Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Energylandia

11 cze 2017 - 20:40:21

Witam wszystkie Szafiarki :D Jakiś czas temu zakładałam wątek o poznaniu którejś z Was, bo zwyczajnie lubię poznawać nowe osoby.
Nic się nie zmieniło, wciąż chętnie z kimś popiszę :D

Dodatkowym pytaniem jest, czy ktoś z Warszawy zechciałby wybrać się ze mną do Energylandii? Brat mi zaproponował, że pojedziemy w czwartek, a w piątek wrócimy. Zdaję sobie sprawę, że to nie błahostka jechać z kimś obcym tak daleko, ale Vintedy nauczyły mnie, że jest to możliwe :) Wiele lasek się tam umawia nawet na wspólne wakacje :D Więc postanowiłam spróbować i ja.

.

Przejazd samochodem, nocleg, w piątek powrót. Wejściówka kosztuje 109 zł (bilet normalny), ulgowy pięćdziesiąt parę złotych. Do tego należy doliczyć kasę na żarcie, nocleg i wachę, czyli w sumie OKOŁO 300-350 zł (dowiem się niebawem dokładnie).

Niestety o wyjeździe dowiedziałam się dopiero wczoraj wieczorem, więc nikt z moich znajomych nie może jechać i tak nagle zwolnić się z pracy :( Dlatego szukam kogoś tutaj :)

Proszę bez głupich komentarzy. Chciałabyś się tam ze mną wybrać - napisz! Nie chciałabyś, a w głowie masz tylko idiotyczne teksty - idź się przewietrzyć i nie zaśmiecaj internetów.

Energylandia to największy park rozrywki w Polsce, jakby ktoś nie wiedział :) Tutaj przykładowy filmik:

Energylandia

04 lip 2017 - 12:32:59

była i jakoś srednio mi się podobało ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wypadek