Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podnieście mnie na duchu :(

01 sie 2017 - 21:15:12

koles same dziwne watki zakłada a to ze go panna nie zabiera na impry a to o toksycznych zwiazkach

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Podnieście mnie na duchu :(

01 sie 2017 - 21:43:06

Chciałby pannę uczyć, a tu panna wyuczona i pociechy szuka ... nie dziwota jak tak marudzi to i duch klapnąć może ... szuka, ale w sumie to nie wiadomo czego.

Podnieście mnie na duchu :(

03 sie 2017 - 16:12:08

Cytat
malmie
Chciałby pannę uczyć, a tu panna wyuczona i pociechy szuka ... nie dziwota jak tak marudzi to i duch klapnąć może ... szuka, ale w sumie to nie wiadomo czego.
Oby to tylko duch klapnął.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Podnieście mnie na duchu :(

03 sie 2017 - 16:50:01

Cytat
malmie
Na moje to tego ducha nie da rady podnieść, bo wybrzydza i zazdrośnik.

Malmie to pisał Puchate Jądro mój kumpel co ma 4 butiki w Warszawsce, tylko inną ksywę wybrał, ale was wkręcamy a wy jak zakręcone odpowiadacie. Brawo Puchaty dobry trolling na kobietkach! LoLo i Puchate Jądro to największe trolle(większe od gigantów nawet)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-03 16:55 przez Lolo889.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Podnieście mnie na duchu :(

03 sie 2017 - 21:34:19

@alicja70 mówią, że duch pada ostatni więc ... już coś chyba padło ;)
@Lolo889 a już tak nie tłumacz. Czytam te zapewnienia o gigantyczności pisane z zapałem godnym młodzika, ale tak ogólnie to wychodzi, że prawie wszystko już oklapło. Rozumiem, że nie ma się czym chwalić, ale my tutaj wyrozumiałe ... no życie i tak się może zdarzyć. Chciałoby się, ale nie da rady hmm

Podnieście mnie na duchu :(

03 sie 2017 - 22:36:37

To cię trollololo podniosły na duchu:D jak się wchodzi w taki wątek to odrazu czuć lolka, takie farmazony to tylko trollek lolek potrafi pisać, forumowy ściemniacz:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Złamana noga