Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

'mam za małe piersi?' pfff

30 cze 2010 - 10:23:02

Kurcze dziewczyny dlaczego tak wiele z was tak uważa? Przecież piersi nie powinny być rozmiaru waszej głowy! Tyle z was wstawia zdjęcia piersi w rozmiarze b, c, które są cudne, a mówicie, że za małe... Ja mam piersi w rozmiarze B. Jestem szczupła i wysoka [176cm i 60kg] i jakoś nie uważam, że są one za małe.

Wolałybyście mieć rozmiar D? E? Takie piersi naturalnie rzadko dobrze wyglądają. Są ciężkie więc siły natury ściągają je w dół sprawiając, że zamiast seksownie wyglądać robią się obwisłe. Mam kilka koleżanek z takimi rozmiarami, twierdzą, że to porażka, bo nie są kształtne i utrudniają codzienne życie. Z reguły te 'piękne' wielkie piersi są wynikiem operacji plastycznych, no ale czy warto?

To teraz proszę argumenty dlaczego wasze rozmiary A, B i C są 'zbyt małe'. No i dlaczego niby lepsze są większe piersi?

Czy te na zdjęciach uważacie za małe? to rozmiary A i tzw duże B w odpowiednim staniku. No nie licząc tych gigantycznych...

JAK DOBRZE DOBRAĆ STANIK?
kilka rad!
1-miseczka powinna dobrze obejmować pierś, nie powinna jej ściskać, ale pierś nie powinna mieć luźnego miejsca w środku.
2- dla małych piersi dobre są wycięte od przyśrodkowej strony miseczki, optycznie to powiększy piersi [coś jak ten żółty staniczek poniżej]
3- jeśli pasuje wam miseczka, ale w obwodzie nie jest dobry, wybierzcie inny, lub weźcie większy obwód na dole i dajcie swojej krawcowej lub same zwęźcie go.
4- dobry biustonosz to podtrzymanie piersi w 90% przez pas pod piersiami, ramiączka utrzymują piersi tylko w 10%, dlatego nie powinny się wrzynać w ramiona!





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-30 13:10 przez emaergieo.

'mam za małe piersi?' pfff

30 cze 2010 - 10:29:18

sama mam a, czasem małe b. i problem w tym,że normalne B jest piękne,ale A?!
nie mogę kupić normalnego stroju kąpielowego bo wyglądam jak dziecko przez nie i musze szukac i szukac usztywnianych i chować się. poza tym większosc jak nie kazdy facet patrzy na piersi. co prawda mowia,ze to nie jest najwazniejsze,ale lubią mieć "za co złapać' ja mam faceta,ktory mnie akceptuje,ale kiedys pytal co bym w sobie zmienila to ja,ze nos, i oczy i piersi, nakrzyczal,ze mam pieklne oczy i bez noska nie bylabym soba,o piersiach nic. :((

'mam za małe piersi?' pfff

30 cze 2010 - 10:26:53

wiesz ,moim zdaniem tu chodzio figurę.. jeśli kobieta jest drobniutka to i piersi będzie miała małe ( nie zawsze,ale zazwyczaj) a kobieta grubsza,bardziej kształtna powinna mieć większe,mówie powinna..bo ja mam 170, waże coś ponad 60 kg, boczki mam spore, z 3 wałki na brzuchu, nogi też nie za chudne a rozm piersi mam A... i jest to moim kompleksem.. Więc uważam,że kompleksy małych piersi biorą się z nieproporcjalności ich do reszty ciała..

'mam za małe piersi?' pfff

30 cze 2010 - 10:35:15

Ja jestem nieproporcjonalna :góra szczupła, piersi rozm A, brzuch w miarę płaski, ale zaczynają się schody.. mam boczki, duuuży tyłek i grube uda.. tez nie wyglada to za ciekawie.. :|

'mam za małe piersi?' pfff

30 cze 2010 - 10:33:50

A ja tam nie narzekam;D
Chodź ciężko mi dobrać stanik, bo pod biustem jestem szczupła <nosze ok 70-75> a miseczkę mam ok C czasem B zależy od rozmiaru miski.
Ale zauważyłam, że większość ma na tym punkcie kompleksy nawet jeśli jest wszystko w porządku to i tak coś wymyślą i nie są zadowolone eh ;)
I z reguły moje piersi wyglądają w odpowiednim staniku jak te z przedostatniego zdjęcia, tyle ze nie są aż tak opalone ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-30 10:35 przez Kasia9657.

'mam za małe piersi?' pfff

30 cze 2010 - 10:34:09

Ja jestem zadowolona ze swoich piersi a mam rozmiar B :) Po ciązy przeciez i tak urosną a wtedy własnie duże robią się olbrzymie i wygląda to niekorzystnie :)

'mam za małe piersi?' pfff

30 cze 2010 - 10:36:51

no niby tak. Kiedyś też tak uważałam, że mam za małe piersi, ale kurde jakim prawem komuś mnie osądzać? co może niedługo będzie krytykowana długość palców? kolor oczu?

