Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak się mają Wasze szafy?

11 kwi 2017 - 19:00:38

Hej Dziewczyny :)
Wróciłam na szafę po bardzo długiej nieobecności i tak się zastanawiam, czy ktoś to jeszcze coś sprzedaje, kupuje, wymienia... ;) Wrzuciłam kilka rzeczy na początek(a mam ich ogrom) i cisza jak makiem zasiał. Nie mówię, że oczekiwałam wielkiego rzutu na moją szafę, ale nawet jednego powiadomienia, na liście odwiedzających zero zmian, wiadomości choćby z zapytaniem o obniżkę ceny lub wymiary brak :p Chciałabym pozbyć się nadmiaru ubrań, butów itd we w miare szybkim czasie stąd moje pytanie: Czy jest sens wystawiać tutaj? Czy lepiej zrobić pakę na allegro i pozbyć się wszystkiego za jednym zamachem?

Jak się mają Wasze szafy?

11 kwi 2017 - 19:06:36

Tutaj bardzo słabo idzie, rok temu miałam konto z samymi ciuszkami i w ciągu około 9 mies miałam ponad 120 transakcji, teraz mam nowe z innym asortymentem i jest cisza. Ale na innych stronach idzie lepiej, chociaż szafy nie opuszczę! :)

Jak się mają Wasze szafy?

11 kwi 2017 - 19:27:59

Słabo, ceny jak za darmo i nikt nie kupuje.
Na innych portalach również słabo od kąt szanowna poczta znów podniosła ceny.

Jak się mają Wasze szafy?

11 kwi 2017 - 20:29:46

Czyli tak jak myślałam :/ A szkoda, bo to kiedyś był bardzo fajny portal gdzie można było szybko coś sprzedać lub wymienić.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Jak się mają Wasze szafy?

11 kwi 2017 - 20:36:21

w ostatnich czasach mam niedużo czasu więc raczej nic nie wystawiam. Ostatnio zebrałam się w sobie i zaczęłam dodawać ubrania po ciąży, sprzed ciąży i trochę dziecięcych. Sprzedałam sporo, więcej i szybciej niż na olx ale za to jest problem z komentarzami- nikt nie wystawia komentarzy i nie wiem dlaczego.

Jak się mają Wasze szafy?

11 kwi 2017 - 21:20:00

ja się przeniosłam na v***** jakieś dwa tygodnie temu i sprzedałam już sporo rzeczy, tutaj mam konto już dłużej i przez cały ten okres sprzedałam tylko kilka sztuk.

Jak się mają Wasze szafy?

11 kwi 2017 - 22:59:39

Cytat
nbbo
w ostatnich czasach mam niedużo czasu więc raczej nic nie wystawiam. Ostatnio zebrałam się w sobie i zaczęłam dodawać ubrania po ciąży, sprzed ciąży i trochę dziecięcych. Sprzedałam sporo, więcej i szybciej niż na olx ale za to jest problem z komentarzami- nikt nie wystawia komentarzy i nie wiem dlaczego.

Z komentarzami jest odwieczny problem.Najbardziej denerwuje mnie,kiedy coś kupię,wystawię komentarz "od ręki",bo mam taką zasadę,a w rewanżu nie otrzymuję żadnej opinii.
Myślę,że jako Moderatorki,powinniście Panie wymyślić coś,co sprawi,że komentarze staną się obowiązkowe-np ostrzeżenia,czy "punkty karne".
Od razu sytuacja by się zmieniła.

@inka303
Nawet,gdybym nie sprzedała/nie wymieniła tu żadnej rzeczy przez rok,to i tak wolę to miejsce niż V...ed.
Wolę porządek,dobry regulamin,fajne podstawy,konkretne rozwiązania techniczne i ciekawe rozmowy na forum.
Sprzedaż/wymiana nie jest dla mnie głównym celem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-11 23:04 przez czarownicaao.

Jak się mają Wasze szafy?

12 kwi 2017 - 00:54:43

Ja ją właśnie zaczynam wietrzyć i wrzuciłam kilka fajnych rzeczytańczy Zobaczymy czy będą chętni:P

Jak się mają Wasze szafy?

12 kwi 2017 - 08:57:24

Ja już rezygnuję z wystawiania na szafie nikt się nie wymienia , nie kupuję...wolę szafkę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-26 10:09 przez radosnadolina.

Jak się mają Wasze szafy?

12 kwi 2017 - 10:53:12

Szafa ma się dobrze, natomiast powielane odpowiedzi w wiadomościach, to duży kłopot...nie rozumiem dlaczego tego nie można naprawić, kiedyś zgłaszałam i dalej "tasiemiec", ktoś zadaje pytanie i otrzymuje kilka identycznych odpowiedzi w tym samym czasie, to jest wkurzające.

Jak się mają Wasze szafy?

12 kwi 2017 - 11:06:23

Cytat
czarownicaao
Cytat
nbbo

@inka303
Nawet,gdybym nie sprzedała/nie wymieniła tu żadnej rzeczy przez rok,to i tak wolę to miejsce niż V...ed.
Wolę porządek,dobry regulamin,fajne podstawy,konkretne rozwiązania techniczne i ciekawe rozmowy na forum.
Sprzedaż/wymiana nie jest dla mnie głównym celem.


a dla mnie te portale są właśnie po to żeby jak najszybciej opróżnić szafę i zrobić miejsce na nowe ubrania:) to mój główny cel;) bo inaczej po co tu siedzieć i tracić czas? (jest tyle ciekawych rzeczy do zrobienia:))

Jak się mają Wasze szafy?

12 kwi 2017 - 11:59:17

A ja tam nie narzeka, dość fajnie mi sie udaje "pozbywać" tutaj rzeczy :)

Jak się mają Wasze szafy?

12 kwi 2017 - 16:39:28

Cóż zobaczymy :) Trochę cierpliwości i może coś się rozkręci. A jak nie to trudno. Pozostanie tylko szukanie okazji do kupienia czegos fajnego, bo spędzać czas na robieniu zdjęć, wystawianiu ofert itp tylko po to żeby sobie były to zwykła jego strata.

Jak się mają Wasze szafy?

12 kwi 2017 - 17:16:07

Hmm ja jestem tutaj zupełnie świeża i jakoś się nie nastawia... dystans ;) Obserwatorów sporo jak wszędzie, wiadomo kwestia gustu i potrzeb to jest zainteresowanie lub jego brak

Jak się mają Wasze szafy?

12 kwi 2017 - 18:52:54

Dokładnie tak, jeśli ktoś chce coś kupić lub szuka czegoś konkretnego to dotrze do odbiorcy. Uważam, że jeśli ktoś nastawia się na sprzedaż z góry to niestety może się rozczarować. Ja lubię szafę choćby za możliwość podpatrzenia stylizacji. Dopiero teraz wystawiam pierwszy raz bo jakoś wcześniej nie miałam rzeczy które uważałabym za atrakcyjne do odsprzedania. Mam na myśli też swoje podejście, to że ogólnie mam rzeczy teraz na szafie do sprzedania dobre jakościowo, markowe i często mało używane lub wcale, więc czasem są to nietrafione prezenty, w przypadku butów, w sklepie są one wygodne a po założeniu dwa, trzy razy już nie bardzo...Portal jest fajny z wielu powodów. Ciekawe czy ktoś zwrócił uwagę na ilość rzeczy na dziale męskim:D Znacznie przeganiamy Panówoczko

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WORD poznań 10.04.2017 g.14.30