Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Boże Narodzenie - prezenty

09 paź 2009 - 19:39:32

Święta niby za niecałe 3 miesiące więc jeszcze dużo czasu do przygotowań. Ale ja już musze zacząć myśleć co komu dać w prezencie. Macie jakieś pomysły? Myślałam o czymś własnoręcznie robionym, ale to nie na moje nerwy - NIESTETY ;p. Mam ' na głowie ' 4 osoby 3 dorosłe i 1 12latka.
Proszę o pomoc :), jakoś nie mam głowy do tego w tym roku :(.

Boże Narodzenie - prezenty

09 paź 2009 - 19:41:12

up.

<<Po raz kolejny łamiesz Regulamin Forum --> punkt 9!
Warn>>
[moderator]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-11 20:14 przez moderator.

Boże Narodzenie - prezenty

09 paź 2009 - 19:43:18

12-latkowi mozesz dac jakąś grę ;) a dorosłym? zalezy kim oni dla Ciebie są i jakimi funduszami dysponujesz ;p

Boże Narodzenie - prezenty

09 paź 2009 - 19:44:18

ehh ja też zawsze mam zabitego gwoździa. Szczególnie jeśli chodzi o tatę. Kosmetyki odpadają, normalnie co roku mam z nim taki problem, że szok.

Boże Narodzenie - prezenty

09 paź 2009 - 19:44:31

ja juz po malu zaczynam kupowac prezenty , by potem nie musiec biegac po sklepach :)

Boże Narodzenie - prezenty

09 paź 2009 - 19:46:07

12- to siostra. Gier pluszaków ma pełno! dosłowie!!!!! Mama, Tata, Wujek. Wszyscy bardzo bliscy. Jeśli chodzi o fundusze to ok. 150zł 200zł. Mam 15lat więc nie mam skąd wziąść więcej. A tak to się uzbiera :).

Boże Narodzenie - prezenty

10 paź 2009 - 19:09:42

Cytat
6th_Sense
ehh ja też zawsze mam zabitego gwoździa. Szczególnie jeśli chodzi o tatę. Kosmetyki odpadają, normalnie co roku mam z nim taki problem, że szok.

skąd ja to znam! chyba z facetami zawsze jest taki problem;p

Boże Narodzenie - prezenty

11 paź 2009 - 10:37:10

ja tacie zawsze kupuje jakies perfumy, bluzki, bokserki ;p. a teraz nie mam pomysłu na nikogo ;(

Boże Narodzenie - prezenty

11 paź 2009 - 10:38:43

dla mamy mam juz zestaw kosmetykow olay, siostrze starszej nie mam pomyslu mlodszej jakas mega zabawke, mojemu nie wiem, tacie chyba radio do auta a małej mojej tez nie wiem, dziadkom posciel
http://forum.szafa.pl/26/971068/971075/_subject_.html#msg-971075



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-11 10:38 przez minik86.

Boże Narodzenie - prezenty

11 paź 2009 - 10:40:25

a ja jeszcze o tym nie myslę, gdzie tam święta:)

Boże Narodzenie - prezenty

11 paź 2009 - 10:43:13

Ja myślałam żeby kupić mamie perfum tacie - ? siostrze i wujkowi też nie mam pojęcia :(

Cytat
najona
a ja jeszcze o tym nie myslę, gdzie tam święta:)
tak, ale Ty pewnie pracujesz, a ja się uczę i nie mam tak O skąd wziąść kasy ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-11 10:44 przez koralik.

Boże Narodzenie - prezenty

11 paź 2009 - 10:51:55

Całe szczęście nie jestem sama! Myślałam, że tylko ja tak wcześnie myślę o prezentach;D Też już powoli zacznę kupować upominki. Niestety też mam z tym problem. Jak już się poddaję, to kupuję kosmetyki...:/

Boże Narodzenie - prezenty

11 paź 2009 - 10:53:28

ja chciałam rodzicą kupić bilety do kina i mam takie pytanie: czy w multikinie jest możliwość kupienia biletów takich, że można je później wymienić na bilet na dowolny film?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-11 10:55 przez nikaaa152.

Boże Narodzenie - prezenty

11 paź 2009 - 11:04:32

-mam siostrę w tym samym wieku, i ja bym jaj kupiła jakiś kosmetyk, jakiś ładny ciuszek, może kolczyki, albo torebke, ona weszła już w ten wiek, że woli się stroić a nie bawić zabawkami:P
-tacie kupiłabym jakiś fajny film na dvd, np. obcy vs predator czy coś w tym stylu bo on lubi...
-mamie np jakieś ładne skórzane rękawiczki, albo np zestaw lakierów do frencza.
-wujkom i ciotkom to robimy takie prezenty jakby wspólne że np zestaw jakiś super herbatek z herbaciarni do tego takie konfitury i 2 filiżanki.
-A dziadkowi cos na serducho,
-babci grubsze rajstopy, kosmetyczka, szaliczek ładny, apaszka, jakiś dobry krem do stóp...

Takie mam pomysły na ten rok:)

a tak poza tym to wiecie już co same sobie zażyczycie od rodzinki? ja zawsze mówie co chce bo nie lubie niespodzianek:/ w tym roku zaszalałam i chce dostac kasę na zabieg na odstajace uszy;)

Boże Narodzenie - prezenty

11 paź 2009 - 12:38:44

pauleks - nie obrazisz się jeśli wykorzystam coś z Twojego pomysłu? :)

Ja lubie niespodzianki ale to zalezy jakie. W tamtym roku marzylam o lokowce do wlosów. No i ją dostałam... Problem w tym że to jest lokówko-suszarka ;/. Muszę długo czekać aż się nagrzeje, każdy lok jest inny i włosy mi plącze ;/.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ostrzezenie dla mlodych