Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podnieście mnie na duchu :(

31 lip 2017 - 08:44:38

Witajcie mam problem, jestem facetem ze swoją dziewczyną jesteśmy już razem 6 miesięcy, ona była po nie udanym 4 letnim związku. Rozmawialiśmy o igraszkach w łóżku i pragnieniach, ona powiedziała mi że chciała by wytrysk do ust, wszystko by było okej tylko ja jej zapytałem czy robiła to w poprzednim związku no i powiedziała ze tak. Męczą mnie strasznie teraz myśli ze ona miała czyjąmś spermę w buzi nie wiem jak mam z tym walczyć bo jest to na prawdę dołujące. Ona wie ze mnie to zabolało ale powiedziała ze musiała mi to powiedzieć bo nie potrafi mnie okłamywać. Wiem ze to może nie od tego forum ale może wy szafowiczki podniesiecie mnie na duchu, boje się ze będę miał jakieś obrzydzenie teraz :(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Podnieście mnie na duchu :(

31 lip 2017 - 09:23:31

Dla mnie normalne ze dorośli ludzie maja jakies tam nazwijmy to doświadczenie w sprawach związanych z seksem..

Tak z ciekawości, czy jestes prawiczkiem ?? Bo jezeli nie to dziewczyna moze miec obrzydzenie do twojego członka ze pchałeś go kiedys gdzie indziej komu innemu i tak w kółko można nakręcać te paranoje

Podnieście mnie na duchu :(

31 lip 2017 - 09:25:38

No właśnie w tym problem ze gdy poznałem ja byłem prawiczkiem. Masz rację i tez to ze była w długim związku. Ciężko trochę to wyrzucić głowy..

Podnieście mnie na duchu :(

31 lip 2017 - 11:23:21

A ile ty masz lat ? Bo dla mnie to brzmi jak opowieść dziecka Sorki...albo kogoś kogo to jara to raczej normalne sprawy jak ktoś był z kimś w związku, jedyne wyjście to znalezienie sobie dziewicy choro co to tak przeszkadza ...

Podnieście mnie na duchu :(

31 lip 2017 - 15:14:36

ludziska mają chory myśli
ja akurat to podnieca
jeśli chce to spełnij jej to marzenie
przecież to ona będzie to robiła nie ty
a po drugie jesteście dopiero 6mc
to mało wiecie o sobie tak naprawdę

Podnieście mnie na duchu :(

31 lip 2017 - 15:30:57

Zmartwieniem nie jest ten który był przed tobą, tylko ten który będzie po tobie :). A jak będziesz się tak nakręcał to szybko nastąpi ten następny. A swoja drogą psychiatra może pomóc.

Podnieście mnie na duchu :(

31 lip 2017 - 15:58:49

a jak dla mnie to troll z kontem dla beki jak sam login wskazuje :D

Podnieście mnie na duchu :(

31 lip 2017 - 17:34:37

A co tu dla Ciebie jest dla beki ? :/

Podnieście mnie na duchu :(

31 lip 2017 - 18:11:32

Dziwny troche problem jak dla mnie.
Wiesz, że dziewczyna była w 4-letnim związku z chłopakiem a przeszkadza Ci, że robiła takie rzeczy.
Jeśli Cię to dręczy to nie oszukuj się i zmień dziewczynę na " zupełnie czystą" albo oddziel przeszłość grubą kreską i nie zawracaj sobie głowy tym co było.

Podnieście mnie na duchu :(

31 lip 2017 - 18:19:01

Cytat
kukingaku
Dziwny troche problem jak dla mnie.
Wiesz, że dziewczyna była w 4-letnim związku z chłopakiem a przeszkadza Ci, że robiła takie rzeczy.
Jeśli Cię to dręczy to nie oszukuj się i zmień dziewczynę na " zupełnie czystą" albo oddziel przeszłość grubą kreską i nie zawracaj sobie głowy tym co było.

Ale skąd pewność, że ta "czysta" nie pelikan? Tylko mniej rozmowny :)

Podnieście mnie na duchu :(

31 lip 2017 - 19:53:51

Cytat
alicja70
Cytat
kukingaku
Dziwny troche problem jak dla mnie.
Wiesz, że dziewczyna była w 4-letnim związku z chłopakiem a przeszkadza Ci, że robiła takie rzeczy.
Jeśli Cię to dręczy to nie oszukuj się i zmień dziewczynę na " zupełnie czystą" albo oddziel przeszłość grubą kreską i nie zawracaj sobie głowy tym co było.

Ale skąd pewność, że ta "czysta" nie pelikan? Tylko mniej rozmowny :)
Zgadza się, powinien docenić że dziewczyna jest z nim szczera.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Podnieście mnie na duchu :(

31 lip 2017 - 21:45:21

Moj maz nie opowiada mi nigdy co robił z innymi partnerkami i na odwrót nie naciskamy na siebie właśnie dlatego zeby nie było pózniej takiego nie smaku

Pogadaj z partnerka zeby na przyszłość zachowała takie sprawy dla siebie

Podnieście mnie na duchu :(

31 lip 2017 - 22:15:10

Cytat
lola17xD
Moj maz nie opowiada mi nigdy co robił z innymi partnerkami i na odwrót nie naciskamy na siebie właśnie dlatego zeby nie było pózniej takiego nie smaku

Pogadaj z partnerka zeby na przyszłość zachowała takie sprawy dla siebie

Facet pisze, że ją o to pyta, a ona ma kłamać w tej sytuacji?
Szczerość to podstawa każdego związku.
Niech nie pyta, bo po co mu wiedzieć takie rzeczy.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Podnieście mnie na duchu :(

31 lip 2017 - 22:59:43

Na moje to tego ducha nie da rady podnieść, bo wybrzydza i zazdrośnik.

Podnieście mnie na duchu :(

31 lip 2017 - 23:56:05

Autorze,to mi wygląda,jakbyś był młodszy od swojej partnerki,mniej doświadczony i jakby Ona uczyła Cię i wprowadzała w świat seksu.
Sorry,ale takie mam odczucie.
Ja zaproponowałabym wspólną wizytę u seksuologa-takie pogaduchy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Złamana noga