Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

znacie jakas dobra farbe do wlosow jasny blond?? Z JAKIEJ FIRMY SA NAJLEPSZE?

ja szukam czarnego brązu xD

ja u siebie mam braz wiec zapraszam :)

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Z matrixa są świetne można kupic na allegro każdy odcień ja jak do tąd się na nich nie zawiodłam

ja ogólnie używam ciemnych farb, więc w odcieniu Ci nie pomogę, ale za to mam 2 typy farb, które moim zdaniem w całokształćie są bardzo dobre, a mianiowicie safira i wellaton. podobne działanie, ale wellaton sporo tańszy;)

joanna naturia na czarnych włoskach robione miałam ta farbą pasemka wyszły świetne i nie żółkły,wszystkie moje znajome używają tych farb i są zadowolone,w tej chwili mam zrobione włoski z tej serii na kolor dziki kasztan i sa super...ps trzyma sie dość długo



tylko nie z joanny. spalą Ci włosy- polecam garnier





zapraszam do mojej szafy

tez polecam ta firme...rozjasniacze tez maja dobre

Natural & Easy Schwarskopfa - najfajniejsze do tej pory
ewentualnie Garnierki

nie polecam L'Oreala ani Safiry blond - L'Oreale wychodzą wszystkie szare i trzymają się tak 1,5 tygodnia maksymalnie, Safira trzyma się podobnie, odrost zawsze wychodzi jakiś paskudny:)
i za nic w świecie Paleta!!! - zeżre Ci włosy! :)



ale jasny blond zdecydowanie RADZĘ U FRYZJERA - dobrego fryzjera!:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-18 10:55 przez kropkipaski.

a ja polecam fryzjera

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
grzesan1
joanna naturia na czarnych włoskach robione miałam ta farbą pasemka wyszły świetne i nie żółkły,wszystkie moje znajome używają tych farb i są zadowolone,w tej chwili mam zrobione włoski z tej serii na kolor dziki kasztan i sa super...ps trzyma sie dość długo
Ja używałam z tej seri palonej kawy fakt faktem kolor ładny i farba nie niszczy włosów ale kolor utrzymuje sie do mniej wiecej 4 mycia póxniej robi się płowy i bez blasku

Cytat
msz9
tylko nie z joanny. spalą Ci włosy- polecam garnier





juz tyle razy miałam robione z joanny i nigdy nie miałam spalonych,jak dla mnie garnier jest do kitu bo farba zmywa sie jak szampon

krótko mówiąc-nie używaj niczego co zawiera AMONIAK.

Ja używałam z tej seri palonej kawy fakt faktem kolor ładny i farba nie niszczy włosów ale kolor utrzymuje sie do mniej wiecej 4 mycia póxniej robi się płowy i bez blasku[/quote]


kazdy ma inny rodzaj włosów i na kazde włosy innaczej działa farba,ja zawsze byłam i jestem zadowolona z joanny i nie płowieje mi kolor dlatego polecam ale jak to w zyciu była ile włosów tyle opinii ...na jednych działa jedno na drugich drugie

zalezy jakie aktualnie masz wlosY!

następna dyskusja:

Sposób na opryszczkę???