:23

ja ostatnio poszlam na laser;]

super sprawa;)


aczkolwiek kiedys spróbowałam woskiem- nie radzę:D

Sposoby golenia bikini :)

02 sie 2010 - 00:49:56

Cytat
Truskaffka_warshaw
ja ostatnio poszlam na laser;]

super sprawa;)


aczkolwiek kiedys spróbowałam woskiem- nie radzę:D


hah właśnie zastanawiałam się nad woskiem, ale teraz chyba zrezygnuję :D

Sposoby golenia bikini :)

02 sie 2010 - 00:50:42

a ja jestem twarda i używam depilatora ;D
kwestia przyzyczajenia cebulek ;P tylko na początku boli, pozniej włoski są duużo słabsze.

Sposoby golenia bikini :)

02 sie 2010 - 00:51:03

OO poważnie? ile kosztuje laser? Ile sesji jest niezbędnych dla utrzymania efektu? Bo kurczeta maszynka mnie wkurza, nie dość,że po 2 dniach nie ma efektu, to jeszcze czasem mi włoski wrastają ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-02 00:51 przez brzydubrzyd.

Sposoby golenia bikini :)

02 sie 2010 - 00:51:55

Cytat
brzydubrzyd
OO poważnie? ile kosztuje? Ile sesji jest niezbędnych dla utrzymania efektu? Bo kurczeta maszynka mnie wkurza, nie dość,że po 2 dniach nie ma efektu, to jeszcze czasem mi włoski wrastają ;/

słyszałam że około 5-6 powtórzen

Sposoby golenia bikini :)

02 sie 2010 - 00:53:30

depilator odpada- przed chwilą pożyczyłam od siostry, żeby pierwszy raz w życiu spróbować ogolić łydkę i na sam dźwięk wymiękłam :D

Sposoby golenia bikini :)

02 sie 2010 - 00:56:10

Cytat
brzydubrzyd
depilator odpada- przed chwilą pożyczyłam od siostry, żeby pierwszy raz w życiu spróbować ogolić łydkę i na sam dźwięk wymiękłam :D

w takim razie polecam plastry, szybko i po kłopocie, ale koniecznie u kosmetyczki bo jak boisz sie bólu to słabo pociągniesz a to jest bez sensu.

a jak jestes az taka wrażliwa, to pomysl o laserze :) poczytaj na stronkach internetowych takich salonów.
naprawde warto, tylko, że kosztowne ;))

Sposoby golenia bikini :)

02 sie 2010 - 00:58:26

Cytat
Anita__91
a ja jestem twarda i używam depilatora ;D
kwestia przyzyczajenia cebulek ;P tylko na początku boli, pozniej włoski są duużo słabsze.

a nie wrastają?? :)

Sposoby golenia bikini :)

02 sie 2010 - 01:00:46

No właśnie tak teraz zaczynam się zastanawiać nad tym.. rozumiem że przed zabiegiem tłumaczę jaką "fryzurkę" chciałabym sobie zostawić? hehe śmiesznie to brzmi ;) Ale ten zabieg dotyczy całej strefy intymnej, czy tylko z przodu?

Sposoby golenia bikini :)

02 sie 2010 - 01:08:18

mi wrastają od depilatora... swoją drogą w takim temacie to już się 3 raz wypowiadam, grzebcie najpierw w starociach coo ? :)
ale już się wypowiem, golę kremem


Sposoby golenia bikini :)

02 sie 2010 - 01:12:20

a po kremie wszystko ok jest? nie wrastają? ja to juz chyba wszystkiego próbowałam. -.- o depilatorze mogę jedynie pomarzyć, bo wrastają mi tak że szok, a jak ogole zwykłą maszynką to na następny dzień już widać małe włoski. -.-

Sposoby golenia bikini :)

02 sie 2010 - 01:16:27

nie wrastają bo nie rwiesz z cebulą czyli włos nie jest niżej skóry
maszynką nie golę bo nie dość że właśnie efekt jest max kilkunastogodzinny to na dodatek czerwone krosty swędzenie i ogólnie masakra... TYLKO krem. a w jakiejś przyszłości laser.

Sposoby golenia bikini :)

02 sie 2010 - 01:19:51

Cytat
aramanda
Cytat
Anita__91
a ja jestem twarda i używam depilatora ;D
kwestia przyzyczajenia cebulek ;P tylko na początku boli, pozniej włoski są duużo słabsze.

a nie wrastają?? :)

wrastają, ale trzeba często używac peeleng to pomaga.
zresztą słyszałam, że i po maszynce niektórym dziewczynom wrastają.




do autorki wątkuzły/b]
co do "zasięgu" lasera w miejsca intymne to nie mam pojęcia jaki jest, musisz sie dowiedziec w salonie,

aha i ja słyszałam o kremie, który podobno zmniejsza porost włosow BIOXET ale nie mam pojęcia czy działa.

BIOXET
KREM DO CIAŁA
ZMNIEJSZAJĄCY POROST WŁOSÓW
Niechciane owłosienie na twarzy i ciele powoduje dyskomfort u kobiet i mężczycn, a czasami może nawet prowadzić do problemów i zahamowań natury psychologicznej.
DZIAŁANIE:
BIOXET to krem do pielęgnacji skóry, który powoduje radykalne zmniejszenie ilości i osłabienie niechcianego owłosienia. Klucz do sukcesu BIOTEX'u leży w wysokiej skuteczności formuły ziołowej i łatwości stosowania preparatu.
SPOSÓB UŻYCIA:
Usunąć wszystkie niechciane włosy z cebulkami, stosując jedną ze zwykłych metod (np. woskowanie, wyrywanie pęsetą, depilatory, itd.). Dokładnie umyć obszar stosowania produktu i odczekać dwie godziny. Na oczyszczony obszar nałożyć warstwę kremu BIOXET, masując okrężnymi ruchami w górę i w dół do momentu wchłonięcia kremu. Powtarzać nakładanie kremu codziennie wieczorem przed snem (lub dwa razy dziennie), dopóki włosy nie osiągną długości nadającej się do ponownego usunięcia.

BIOXET może być stosowany w miejscach, z których nie usunięto włosów z cebulkami (np. przez golenie). Należy jednak pamiętać, że w takim przypadku efekty działania produktu będą wolniejsze.

Sposoby golenia bikini :)

02 sie 2010 - 01:22:03

A któraś z Was robiła może taką depilację laserową w Poznaniu? Znacie jakiś salon godny polecenia??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-02 01:34 przez brzydubrzyd.

następna dyskusja:

BRAZYLIJSKI EFEKT