Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilacja laserowa (wiek)

19 lip 2010 - 17:31:04

Dziewczyny w jakim wieku można przeprowadzić depilację laserową? Chodzi mi głównie o bikini i paszki, jeśli to ma jakieś znaczenie. W wieku 15lat można poddać się temu zabiegowi ? :)
halo, jest tu ktoś ? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-19 17:32 przez kariiina.

Depilacja laserowa (wiek)

19 lip 2010 - 17:33:31

wydaje mi sie ze tak :d a ile to kosztuje?;p

Depilacja laserowa (wiek)

19 lip 2010 - 17:35:30

Cytat
jamajka91
wydaje mi sie ze tak :d a ile to kosztuje?;p

różnie, ale znalazłam gabinet gdzie bikini kosztujee 300zł, a paszki 250zł. (oczywiście jeden zabieg)

Depilacja laserowa (wiek)

19 lip 2010 - 17:36:31

chyba za młoda jeszcze jesteś . jak juz zaczniesz depilować i to laserowo wydaje mi się ze w wieku 30 lat bedziesz musiała prawie codziennie ale nie wiem

Depilacja laserowa (wiek)

19 lip 2010 - 17:37:52

Cytat
klaudia270
chyba za młoda jeszcze jesteś . jak juz zaczniesz depilować i to laserowo wydaje mi się ze w wieku 30 lat bedziesz musiała prawie codziennie ale nie wiem

ale depilacja laserowa polega na tym, że właśnie już niegdy nie musisz się depilować...

Depilacja laserowa (wiek)

19 lip 2010 - 17:44:41

Cytat
kariiina
Cytat
klaudia270
chyba za młoda jeszcze jesteś . jak juz zaczniesz depilować i to laserowo wydaje mi się ze w wieku 30 lat bedziesz musiała prawie codziennie ale nie wiem

ale depilacja laserowa polega na tym, że właśnie już niegdy nie musisz się depilować...

chyba niekoniecznie to zabieg na kilka lat a nie na całe zycie :)

Depilacja laserowa (wiek)

19 lip 2010 - 18:29:53

na całe zycie, tylko trzeba takich zabiegow okolo 3-4 to wszytsko zalezy

Depilacja laserowa (wiek)

19 lip 2010 - 18:27:07

miałam 3 zabiegi(łydki) ,mysle ze dla pelnego efektu potrzeba 5-6 razy

Depilacja laserowa (wiek)

19 lip 2010 - 18:52:17

nie sądzę żeby Twój wiek był tu przeszkodą :)

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 2/5

Depilacja laserowa (wiek)

01 sie 2010 - 23:03:25

ja jestem już parę lat po zabiegu i efekt się utrzymuje, więc zakładam ze to na całe życie:) przynajmniej tak obserwuję i tak mi powiedziano;)
wydaje mi sie ze spokojnie możesz zabieg już robić, choć ja na Twoim miejscu poczekałabym, aż hormony się uspokoją koło 20 roku życia i dopiero wtedy robiła zabieg, nie ma się co spieszyć:)
zresztą nie wiem, może jestem w błedzie, to tylko moje odczucie, poczytaj sobie choćby na stronie studialaser o depilacji, dość fajnie to mają tam wytłumaczone

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Depilacja laserowa (wiek)

24 sie 2010 - 15:47:17

o rany nie wiedziałam, że wiek ma znaczenie jeśli chcemy poddać się depilacji laserowej.
a tiu proszę. Chyba jednak niewiele wiem na ten temat.
Skoro pojawiły się osoby bardziej zagłębione w temat to czy możecie mi powiedzieć, czy do depilacji laserowej trzeba się w jakiś specjalny sposób przygotować ??
nie wiem zapuścić włoski ??

Depilacja laserowa (wiek)

24 sie 2010 - 15:51:50

ej dziewczyny a co myślicie o takiej depilacji laserowej w domu? znaczy widziałam na allegro takie depilatory po 300-400 zł więc chyba bardziej by się opłacało kupić taki depilator.... mam w planach go kupić;)

Depilacja laserowa (wiek)

24 sie 2010 - 15:53:53

Cytat
jamajka91
wydaje mi sie ze tak :d a ile to kosztuje?;p
laseowe kosztjue 300zł i w góre. .

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

Depilacja laserowa (wiek)

24 sie 2010 - 15:56:01

Cytat
kariiina

ale depilacja laserowa polega na tym, że właśnie już niegdy nie musisz się depilować...

właśnie, że nie :P
1. Pojedyncze włoski i tak beda sie pojawiać.
2. Jak pójdziesz na depilacje to i tak zabieg trzeba będzie powtarzać co roku (1 góra 2 razy w roku o ile dobrze pamiętam zeby utrzymać efekt)
3. Wieku 15 lat watpie żeby zrobili Ci autorko wątku depilacje, musisz poczekać parę lat. Dermatolog nawet mówiła, że najlepiej najwcześniej ok 20-21 lat zacząć jak organizm, hormony się 'uspokoją' itp. :) Nawet kosmetyczka powie Ci, że w Twoim przypadku jest dużo za wcześnie na taki zabieg.
.4. nie zapuszczaj włosków :P trzeba mieć ogolone miejsce ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-24 15:57 przez MoniczQ.

Depilacja laserowa (wiek)

24 sie 2010 - 15:56:52

15 lat i juz depilacja laserowa? w zyciu bym swojej corce nie pozwolila na takie zabiegi w wieku 15 lat. Ray, ye to kosytuje a dwa a wieku 15 lat to sie powinno miec inne zmartwienia niz wloski na nogach czy pod pacha, zreszta sa golaki i wosk albo depilator...Ciekawe co wymyslisz w wieku 16 lat... powiekszenie piersi...? Az mnie to przeraza co sie z ta mlodzieza dzieje

następna dyskusja:

NO-SCAR opinie pomóżcie