I nie zgodze sie z wami, że faceci wolą te bardziej obdarzone. Każdy facet z którym się spoykałam czy ogólnie rozmawiałam na ten temat twierdził, że idealne piersi u kobiety to takie, które mieszczą się w jego dłoni.

pannagłupia rozumiem, że z rozmiarem A możesz czuć się dziwnie, kiedyś też tak myślałam, ale jakoś z czasem zrozumiałam, że nie ma sensu przejmować się taką błahostką. A co do usztywnianych staników to też takie noszę. Są wygodniejsze i zdrowsze dla piersi. Każda z nas lubi kiedyś bardziej je eksponować. A Twój facet to świnia po prostu. Powinien Cie akceptować w całości. On pewnie nie ma penisa największego na świecie, a Ty go nie wyśmiewasz za to czy nawet nie sugerujesz, że nie jest w księdze guinessa. Ale zastanów się czy lepsze są te które masz, czy lepsze byłyby duuużo większe?

Media nas kurde bombardują ukazywaniem seksapilu itp. Śmieszne to... dawać na pokaz to co jest tylko nasze i dla naszych partnerów...
kiedyś sprawdzałam na jakiejś stronce jaki stanik kupić, oblicza sie to miesząc się pod biustem i w linii sutków. Obliczyło mi że 75A
A w rzeczywistości nosze 70-75 B a nawet czasem zdarzy się C, zależnie od numeracji
Puzeel ja też mam brzuszek i co z tego? :D Mój facet też ma, ale stwierdziliśmy, że nic na siłe, razem jezdzimy na rowerach, chodzimy na długie spacery i ogólnie jak sie zrzuci to dobrze, a jak nie to chrzanić to. Kochamy się za osobowość, za wygląd po części też, ale nie jest to pierwszorzędna sprawa ;)

Kiedyś mój luby stwierdził, że nawet jeśli spotkałby swój wizualny ideał czyli ciemnooką brunetkę z długimi włosami, szczupłą, seksowną i w ogóle oh i ah, to może i by spojrzał, ale nie pomyślałby nawet, żeby mnie zmienić heh

ja jestem bladoskórą niebieskooką blondynką heh


trzeba trafić na prawdziwego faceta, a nie na jełopa który patrzy tylko na wygląd...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-30 10:45 przez emaergieo.

zweryfikowana
Posty: 530
Ostrzeżenia: 1/5

'mam za małe piersi?' pfff

30 cze 2010 - 10:42:53

hehe, to ze chciclabym miec wieksze piersi wynika jedynie z faktu ze mam bardzo wystajace zebra i wieksze piersi by je optycznie "zakryly:P taka sie urodzila ale o duzych piersiach (rozmiar c/duze c) marze sobie po cichutku:P

'mam za małe piersi?' pfff

30 cze 2010 - 10:42:47

ja sie bardzo ciesze ze swojej figury, 178 cm wzrostu, 54 kg, i miseczka C ;p

'mam za małe piersi?' pfff

30 cze 2010 - 10:48:19

A ja mam pytanie z innej beczki, co to za strój na przedostatnim zdjęciu??? To żółte bikini? Szukam! :)

'mam za małe piersi?' pfff

30 cze 2010 - 10:51:02

fotka zapożyczona, ale tak jest to bikini, sama takiego szukałam jednak allegro takiego nie ma... ;p

'mam za małe piersi?' pfff

30 cze 2010 - 10:57:32

Cytat
emaergieo
fotka zapożyczona, ale tak jest to bikini, sama takiego szukałam jednak allegro takiego nie ma... ;p
A znasz firmę? Skąd wzięłaś to zdjęcie? :) Jaka marka tego stroju?

zweryfikowana
Posty: 670
Ostrzeżenia: 1/5

'mam za małe piersi?' pfff

30 cze 2010 - 10:57:45

Cytat
Liky
Ja jestem zadowolona ze swoich piersi a mam rozmiar B :) Po ciązy przeciez i tak urosną a wtedy własnie duże robią się olbrzymie i wygląda to niekorzystnie :)

Nie zawsze po ciąży piersi urosną, mam koleżankę co przed ciążą miała ładne, duże piersi a po ciąży jej biust zmalał.

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

'mam za małe piersi?' pfff

30 cze 2010 - 11:00:10

ehh moje to rodzynki:( straszny kompleks i mówcie co chcecie ale jak patrze na te laski na plaży z fajnym biustem to aż mnie skręca z zazdrości:(. mam cycki jak mała dziewczynka i strasznie się krępuje swojego faceta(a jesteśmy 5 lat razem) i nie umiem nawet z nim o tym pogadać. Chciałabym żeby sam z siebie mi powiedział że dla niego jest ok ale wiecie jak to jest....No straszny kompleks i tyle!! a operacje o matko i córko szok jakie ceny:(

'mam za małe piersi?' pfff

30 cze 2010 - 11:04:11

no właśnie nie znam, bo to fotka z jednej ze studenckich stron z artykułu o facetach lubiących gapić się w dekolty...

następna dyskusja:

Śliczna cera :)