Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sposób na opryszczkę???

18 mar 2009 - 10:52:06

Dziewczyny jakie macie sposoby na opryszczkę? Zovirax odpada-nie pomaga...

Sposób na opryszczkę???

18 mar 2009 - 10:56:20

Możecie coś polecić?

Sposób na opryszczkę???

18 mar 2009 - 11:00:59

mi kiedys polecono Hascovir. sporo czasu już używam. na początku robi się trochę czerwona opryszczka, ale szybko się goi. ja jestem zadowolona, ale nie wiem jak Ci by działało

Sposób na opryszczkę???

18 mar 2009 - 11:01:06

ja używam Lorindenu A-pomaga tak sobie, moim zdaniem potrzeba czasu żeby to podleczyć-nie ma cudownego srodka:( te przeźroczyste plasterki też nie pomagają:P możesz jeszcze rozpuścić tabletkę polopiryny w odrobinie wody i nakładac to na opryszczkę kilka razy dziennie:)

Sposób na opryszczkę???

18 mar 2009 - 11:02:10

pasta do zebow, tabletki, miod, vratizolin, plasterki

Sposób na opryszczkę???

18 mar 2009 - 11:02:23

Ja miałam ciągłe problemy do czasu az lekarz zapisał mi leki HEVIRAN sa na recepte ale warto!!!:)jak tylko czuje ze cos mnie piecze i wychodzi biore i nigdy mnie nie zawiodło a opryszczki nie było....opryszczka to wirus który co jakis czas wraca niestety:(

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Sposób na opryszczkę???

18 mar 2009 - 11:03:27

pasta do zębów lub nacieranie cebulą

Sposób na opryszczkę???

19 mar 2009 - 12:49:03

moja kolezanka uzywa plasterkow i mowi ze są super

Sposób na opryszczkę???

19 mar 2009 - 12:52:10

....moja siostra ma co tydzien opryszczke :P jak juz zlapalas wyrusa opryszczki to bedziesz go miala do konca zycia;) tylko u niektorych opryszczak pojawia sie bardzo czesto a u niektorych rzadziej :] a co polecic hmmm....kolezanki wyzej chyba wymienily wszystko :) najlepiej jak tylko poczujesz ze zaczynaCi sie robic opryszcza to nacieraja ja spirytusem by rozgrzać i odrazu mascia smarowac :) nie wyrosnia taka duza i szybciej sie zagoi :)...

Sposób na opryszczkę???

19 mar 2009 - 12:53:49

plastry Compeed polecam :) i poszukaj bo był już taki wątek i tam napoewno cos jeszcze znajdziesz

Sposób na opryszczkę???

19 mar 2009 - 13:06:07

Opryszczka nawraca.Ona "siedzi" w Tobie ukrywa się w układzie nerwowym jak masz osłabiony organizm to atakuje.Jeśli już "wyszła" to polecam plasterki.Jak przejdzie ,pomyśl o "doładowaniu akumulatorów" ,które zagwarantują nam dobrą kondycję. Dobra dieta, właściwy sposób ubierania, aktywność fizyczna, odpowiednia ilość snu, unikanie stresu, wstrzymywanie się od zbyt długi kąpieli słonecznych .

Z resztą każdu środek posiadający w składzie acyklowir lub pencyklowir ,czy też maści z zawartością cynku.

Pamiętajcie opryszczka to wcale nie taka błaha sprawa ! To choroba ,którą raz się człowiek zarazi jest nosicielem do końca życia.
Atakuje wargę ,oczy(bardzo niebezpieczna w skutkach) ,opony mózgowe ,jamę ustną ,ale też narządy rodne.

Sposób na opryszczkę???

19 mar 2009 - 13:09:41

Cytat
Kasja_23
....moja siostra ma co tydzien opryszczke :P jak juz zlapalas wyrusa opryszczki to bedziesz go miala do konca zycia;) tylko u niektorych opryszczak pojawia sie bardzo czesto a u niektorych rzadziej :] a co polecic hmmm....kolezanki wyzej chyba wymienily wszystko :) najlepiej jak tylko poczujesz ze zaczynaCi sie robic opryszcza to nacieraja ja spirytusem by rozgrzać i odrazu mascia smarowac :) nie wyrosnia taka duza i szybciej sie zagoi :)...

To bardzo niedobrze .Widocznie ma baardzo osłabiony układ immunologiczny.Musi koniecznie zgłosić się do lekarza ! To nie są żarty .Powikłania są nieodwracalne.

A tymczasem niech nie żyje w takim stresie,nie wolno się jej opalać (solarium wykluczone),niech spożywa więcej witamin i zażywa więcej ruchu.

Sposób na opryszczkę???

19 mar 2009 - 13:12:58

Słyszałam, że są jakieś dobre leki homeopatyczne na opryszczkę, chciałam kiedys kupić, ale w żadnej aptece nie było;/

Sposób na opryszczkę???

22 mar 2009 - 10:19:25

Plasterki, zdecydowanie platerki są najlepsze. I to, o czym piszą dziewczyny- Wzmacniaj organizm,łykaj witminy, wiem po sobie, to uodparnia i naprawdę pomaga.

Sposób na opryszczkę???

23 mar 2009 - 14:43:36

w początkowym stadium można nacierać spirytusem, tez działa.

następna dyskusja:

jaka farbe użyć!???????????????