Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie nad morze tanio

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam wielki - 'mały' problem..

08 lut 2009 - 19:18:50

Jutro JUŻ kończę dwadzieścia lat.. A mój problem jest dla mnie dość duży. Mianowicie chodzi o mój biust. Od około 5-6 klasy podstawówki jak urosnął to tak do tej pory nic. Mam serio małe B, a talię mam szeroką i barki też szerokie i wygląda to fatalnie :( Noszę czasem wkładki itd, ale i tak nic nie dają, nie wiele widać.. Ja nie wiem czy on mi już nie urośnie.. załamana jestem, a operacja dla mnie to czarna magia i wydatek nie na mój portfel. Może któraś z was miała taki problem i zna jakąś CUDOWNĄ recepturę? wiele czytałam o tym i patrzyłam preparaty na all. ale jakoś nie chce mi się wierzyć w ich skuteczność.. napiszcie co sądzicie, dziękuję ;*

Mam wielki - 'mały' problem..

08 lut 2009 - 19:20:11

Najlepsza rada: zaakceptuj siebie ;)
A poza tym między panami istnieje powiedzenie "najlepiej się pieści co się w dłoni mieści" więc głowa do góry ;)))

Mam wielki - 'mały' problem..

08 lut 2009 - 19:21:09

Masaż jest bardzo skuteczny :)

Mam wielki - 'mały' problem..

08 lut 2009 - 19:22:31

Cytat
misia
Masaż jest bardzo skuteczny :)

serio? :O

Mam wielki - 'mały' problem..

08 lut 2009 - 19:23:58

po masażu piersi są jędrniejsze:D to na pewno:D

polecam :D nic nie zaszkodzi:D

zweryfikowana
Posty: 734
Ostrzeżenia: 1/5

Mam wielki - 'mały' problem..

08 lut 2009 - 19:24:14

Za dużo męskich hormonów? Nie martw się mam to samo. ja mam zaledwie normalne A pod biustem 70. Akceptuje siebie i moj chłopak też taka jaką jestem. Podobno a chyba jednak to prawda że tabletki anty pomagają piersią rosnąć. Ale można przytyć. Tyje się, więcej tkanki tłuszczowej i więsze piersi. tak wynika z moim obserwacji, dużo moich kolezanek bierze tabletki i naprawdę mają czym trząś.

Mam wielki - 'mały' problem..

08 lut 2009 - 19:24:18

kochana nie przejmuj sie jest szansa ze biust "urosnie" jak zajdziesz w ciazę..;-) mi np. biust zwiekszył sie o 1 rozmiar po ciazy i tak juz zostało:) wczesniej miałam B a teraz C... choc oczywiscie nie jest to reguła ...ale zawsze jakas szansa jest;-) oczywiscie nie namawiam na taką metode...hehe, bo jestes jeszcze młoda i masz czas...;)pozdrawiam;)

Mam wielki - 'mały' problem..

08 lut 2009 - 19:24:39

Cytat
matyasia
Jutro JUŻ kończę dwadzieścia lat.. A mój problem jest dla mnie dość duży. Mianowicie chodzi o mój biust. Od około 5-6 klasy podstawówki jak urosnął to tak do tej pory nic. Mam serio małe B, a talię mam szeroką i barki też szerokie i wygląda to fatalnie :( Noszę czasem wkładki itd, ale i tak nic nie dają, nie wiele widać.. Ja nie wiem czy on mi już nie urośnie.. załamana jestem, a operacja dla mnie to czarna magia i wydatek nie na mój portfel. Może któraś z was miała taki problem i zna jakąś CUDOWNĄ recepturę? wiele czytałam o tym i patrzyłam preparaty na all. ale jakoś nie chce mi się wierzyć w ich skuteczność.. napiszcie co sądzicie, dziękuję ;*

A ja mam A, to dopiero tragedia:D:D a w tym roku skończę 22 lata:/ i co ja mam powiedzieć?:( dziewczyno ciesz się że masz to B bo jak byś miała A to dopiero byś się załamała..

Poza tym znajdź sobie ćwiczenia na ujędrnienie piersi i na ich podniesienie, podobno są skuteczne:)

zerknij tu:

http://diety.sekrety-urody.net/cwiczenia-na-biust.html

Mam wielki - 'mały' problem..

08 lut 2009 - 19:25:03

Tak, testowany na partnerce ( bo ja facet ). W internecie jest bardzo mało informacji, jak znajdę to czego się doszukałem to mogę podesłać.

Masaż pobudza coś tam coś tam i daje taki efekt, tylko trzeba wiedzieć jak, bo zwykły nie zadziała ;)

Mam wielki - 'mały' problem..

08 lut 2009 - 19:25:39

serio jest skuteczny ;-) ja też mam B, ale jest ok, bo przynajmniej lepiej leżą na mnie bluzki. Poza tym mniejszy biust dłużej jest jędrny czy coś takiego :P

Mam wielki - 'mały' problem..

08 lut 2009 - 19:26:10

Ja moge polecic tabletki antykoncepcyjne...mialam baaardzo maly biust,od kiedy zaczelam brac tabletki znacznie sie zwiekszyl naprawde ... wiadomo tabletek sa i wady i zalety ale moze warto sprobowac :)) A po za tym kazda kobietka jest piekna nie wazne jaki ma rozmiar... pamietaj jestes jaka jestes i znaj swoja wartosc !!!!!

Mam wielki - 'mały' problem..

08 lut 2009 - 19:26:20

nom i masaż też jest podobno skuteczny;)

Mam wielki - 'mały' problem..

08 lut 2009 - 19:27:57

właśnie zastanawiam się nad tymi tabletkami..ale zawsze byłam przeciwna takim truciznom dla organizmu:/ więc się zastanawiam...bo te skutki uboczne to mnie przerażają..

Mam wielki - 'mały' problem..

08 lut 2009 - 19:28:45

Cytat
xloveROCK
serio jest skuteczny ;-) ja też mam B, ale jest ok, bo przynajmniej lepiej leżą na mnie bluzki. Poza tym mniejszy biust dłużej jest jędrny czy coś takiego :P

Jędry, jędrny ;D sprawdzone heh:)
też mam B małe heh już pogodziłam się z tym..
Wcześniej miałam małe C ale odchudzałam się i jedyne co się odchudziło to moje piersi hehe ;p

Mam wielki - 'mały' problem..

08 lut 2009 - 19:29:34

niestety nie umiem siebie zaakceptować.. bardzo chciałabym większe piersi, gdyż kocham bluzki z dekoltem.. - mój kochany też mówi, że jemu to nie przeszkadza i że akurat w dłoń.. tylko że on ma dość dużą dłoń, a ja wiem że i tak są mniejsze.. pociesza mnie, ale mi i tak smutno :( na co dzień o tym nie myślę, ale czasami miewam dołki..

a masaż niby skuteczny, ale tylko na początku, już mi nic nie daje.. niestety.. :(

aneczkafn- szczerze to nie mam pewności czy to nie jest B.. bo mam aż 90cm w piersiach i biodrach tak samo.. jak kupuję niektóre B to mi piersi toną, w niektórych jest ok.. może to jednak A, musiałabym się przejść do dobrego sklepu i sprawdzić..

następna dyskusja:

doklejane rzęsy ?