Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

Zapalenie pęcherza

9 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

oszustka na OLX

27 cze 2017 - 12:41:07

Cytat
czarownicaao

Dalej nie czytasz ze zrozumieniem.
Moja orientacja jest ok,a udowadnianie,
kto jest bardziej zorientowany nie ma sensu.
Problem polega na tym,że należy "zrobić szlaban" oszustom,
żeby nie trzeba było mieszać w to Policji.
Czytam dokładnie, gdyby to było możliwe nie jeden portal czy bank by to wprowadził, ale po co mają zastosować coś co jest bez sensu i niemożliwe do zrealizowania, prawo, trzeba orientować się w tym kierunku a nie pisać co wydaje się nam że jest ok.

oszustka na OLX

27 cze 2017 - 13:24:07

Cytat
CzerwoneUsta
Czytam dokładnie, gdyby to było możliwe nie jeden portal czy bank by to wprowadził, ale po co mają zastosować coś co jest bez sensu i niemożliwe do zrealizowania, prawo, trzeba orientować się w tym kierunku a nie pisać co wydaje się nam że jest ok.

Ale nie musisz pisać,że "trzeba orientować się w tym kierunku a nie pisać co wydaje się nam że jest ok",bo jest to sugestia w moją stronę.
Swoje oceny mojej osoby zachowaj dla siebie,a na forum świętym prawem jest różnorodność wypowiedzi.One nie muszą pokrywać się z Twoja opinią.
"ale po co mają zastosować coś co jest bez sensu i niemożliwe do zrealizowania"-skąd taka pewność? "trzeba orientować się..."

Autorko,ja bym po prostu zgłosiła pannę na Policję i przekazała Im wszystko,co wiem (włącznie z domysłami) do sprawdzenia.
Mają możliwości i już Ich w tym głowa,co z tym zrobić.
Życzę pozytywnego załatwienia sprawy i szybkiego odzyskania pieniążków.

oszustka na OLX

27 cze 2017 - 19:33:37

Podaj prosze nick albo link do jej ogloszen @gosia_uk

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

oszustka na OLX

19 lip 2017 - 21:15:55

A może popytaj o to znajomych? To według mnie jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie :)

oszustka na OLX

30 sie 2017 - 18:37:44

ale OLX to portal do odbiorów osobistych no chyba że ktoś lubi ryzykować...bo cena okazyjna to tak się kończy niestety

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Popularna biżuteria