Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chcialam sie podzielic z Wami szkoleniem, ktore ostatnio przeszlam i zapytac sie czy jest ktos kto zrobil szkoelnie z nitkowania brwi i twarzy??? Ja jestem mega zadowolona i polecam to szkolenie kazdej kosmetyczce, cos niesamowitego, skora jest gladka po tym jak pupa niemowalaka, no i ta technika jest rewelacyjna, wloski sa wyrywane z cebulka, linia brwi precyzyjna, czysta, po prostu super! Mysle o tym by otworzyc swoj wlasny maly salon kosmetyczny z pielegnazja twrzy i oprawy oka. Juz praceuje w branzy kosmetyczne, ale ta metoda to wielki szal ostatnio, kobiety szukaja tej metody jak ze swieczka, przede mna jeszcze troche praktyki, ale nabralam juz wprawy, zakochalam sie w tej metodzie,a takie szkolenie zrobilam u Pani Ani szkola nazywa sie <moderacja>i jest to najlepsze szkolenie jakie moglam zrobic ostatnio. Dajcie znac czy jest ktos kto zna ta metode, albo czy sie szkolil?? Ciekawa jestem waszych wrazen. Pozdrawiam!

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-22 09:35 przez moderator.

u nas w łodzi W centrum handlowym widziałam salon tego : Nitkowania:
nie muszę korzystać bo nie mam zarostu ani na twarzy ani poprawiać brwi .
Tylko zastanawia mnie jedno - jakie to naprawdę ma za zadanie ??
wyrywać owłosienie na jak długo?

ja tam byłam w manufakurze ale w innych galeriach też otworzyli:)panie ci powiedzą ze brwi się ie wyrywa tylko podcina to po pierwsze:) ja mam garstkę brwi ale chciałam aby nadały mi kształt jakikolwiek i potem sama sobie malowałam i się nauczyłam:)świetna sprawa brwi po niktkowaniu ze 3 miesiace mi nie odrastały tzn one ten meszek nitkują:)koszt 50zł z henną płaciłam

Cytat
edekzkrainykredek2
ja tam byłam w manufakurze ale w innych galeriach też otworzyli:)panie ci powiedzą ze brwi się ie wyrywa tylko podcina to po pierwsze:) ja mam garstkę brwi ale chciałam aby nadały mi kształt jakikolwiek i potem sama sobie malowałam i się nauczyłam:)świetna sprawa brwi po niktkowaniu ze 3 miesiace mi nie odrastały tzn one ten meszek nitkują:)koszt 50zł z henną płaciłam
nie wiem czy tez mogę bo mam makijaż permanentny brwi i brwi właściwie nie mam

Tak bo meszek ci odrasta a to nitkowaniem to przycinanie

Cytat
edekzkrainykredek2
Tak bo meszek ci odrasta a to nitkowaniem to przycinanie
Czy to jest ten zabieg gdzie kawałkiem nitki nakręcanym za pomocą rąk wyszarpuje się zbędne owłosienie? Widziałam jak taki zabieg był robiony, zastanawiałam się czy to boli, musiałam wcześniej wyjśc i nie widziałam efektu końcowego, klientka siedziała spokojnie więc może to jest bezbolesne?

Dokładnie tak, nie jest to bolesne masz takie wrażenie jakby ktoś suwakiem przycinał twoje włoski:) portem długo nie odrastają a skóra nie podrażniona i gładziutka:)

Samo nitkowanie chyba 30 zł ja z henna płaciłam 50 zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-23 17:54 przez edekzkrainykredek2.

@edekzkrainykredek2 To wszystko jasne, informacja od kogoś kto to robił zaspokoiła moją ciekawość, dzięki:)

Miałam robione i byłam zadowolona, polecam.

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Tak, wlosy sa usuwane wraz z cebulkami, a afekt utrzymuje sie nawet do 6 tyg. Widze, ze jest jeszcze sporo ludzi, ktorzy nie maja pojecia o tej metodzie, specjalnie skrecona nic tworzy taka petelke i w to wkrecane sa wloski podczas szybkiego pociagnieca, ruchu nicia, ktora przesuwa sie po skorze, to dzila cos w stylu jak nasze depilatory elektryczne, ktorymi robimy sobie nogi, to dziala podobnie, wkreca wlosy. Nic na 100% nie ucina wloskow, wyrwya je, dla mnie nie jest bolesna, ale niektorzy sa bardziej wrazliwi. Na tym szkoleniu dowiedzialam sie sporo informacji na ten temat, a Pani Ania jest profesjonaliska i wielka pasjonatka w tej dziedzinie, wiec praktyke tez mam juz opanowana, ale oczywiscie nadal cwicze. Interesowaly mnie Wasze przezycia zwiazane z ta metoda. Piszcie prosze nadal Wasze doswiadczenia z nitka, a ja naprawde polecam Wam ta metode, same plusy, a szczegolnie dfla osob ktore mecza sie z wasikiem, meszkiem, na tym skzoleniu ucza nawet metody nitkowania na sobie, nie tylko na kliencie, dlatego mozna robic taka depilacje samemu w domu, ale najlepiej uczyc sie od doswiadczonej osoby. Czekam na wiecej historii z nitka. Pozdrawiam. Dzieki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fotele biurowe