Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 330
Ostrzeżenia: 2/5

Najpiękniejszy prezent w Twoim życiu

06 paź 2009 - 21:55:21

Jaki dostałaś?



Ja na jednej imprezie dostałam tak bez okazji pierścionek od przyjaciółki, która nosiła go przez 9 lat i przekazała mi go. To był najpiękniejszy prezent w moim życiu:))) Nigdy się z nim nie rozstaje:)))

Najpiękniejszy prezent w Twoim życiu

06 paź 2009 - 21:58:12

hmm nigdy sie nad tym nie zastanawiałam , więc cieżko będzie mi wskazać na konkretną rzecz :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

Najpiękniejszy prezent w Twoim życiu

06 paź 2009 - 21:59:46

Pierścionek od mojego chłopaka :)
Kiedy go zgubiłam myślałam, że się zapłaczę. Ale mój chłopak go znalazł - przeszukał cały swój dom, bo okazało się, że zgubiłam go u niego, kiedy się wygłupialiśmy :)

zweryfikowana
Posty: 3.200
Ostrzeżenia: 1/5

Najpiękniejszy prezent w Twoim życiu

06 paź 2009 - 22:00:32

pierścionek na rocznice ;))

Najpiękniejszy prezent w Twoim życiu

06 paź 2009 - 22:00:51

Kiedyś najpiękniejszym prezentem w moim życiu był skuter, którego nie dostałam.. ;) Strasznie chorowałam na punkcie dwóch kółek i załamałam się, jak moja koleżanka dostała właśnie skuter, a podejrzewam, że po prostu miała dostać coś lepszego, bo to 18 urodziny. Późnej mówiła, że prawie wcale nim nie jeździła i go sprzedała.

Najpiękniejszy prezent w Twoim życiu

06 paź 2009 - 22:03:59

kociak perski o którym marzyłam od dziecka a dostałam na urodzinki od przyjaciela ;)

Najpiękniejszy prezent w Twoim życiu

06 paź 2009 - 22:04:48

może to dziwnie zabrzmi ale dla mnie najpiękniejszym prezentem jest mój mąż bardzo go kocham i życie mi go sprezentowało



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-06 22:05 przez pucholincia.

Najpiękniejszy prezent w Twoim życiu

06 paź 2009 - 22:08:49

Dla mnie najpiękniejszym prezentem jest moja ukochana córka i mąż...Nie ważne czy dostanę prezent za 10 zł czy 1000zł...Ważne,że od osoby którą bardzo kocham..I będzie to najpiękniejszy ;))

Najpiękniejszy prezent w Twoim życiu

06 paź 2009 - 22:10:11

Cytat
pucholincia
może to dziwnie zabrzmi ale dla mnie najpiękniejszym prezentem jest mój mąż bardzo go kocham i życie mi go sprezentowało


dla mnie również mój skarb jest najpiękniejszym prezentem od życia :)

Najpiękniejszy prezent w Twoim życiu

06 paź 2009 - 22:13:52

a ja najpiekniejszy prezent dostałam w tym roku na urodziny od mojego skarba - to były pierwszy raz wypowiedziane dwa słowa - kocham cie

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

Najpiękniejszy prezent w Twoim życiu

06 paź 2009 - 22:14:41

Najpiękniejszym prezentem w moim życiu była niespodzianka mojego chłopaka :) Rozstaliśmy się po czym wyjechałam do Niemiec po dwóch miesiącach wróciłam :) zadzwonił do nie i prosił żebym przyjechała po swoje rzeczy bo robi porządki poinformowałam go kiedy będę .. :) Przyjechałam i zastałam tam scenerie z bajki :) Mój chłopak z bukietem róż, przedpokój oraz salon w malinowych świeczkach poustawianych na podłodze .... :) Kolacja na stole... nastrojowa muzyka :) dostałam prześliczny pierścionek :) (nie był zaręczynowy hehe :P) popłakałam się ze szczęścia nie zapomnę tego widoku :))) Po wszystkim odwiózł mnie do domu :) Zadzwonił o godzinie 23 że idzie już spać i chce powiedzieć dobranoc porozmawialiśmy chwilę po czym słyszę pukanie w okna... podniosłam rolety a tam wielka torba :) otworzyłam okno wzięłam torbę a w środku czekoladki i naszyjnik do kompletu :) oraz sms " mam nadzieję że się podoba " cudowna sprawa :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-06 22:17 przez kiciakk91.

Najpiękniejszy prezent w Twoim życiu

06 paź 2009 - 22:16:35

Moja córa..

Najpiękniejszy prezent w Twoim życiu

06 paź 2009 - 22:18:38

Mój narzeczony - prezent od Boga ;)

Najpiękniejszy prezent w Twoim życiu

06 paź 2009 - 22:18:42

rodzina ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak wysłac paczke??