Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

motywacja na diecie

31 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fotele biurowe

18 lip 2017 - 12:59:23

Witajcie dzieczyny
Szukam ciekawych foteli biurowych, udało mi się znaleźć kilka w tym sklepie <moderacja>jednak różnorodność jest tak duża, że ciezko mi się zdecydować na konkretny model. Może wy mi coś podpowiecie co powinnam wybrac?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-31 14:31 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Fotele biurowe

26 lip 2017 - 18:29:39

Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam.. W związku z tym nie jestem w stanie pomóc...

Fotele biurowe

25 kwi 2018 - 07:17:59

najwazniejsze to oparcie na kręgosłup .
Następna sprawa to wysokość siedziska w stosunku do nóg czyli zginania kolan.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 4/5

Fotele biurowe

25 kwi 2018 - 20:25:14

Podobnie jak poprzedniczki nie znam się na tym za bardzo, ale może udaj się do sklepów meblowych i poproś żeby ktoś Ci doradził i pomógł wybrać fotel. Możesz poszukać też na internecie czegoś ciekawego, może jakieś poradniki? Moja przyjaciółka w ostatnim czasie sugerowała się przy wyborze poradnikami tego typu <moderacja> . :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-23 11:25 przez moderator.

Fotele biurowe

22 maj 2018 - 20:29:37

Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym obszarze tematycznym... Dlatego też nie będę mógł pomóc...

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Fotele biurowe

01 cze 2018 - 12:00:54

W Ikei są krzesła biurowe, dosyć dobre.

Fotele biurowe

06 cze 2023 - 09:54:25

ja zdecydowalam sie na fotel gamingowy :D z genesisa mam nitro 650

Fotele biurowe

08 lut 2024 - 15:07:50

W tej sytuacji warto jest zaopatrzyć się w odpowiedni fotel gamingowy wrocław który doskonale spełni swoje funkcje zapewniając Ci wygodę i bezpieczeństwo. Firma DXRacer specjalizuje się w produkcji foteli gamingowych z wysokiej półki, podzielonych na tematyczne serie takie jak: Formuła, Classic, Racing, Boss, King, Iron, Sentinel, Tank, Work. Każda z nich charakteryzuje się wyjątkowymi cechami, które dopasowane są do potrzeb wymagających użytkowników. Zapewniają one nie tylko znany brand ale także możliwość indywidualnego ustawienia fotela pod użytkownika.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

To już czas