Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam mam problem mam farbowane na czarno wloski ostatnio farbowalam jakies 3 miesiace temu i mimio ze juz dosc znacznie kolor zszedl to po srodku pasm nadal sa czarne a chce je teraz rozjasnic do fajnego cieplego brazu? jak to zrobic farba na czarne nie chwyci brazu wiec rozjasniacz na calosc czy co robic ??????Pomocy????

Do fryzjera na dekoloryzacje,czyli ściągnąć czarną farbę...ale bardzo niszczą się wtedy włosy.Jak teraz nałożysz rozjaśniacz to Ci się nie równo rozjaśnią i będzie brzydko wyglądać.

ale wlasnie w tym rzecz ze juz kiedys rozjasnilam tak wlosy u fryzjera i w efekcie polowe stracilam a reszte zniszczylam dlatego teraz kombinuje by ich nie zniszczyc bo sa w bardzo dobrym stanie.

mam ten sam problem bo farbowalam wlosy na czekoladowy kolor i z czasem chcialam czegosc nowego to uzylam ciemny brąz a pech chciał że to wygląda jak czarny i każdy jest przekonany że to czarny kolor:/Pytałam fryzjerki jak mogę wrócić do brązu to powiedziała mi że muszę stopniowo zacząc od blond pasemek i tak przez jakiś czas rozjaśniać żeby potem móc nałożyć brąz:)Jeszcze nie wiem co zrobić bo nie chcę chodzić przez jakiś czas w pasemkach no ale nie mam innego wyboru:)

wystarczy rozjaśniacz 12% położyć na włosy całej długości prócz odrostów a potem spokojnie wyjdzie ciepły brąz

Masakra-próbowałam się odczrenić kilkakrotnie.Nic z tego;-)

ja zeszłam z czarnego i juz nigdy wiecej ! po prostu nie farbowałam włosów w tym czasie...początki były najgorsze jak odrpsty miały ok 2, 3 cm to były bardzo widoczne ale jak były juz dłuższe to kolor juz lekko wyblakły rozmył sie z naturalnym kolorem moich włosów heh przez ten okres najczesciej nosiłam kucyka, ale udało mi sie zejść z czernego na szczeście bez żadnych rozjaśniaczy

Pozostało mi polubić swoje czarnieta;-)

TEZ KIEDYS BYŁAM CZARNA I CHCIAŁAM SIE PRZEFARBOWAC NA BLADYNECZKE I POWIEM CI ZE UDALO MI SIE TO TYLKO MOJE WLOSKI TROSZKE POCIERPIALY.. A WIEC... NAJPIERW URZYLAM ROZJASNIACZA...A MOZE I ZE DWOCH:d:d:d POZNIEJ PAMIETAM ZE FARBE Z GARNIERAZ NO I OCZYWISCIE NA KONIEC FARBE Z JOANNY PO KTUREJ NAPEWNO NIE WYJDĄ CI WLOSY RODE BADZ ZÓŁTE....TAK JAK PO INNYCH FARBACH NO A POZNIEJ PO ROZJASNIANU MUSISZ NALOZYC KOLOR JAKI CHCESZ TYLKO NIE LICZ NA IDENTYCZNY KOLOR TO ZE MASZ WLOSY ROZJASNIANE TO NIE ZNACZY ZE KOLOR CI WYJDZIE SUPER..... JA BYM PROPONOWALA DOBREGO FRYZJERA TYLKO TO PEWNO TROSZKE BEDZIE KOSZTOWAC...:):)

Cytat
aagacia
ja zeszłam z czarnego i juz nigdy wiecej ! po prostu nie farbowałam włosów w tym czasie...początki były najgorsze jak odrpsty miały ok 2, 3 cm to były bardzo widoczne ale jak były juz dłuższe to kolor juz lekko wyblakły rozmył sie z naturalnym kolorem moich włosów heh przez ten okres najczesciej nosiłam kucyka, ale udało mi sie zejść z czernego na szczeście bez żadnych rozjaśniaczy

Ja miałam podobnie .. farbowałam wiele razy na czerwono aż czarny całkowicie zmył się, bo nie chciałam włosów rozjaśniać itp. .. na początku średnio to wyglądało, bo odrosty rzucały się w oczy, ale teraz nie ma śladu po czerni i jestem bardzo z tego zadowolona. ; ))

Ja to nakladam rozjasniacz ;p hehe rudy pozniej murowany i niestety problemy z wlosami ;/

w tym wypadku jedynie fryzjer Ci pomoże ;) a i musze dodac od siebie, że nie ma nic ładniejszego od naturalnych niefarbowanych włosów ;p

ja jestem bardzo jasna blondynka.
miałam zafarbowane na czarno ok poł roku.
ostatnio kupiłam preparat rozjasniajacy z joanny (do całych włosów) o 5-6 tonow .kupiłam 2 zeby nie bylo za mało i wrociłam do koloru:) troche szamopnetka pokolorowałam:)
pokaze:
przed

czarne teraz
sa troche zniszczone.

Jeśli chcesz bez rozjaśniania przejść do naturalnych włosów i żeby nie było widać odrostów to uzywaj do koloryzacji szamponów na odrosty, po troszku ścinaj koncówki, po jakimś czasie włosy z bez zauważalnej róznicy odrosną:)

Czarny kolor jest dość trudno "zdjąć" z włosów, jeśli chcesz szybko go się pozbyć to bez silnej dekoloryzacji się nie obędzie, a później trzeba nałożyć kolor na włosy. Po takim zabiegu włosy są dość mocno wysuszone:(

następna dyskusja:

KOLCZYK Monroe