Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

polecany dentysta

26 minut temu

elektryka sklep

31 minut temu

wakacje last minute

47 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NO-SCAR opinie pomóżcie

29 lip 2010 - 18:05:00

czy któraś z was używała tego kremu z masy perłowej ?
czy on działa? zmniejsza przebarwienia i blizny po trądziku ? pomaga zwalczyć trądzik? i rozstępy ?
Proszę o szczere opinie osób które uzywały, lub uzywają tego kremu
z góry dziękuje za wypowiedzi
nikt nie pomoże ? podbijcie chociaż moze ktoś będzie coś wiedział :)
pomóżcie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-29 19:38 przez sttoprocentt_.

NO-SCAR opinie pomóżcie

29 lip 2010 - 22:09:53

Krem No-Scar jest szczególnie zalecany na blizny po oparzeniach, zabiegach chirurgicznych, owrzodzeniach i trądziku. Zmniejsza i wygładza rozstępy. Działa rozjaśniająco, zmiękczająco oraz wygładzająco na stwardniałą i przerośniętą tkankę blizn, wpływając korzystnie na strukturę kolagenu, poprawia wygląd skóry. Dzięki obecności mikroelementów i aminokwasów przyspiesza regenerację oraz nawilża naskórek, dlatego znosi uczucie napięcia i świądu.

Niezwykłe właściwości zawdzięcza masie perłowej, wewnętrznej warstwie muszli kilku gatunków ostryg z rodzaju Pteria. Zawarte w niej minerały, głównie węglan wapnia, aminokwasy i mikroelementy wpływają korzystnie na metabolizm komórek skóry. Badania wykazały, że proszek perłowy ma skład odpowiadający strukturze tkanek ludzkich. Dzięki temu stymuluje wytwarzanie włókien kolagenowych – głównego składnika budulcowego skóry.

Zawarta w kremie alantoina – to swoisty „pobudzacz” regeneracji komórek; łagodzi, zmiękcza i wygładza skórę.

NO-SCAR opinie pomóżcie

29 lip 2010 - 22:13:26

Ale ona prosiła o opinie na temat kremu a nie kawałka tekstu reklamującego ściągniętego z internetu...

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 13:48:57

halo, ktos jeszcze? tez jestem ciekawa?

zweryfikowana
Posty: 422
Ostrzeżenia: 1/5

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 13:52:35

tez jestem ciekawa:P uzywal ktos?

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 13:53:49

nie pomogę, ale sama się chętnie dowiem, więc podbijam! :)

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 13:54:02

Czytałam kiedyś na forach, że dziewczyny bardzo polecają, ale sama nie używalam.

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 13:54:56

Używałam. Mi nie pomógł, ale może też przez to, że nie stosowałam go regularnie. :)
Na przebarwienia polecam contractubex (nie pamietam, czy tak to sie pisze).

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 13:56:31

Ja ostatni kupiłam Hascoderm- czytałam o nim bardzo pochlebne opinie, że działa na trądzik i przebarwienia.

czy rzeczywiście jest taki super jeszcze nie wiem, bo używam dwa dni ;]

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 13:56:47

uzywałam jak miałam problemy z cerą, krostki i te sprawy. pomógł trochę,rozjaśniał przede wszystkim.;

zweryfikowana
Posty: 422
Ostrzeżenia: 1/5

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 14:00:15

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9565 znalazlam to na wizazu, pomocne opinie:)

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 14:05:13

ja uzywałam ale w sumie mi robiły sie po nim takie małe ropne krostki bo on zatyka pory czy cos takiego, ale to chyba jest indywidualna sprawa bo jest dużo pozytywnych opini o nim poszukajcie na forum bo sa o nim wątki:) pozdrawiam :)

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 14:28:13

dziewczyny a może używałyście czegoś innego co naprawdę działało?

NO-SCAR opinie pomóżcie

07 wrz 2010 - 23:24:24

Uzywalam no scar dosc dlugo i nie bylo zadziwiajacych efektow, natomiat zel Millenium z firmy Vision rewelka, jak na swoja cene bomba, no i jest wydajny starcza na bardzo dlugo. Kosztuje 160 zl. Jestem dystrybutorem jakby ktoś chcial, zapraszam.

następna dyskusja:

Sposoby golenia bikini :)