Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

//Poprawiono nazwę wątku z powodu złej kolejności dodania :)

Witam! Proszę o poradę, gdzie sobie zrobić kolczyka ?
WESOŁYCH ŚWIĄT!





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-23 18:16 przez moderator.

moim zdaniem w jezyku:) sama mam i nie zamierzam poki co wyjmowac:)

pod wargami ma strasznie duzo osob, w języku mi osobiście się nie podoba, a ten nad wargą wyglada tu całkiem fajnie, ale to wszystko zalezy, kazdemu pasuje cos innego,takze wybor nalezy do ciebie ;)
a, i jezeli chodzi jeszcze o kolczyki w tych okolicach, to ostatnio widziałam dziewczyne z kolczykiem w tzw. "dołeczku", ktory niektorym robi się, gdy się usmiechaja ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-23 13:11 przez tink_tink.

Propozycja 2. Sama taki mam, jest bardzo dziewczęcy i wygląda jak pieprzyk :) Ew. język. Może zrobisz dwa? ^^
A kolczyki pod wargą podobają mi się, kiedy są dwa, po jednym po każdej stronie, jeden wygląda "łyso".

ani jedno ani drugie

Jakoś nigdy nie podobały mi się kolczyki w języku. Fajnie zaś wyglądają nad wargą ;)

język. przynajmniej jak Ci się znudzi, to nie będziesz miała dziury na twarzy (wiem coś o tym-po 2 latach noszenia wyjęłam z języka-dziura mi została i nie zarośnie już na pewno, ale przynajmniej tego tak nie widać) i jest mniejszy problem z pracą, nawet dorywczą typu stanie na promocjach (koleżance odmówili).

Ja od 3 tygodni mam w wardze, na dole po prawej stronie bo po lewej mam pieprzyka :P Jestem zadowolona, gojenie przebiega bez zastrzeżeń, po przekłuciu nie byłp spuchniete ani nic :) Polecam, a co do tego że ma dużo osób to już indywidualna sprawa. Każdy wygląda inaczej. Mi np znajomi mówią że mi pasuje :)

Jak narazie chyba wygrywa język. ;p

zweryfikowana
Super Moderator
Posty: 9.131

estetyczność w wyglądzie-język
mniejsze ryzyko-warga ... (dolna!)
to jest moje zdanie ;)

ja mam w języku i uwielbiam go!

następna dyskusja:

Kącik porad