Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Naturalne Powiekszenie Piersi !

03 gru 2009 - 18:37:49

Hej dziewczyny :) szukam naturalnych sposobów na powiększenie piersi;) znalazłam cos takiego,a tu jest tego strona:http://www.pueraria-mirifica.net/ ... niestety ne znam angielskiego:) może mi pomożecie ile jest tabletek jak przyjmować i w ogóle .


Pueraria Mirifica – Inaczej nazywana także jako Kwao Krua. Jest to roślina występująca w Tajlandii. Popularny jest pogląd, że Pueraria Mirifica może powiększać piersi aż do 80%! Twierdzi się także, że ma ona cudowny wpływ na włosy i skórę.

Naturalne Powiekszenie Piersi !

03 gru 2009 - 18:40:58

niestety także nie znam angielskiego ...
ale powiem szczerze, że nie wierze w tą "cudowną rośline ..."

Naturalne Powiekszenie Piersi !

03 gru 2009 - 18:43:28

http://translate.google.pl/#en|pl|

Wejdz sobie na tą strone i wpisz linka. Przetłumaczy ci całą strone ;)
Wtedy bedziesz mogła poczytać

Naturalne Powiekszenie Piersi !

03 gru 2009 - 18:46:49

<moderacja>
kremik:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-03 18:52 przez moderator.

Naturalne Powiekszenie Piersi !

03 gru 2009 - 18:50:18

Kremem należy smarować piersi rano i wieczorem, masować 3-5minut, do całkowitego wchłonięcia. Tabletki- zażywać jedną po śniadaniu i obiedzie. Rozpocząć zażywanie w pierwszym dniu menstruacji i kontynuować do 15-stego, i tak co miesiąc. To tak w skrócie;)

Naturalne Powiekszenie Piersi !

03 gru 2009 - 18:50:37

http://www.pueraria-mirifica.net/pueraria-mirifica-pills.html : to jest link do tabletek ;) bo tamtem do kremu niechcacy dalam;)

.
Dziękuje za tego tłumacza;)

Naturalne Powiekszenie Piersi !

03 gru 2009 - 18:50:58

W "Kingsajz" mieli taki płyn, po którym można było się skórczyć do niewielkich rozmiarów. Czy ktoś ma linka do sklepu z takimi rzeczami?

Naturalne Powiekszenie Piersi !

03 gru 2009 - 18:54:36

trudno mi uwierzyć że krem (który zazwyczaj działa na samą skórę) mógłby powiększyć piersi XD
chociaż nie wiem nie próbowałam

za to wiem że tabletki antykoncepcyjne powiększają piersi (nie mogę powiedzieć że u każdego, ale kilka potwierdziło)

Naturalne Powiekszenie Piersi !

03 gru 2009 - 18:57:50

Najbardziej naturalnymi metodami na powiekszenie piersi jakie znam sa:
- przytycie
- zajscie w ciaze

W pierwszym jestem obeznana a z drugim poki o nie mam zamiaru probowac ;) Sa niestety skutki uboczne jak powiekszanie sie calej reszty :) i oba sposoby calkiem przyjemne i za darmo ;)

Naturalne Powiekszenie Piersi !

03 gru 2009 - 18:58:13

Cytat
rollxd
Hej dziewczyny :) szukam naturalnych sposobów na powiększenie piersi;) znalazłam cos takiego,a tu jest tego strona:http://www.pueraria-mirifica.net/ ... niestety ne znam angielskiego:) może mi pomożecie ile jest tabletek jak przyjmować i w ogóle .


Pueraria Mirifica – Inaczej nazywana także jako Kwao Krua. Jest to roślina występująca w Tajlandii. Popularny jest pogląd, że Pueraria Mirifica może powiększać piersi aż do 80%! Twierdzi się także, że ma ona cudowny wpływ na włosy i skórę.








taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... na duże cycki - dużo seksu :D

Naturalne Powiekszenie Piersi !

03 gru 2009 - 18:58:49

No u mnie nie powiekszyly ani troche a biore tabletki anty juz 3 lata... a to nie krem tylko wlasnie tabletki:)

Naturalne Powiekszenie Piersi !

03 gru 2009 - 18:59:37

a ciekawe czy mozna zmiejszyc biust

Naturalne Powiekszenie Piersi !

03 gru 2009 - 19:00:28

a mozna to gdzieś kupić w polsce???

Naturalne Powiekszenie Piersi !

03 gru 2009 - 19:06:45

na allegro nie ma tego samego co jest na tej stronie, ale na stronie jest 60 kapsułek za 40 usd

Naturalne Powiekszenie Piersi !

03 gru 2009 - 19:11:40

Piersi da sie powiedkszyc jedynie dzieki cwiczeniom lub silikonowi, w czasie ciazy tez nie zawsze.. Przykro mi pewnie jakas nastepna sciema. Jak dieta cud.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-03 19:12 przez nataluskaaa.

następna dyskusja:

macie kompleksy?bo ja nie:)