Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 16:09:55

kiedys znajoma mi opowiadala ,ze mieszkali w wynajetym domu.Pewnej nocy uslyszeli jakies odglosy jakby ktos chodzil,przesowal itp. ,przebudzili sie i patrzo a tu idze jakis facet w gaciach,doszedl do wersalki i zniknow , mysleli ,ze zawalu dostano ,czym predzej sie z tamtond wyprowadzali.........

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 16:12:23

U mojej cioci w domu, gdy zmarł jej mąż samo włączało się radio a nawet ta sama radiostacja, co jej słuchał!!Gdy byłam w tym domu, to bałam się pójść sama do drugiego pokoju... Czułam coś tak dziwnego.

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 16:14:33

Teraz po tych okropnych snach, staram sie dużo modlić, czytam pismo, czasem nawet śpię z rózcem obok :D wiem ze to moze paranoja ale... mi pomaga! Tylko ten medalik :( co załoze to po jakims czasie ( którkim ) odrazu zrywa się :(

Sorki ze to tak nie na temat... ale cos powiązanego!

A tak swoją droga to 3 dni temu jak sie intensywanie zaczytałam na tym forum, potem popatrzyłam na duchy w TV to mi sie snił człowiek opętany z czarnymi gałkami :| obudziłam się i wypowiadałam modlitwę.. juz przez sen ją wypowiadałam a jak obudziułam sie to dokonczyłam i tak pare razy xD co takie historie moga zrobić z mózgiem :D poprostu woda z mózgu :D

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 16:25:16

Cytat
anuska155
Teraz po tych okropnych snach, staram sie dużo modlić, czytam pismo, czasem nawet śpię z rózcem obok :D wiem ze to moze paranoja ale... mi pomaga! Tylko ten medalik :( co załoze to po jakims czasie ( którkim ) odrazu zrywa się :(

Sorki ze to tak nie na temat... ale cos powiązanego!

A tak swoją droga to 3 dni temu jak sie intensywanie zaczytałam na tym forum, potem popatrzyłam na duchy w TV to mi sie snił człowiek opętany z czarnymi gałkami :| obudziłam się i wypowiadałam modlitwę.. juz przez sen ją wypowiadałam a jak obudziułam sie to dokonczyłam i tak pare razy xD co takie historie moga zrobić z mózgiem :D poprostu woda z mózgu :D
ja jeszcze tak dla pewnosci ,bym poswiecila ten medalik..

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 16:27:12

właśnie, lepiej poświecić u księdza !!!

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 16:32:22

No widze,ze zescie sie dziewczynki rozpisaly na cala strone od wczoraj.Pozdrawiam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-11 16:33 przez Nikoletka1983.

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 16:36:12

Cytat
anuska155
Teraz po tych okropnych snach, staram sie dużo modlić, czytam pismo, czasem nawet śpię z rózcem obok :D wiem ze to moze paranoja ale... mi pomaga! Tylko ten medalik :( co załoze to po jakims czasie ( którkim ) odrazu zrywa się :(

Sorki ze to tak nie na temat... ale cos powiązanego!

A tak swoją droga to 3 dni temu jak sie intensywanie zaczytałam na tym forum, potem popatrzyłam na duchy w TV to mi sie snił człowiek opętany z czarnymi gałkami :| obudziłam się i wypowiadałam modlitwę.. juz przez sen ją wypowiadałam a jak obudziułam sie to dokonczyłam i tak pare razy xD co takie historie moga zrobić z mózgiem :D poprostu woda z mózgu :D


Powiem ci,ze modlitwa to bardzo dobre wyjscie,ksiadz przyjdzie i tez sie pomodli.Mi zawsze pomagalo czytanie Psalmu nr.91 z Ksiegi Psalmow,w jakiej bym nie byla sytuacji to jest taki kojacy,znam go od dziecka i jakos tak zostalo:)

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 16:50:50

a tak w ogóle dziewczyno to trochę ochłoń, nie oglądaj już tych różnych historyjek bo Cię coś jeszcze opęta !!!

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 17:01:00

No ten wątek to jest normalnie coś! Oglądam właśnie egzorcyzmy Emily Rose, wczoraj oglądałam Annelise Michel. No i mój facet nawet się wciągnął i Was czyta :D Tylko nie mogę znaleźć Blair Witch Project, a miałam na pewno :(
Wczoraj jak weszłam do pokoju i nagle mama za moimi plecami się odezwała to mało zawału nie dostałam :D hehehe.

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 17:02:12

A, i zęby mi się ostatnio śniły! To znaczy konkretnie to śniło mi się że mi wypadł ząb :D

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 17:06:40

Podobno sen o zepsutych zębach bądz tez wypadających wróży śmierć oczywiście nie Twoją ;)

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 17:06:56

jak śni mi się że mi zęby wypadają to zawsze jestem chora :P

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 17:08:32

Cytat
adme
No ten wątek to jest normalnie coś! Oglądam właśnie egzorcyzmy Emily Rose, wczoraj oglądałam Annelise Michel. No i mój facet nawet się wciągnął i Was czyta :D Tylko nie mogę znaleźć Blair Witch Project, a miałam na pewno :(
Wczoraj jak weszłam do pokoju i nagle mama za moimi plecami się odezwała to mało zawału nie dostałam :D hehehe.


też oglądałam, ale boję się nawet patrzeć na takie rzeczy żeby i do mnie się coś nie przyczepiło

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 17:22:35

No może i macie racje! Ostatnio sobie poświeciłam pokoj to odrazu lepiej sie spało :D chyba, że tylko mi się wydawało! Mam w domu 3 poświecone medaliki, gdyż kiedys uczestniczyłam biernie w kosciele w róznych organizacjach ;]
Ten medalik jednak chyba od kogos dostałam...

Ale moze to tylko dziwny zbieg okolicznosci, ze te łancuszki sie zrywały. Raz pociągłam za mocno gdy się bawiłam, 2 raz jak chciałam na łancuszek włozyc medalik maryi to jakos tak nacisłam ze wyleciała zapinka i nie da sie jej juz załozyc :(, a 3 3 dni temu zepsółam, bo jak wyszłam zkąpieli to ręcznikiem przejechałam po nim lekko i sie zerwał:(

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 17:24:31

hejka
Jak macie jakieś fajne historie o duchach to piszcie bo je uwielbiam!!pozdrawiam i czekam:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

smiech na sali