Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:50:06

Cytat
flash
Cytat
skategirl21
Kiedyś spałam u kumpla.Pokój miał nad strychem gdzie kiedyś zamordowali żydowskie dzieci to dopiero było straszne.

A koleżanka znów nie śpi? :D

To ta bezsennośc :\, ale jakoś dziś nic mądrego nie wymyślę. A jak tam nauka idzie??

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:51:24

Cytat
8Nemezys8
np.rodzice mi opwiadali,ze kiedys w nocy jak ogladali film to tv przestalo dzialac.ale to wydawalo sie normlane .wiecie kolorowe paski i ten wkurzajacy pisk jak stacje skonczyla nadawac.i uslyszeli jak cos biegnie przez korytarz.mysleli,ze to ja zeby to wylaczyc.i podbieglo im do lozka.mama to widziala.kobieta bez oczu,bez nog,nie wiem jak to nazwac.widmo.nachylila sie nad nimi...mama zamknela oczy.i juz tego nie bylo.oboje rodzice to widzieli.od rana byli nie swoi .opowiedzili mi to dopiero nie dawno.jak w tv byl program o duchach

to jak biegło przez korytarz jak nie miało nóg??? :P
oj weźcie przez was zasikam się w łózku bo nie pojde do łazienki ;/

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:51:39

Cytat
vanilia
a z kim mieszkasz?jeju ja to bym chyba nawet zasnac nie mogla w takim domu..

Mieszkam z moimi rodzicami i młodszym braciszkiem.No i piesek.I mam nadzieję, że nikt więcej!Na początku nie interesowałam się zbytnio kto był poprzednim właścicielem, itd.Dopiero jak usłyszałam te hałasy na górze.Wtedy zaczęłam się wgłębiać w temat.No i jest jeszcze gorzej - bo wiem ile osób umarło, w jakich okolicznościach, itd.Na górze zmarł sąsiad poprzedniego właściciela.Pokłócił się kiedyś z żoną, przyszedł do gospodarza tego domu i wypili sobie.Na noc nie wrócił, przenocował na górze.Rano, właściciel szedł do niego z kubkiem herbaty, a tamten spadł ze schodów bo dostał zawału.

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:52:28

przeciez oni lezeli w lozku.ale slyszeli jak cos biegnie.i byli prekonani ze to ja.czesto w nocy wstaje zeby wylaczyc tv jak oni usna

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:52:34

To ta bezsennośc :\, ale jakoś dziś nic mądrego nie wymyślę. A jak tam nauka idzie??[/quote]


oj nie najlepiej :/
chyba jutro będą placki na egzaminie :/
ehh ta psychologia - jeszcze jakbym miała jakieś notatki , a tu buba :(

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:53:38

Cytat
8Nemezys8
przeciez oni lezeli w lozku.ale slyszeli jak cos biegnie.i byli prekonani ze to ja.czesto w nocy wstaje zeby wylaczyc tv jak oni usna

oj wez przestań ja juz sie rozgladam po pokoju czy nic nie ma... teraz to napewno nie pojde spać... zreszta i tak musze o 5 wstać

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:54:18

Cytat
8Nemezys8
np.rodzice mi opwiadali,ze kiedys w nocy jak ogladali film to tv przestalo dzialac.ale to wydawalo sie normlane .wiecie kolorowe paski i ten wkurzajacy pisk jak stacje skonczyla nadawac.i uslyszeli jak cos biegnie przez korytarz.mysleli,ze to ja zeby to wylaczyc.i podbieglo im do lozka.mama to widziala.kobieta bez oczu,bez nog,nie wiem jak to nazwac.widmo.nachylila sie nad nimi...mama zamknela oczy.i juz tego nie bylo.oboje rodzice to widzieli.od rana byli nie swoi .opowiedzili mi to dopiero nie dawno.jak w tv byl program o duchach

Mi kiedyś opowiadała że kiedyś jak moja starsza śiostra miała trzy latka przebudziła się i zobaczyła nad jej łóżkem mojego zmarłego dziadka bez głowy.Przejechał go samochód na przeciw domu w którym teraz mieszkam.Samochód mu po głowie przejechał :O

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:55:04

dziewczyny jest pierwsza w nocy nie boicie sie:P

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:55:05

Cytat
8Nemezys8
Cytat
gdansk_23
eee tam TROLL- osoba która was podpuszcza :P
nie ma rzeczy, prawie nic postów i puszcza Wam bajeczke stara jak świat :D

jesli nawet bajeczki.to fajne:d lubie sie bac

ja tez dlatego oglądam Gargamela :P

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:55:22

oj dziewczyny ale temat sobie wybrałyście , ja naprawde mam stany lękowe.... ajjjj

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:56:03

Cytat
asianstyle
dziewczyny jest pierwsza w nocy nie boicie sie:P

ja się boje... ;p

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:56:20

Cytat
flash
To ta bezsennośc :\, ale jakoś dziś nic mądrego nie wymyślę. A jak tam nauka idzie??


oj nie najlepiej :/
chyba jutro będą placki na egzaminie :/
ehh ta psychologia - jeszcze jakbym miała jakieś notatki , a tu buba :([/quote]


he he he to co się robi na wykładach ;P

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:56:43

Cytat
skategirl21
Cytat
8Nemezys8
np.rodzice mi opwiadali,ze kiedys w nocy jak ogladali film to tv przestalo dzialac.ale to wydawalo sie normlane .wiecie kolorowe paski i ten wkurzajacy pisk jak stacje skonczyla nadawac.i uslyszeli jak cos biegnie przez korytarz.mysleli,ze to ja zeby to wylaczyc.i podbieglo im do lozka.mama to widziala.kobieta bez oczu,bez nog,nie wiem jak to nazwac.widmo.nachylila sie nad nimi...mama zamknela oczy.i juz tego nie bylo.oboje rodzice to widzieli.od rana byli nie swoi .opowiedzili mi to dopiero nie dawno.jak w tv byl program o duchach

Mi kiedyś opowiadała że kiedyś jak moja starsza śiostra miała trzy latka przebudziła się i zobaczyła nad jej łóżkem mojego zmarłego dziadka bez głowy.Przejechał go samochód na przeciw domu w którym teraz mieszkam.Samochód mu po głowie przejechał :O

to powaznie?
akurat w duchy zmarlych wierze najbardziej...bo dusza ludzka po smierci nie moze sie odnalesc na poczatku.nie wie co sie stalo.czesto nie wie,ze nie zyje:( a zwierzeta i dzieci wlasnie widza wiecej niz dorosli ludzie ktorzy w pewien sposob sa ogrnaiczeni pod tym wzgledem swoja wiedza i przekonaniami

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:57:04

ueeeee tam, nie wierze w to ^^

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:57:28

Ja zachwile spadam bo już poprawną polszczyzną przestaje gadac....i do tego od rzeczy :\

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

smiech na sali