Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak się mają Wasze szafy?

18 kwi 2017 - 12:38:08

Cytat
ModneZegarki2016
Często dziewczyny nastawiaja się na sprzedaż, przy czym same nie kupują nic. Aby się kręciło same też zacznijmy kupować, nie na siłę rzecz jasna ale jeśli sami nastawiamy się głównie na sprzedaż nie oczekujemy cudów że klientów nagle będzie masa. Poza tym na szafie jest od groma kobietek które wystawiają ciuchy z lat '90 w cenach tak kosmicznych że są one wręcz śmieszne do zaakceptowania. Umówmy się styl każdy ma inny co nie oznacza kupowania dziadów które mają ponad dwie dekady. Wysyłki też widzę czasem ustalone tak wysokie, że odstraszają w momencie. Nastawmy się bardziej na miłe spędzanie czasu tutaj bo biznes tutaj zadny :/ lubię te strone z wielu powodów ale majątku nie mam zamiaru zbijać :)

Również uważam,że żeby się kręciło musimy nastawiać się zarówno na sprzedaż,jak kupno.Każdy chce się pozbyć ciuszków.
Takie czekanie tylko na sprzedaż jest moim zdaniem nieco wyrafinowane.
Przyznaję Ci rację..."zegarki".

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Jak się mają Wasze szafy?

22 kwi 2017 - 18:22:37

Cytat
czarownicaao
Również uważam,że żeby się kręciło musimy nastawiać się zarówno na sprzedaż,jak kupno.

U mnie kręci się, a na "chomikowanie" nastawienie mam ;)W mojej szafie wreszcie zagościła Koko i na dokładkę pudło z kosmetykami. Skuszona szafowym konkursem dorwałam Koko !

Jak się mają Wasze szafy?

22 kwi 2017 - 20:03:49

Cytat
malmie
Cytat
czarownicaao
Również uważam,że żeby się kręciło musimy nastawiać się zarówno na sprzedaż,jak kupno.

U mnie kręci się, a na "chomikowanie" nastawienie mam ;)W mojej szafie wreszcie zagościła Koko i na dokładkę pudło z kosmetykami. Skuszona szafowym konkursem dorwałam Koko !
Jak nie torebka gobelinowa unikatowa zresztą, to jeszcze kosmetyki...proszę o przepis na szczęście, tylko nie pisz że dla leniwych się nie należy, wiję się jak mrówka w mrowisku;)

Jak się mają Wasze szafy?

22 kwi 2017 - 20:35:19

Cytat
malmie
Cytat
czarownicaao
Również uważam,że żeby się kręciło musimy nastawiać się zarówno na sprzedaż,jak kupno.

U mnie kręci się, a na "chomikowanie" nastawienie mam ;)W mojej szafie wreszcie zagościła Koko i na dokładkę pudło z kosmetykami. Skuszona szafowym konkursem dorwałam Koko !

Przyznaj się,że odpowiednie zaklęcia poczyniłaś.A myślałam,że tylko ja jestem czarownicą.:D
Kurde,kto ma szczęście,ten ma szczęście.Gratuluję serdecznie.brawo

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Jak się mają Wasze szafy?

22 kwi 2017 - 21:13:41

@CzerwoneUsta a wij się, wij ;) Jeszcze dodam, że użyję tego błyszczyka to usta mam jak mmmmaliny cudne. Co do przepisu na szczęście to oczywiście mogłabym elaborat napisać, ale ogólnie to: jak się potykam, bo mi nogę ktoś podstawia to mówię "aha" i dalej swoje, no jakoś tak ...

@czarownicaao abrakadabra binsalabim zeuszeus kosmateus znam kilka zaklęć ... i fajowy prezent w mojej szafie jest ;) Dziękuję za gratulacje :)

Jak się mają Wasze szafy?

22 kwi 2017 - 21:19:10

Ja też uważam że trochę się pogorszyło na szafie odnośnie sprzedaży, jak zakładałam konto było więcej osób które chciały się wymienić i sprzedaż też znacznie lepiej szła. Ja mam u siebie wysyłkę gratis, a ceny staram się mieć bliskie 10 zł a i tak jest średnio, więc sama nie wiem od czego to zależy...

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Jak się mają Wasze szafy?

22 kwi 2017 - 21:35:12

@nadinii jak Ci się chce to może zdjęcia poprawić, tutaj poradnik szafowy http://szafa.pl/poradnik-dodawania-oferty.html

Jak się mają Wasze szafy?

22 kwi 2017 - 21:38:22

malmie może masz rację.. Popracuję trochę nad tym :) Dziękuję za radę

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Jak się mają Wasze szafy?

22 kwi 2017 - 21:42:36

Ja czasami się czymś pochwalę i przeważnie daję jasne tło, a dziewczyny mówią, że fajnie to wygląda.

Jak się mają Wasze szafy?

22 kwi 2017 - 21:46:09

Cytat
malmie
jak się potykam, bo mi nogę ktoś podstawia to mówię "aha" i dalej swoje, no jakoś tak ...
Czyli twarda z ciebie babka, najlepszy sposób na przetrwanie i osiągnięcie celucheers

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Jak się mają Wasze szafy?

22 kwi 2017 - 21:48:18

Cytat
CzerwoneUsta
Czyli twarda z ciebie babka, najlepszy sposób na przetrwanie i osiągnięcie celucheers
no niby tak, ale teraz się wzruszyłam chlip, chlip ... ale wychylę kielonek no dobra buteleczkę ... party



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-22 21:48 przez malmie.

Jak się mają Wasze szafy?

22 kwi 2017 - 22:02:45

Sama jedna z butli, i to wzruszenie...kurcze, wrażliwa się robisz, nie wymiękaj oczkomi tu teraz

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Jak się mają Wasze szafy?

22 kwi 2017 - 22:10:05

Już za późno ! Wymiękłam ... ale zaraz napiję się tej herbaty z tego pudła, tego mezaliansa łyknę sobie ;)

Jak się mają Wasze szafy?

22 kwi 2017 - 22:27:29

kiepsko w tym roku tylko 2 rzeczy sprzedane

Jak się mają Wasze szafy?

22 kwi 2017 - 22:32:31

Noo, mezaliansa to tak nie bardzawo, chociaż teraz to normalne...ale melisson jak najbardziej, a przy tych zawirowanych anomaliach pogodowych to każdemu się przyda na opanowanieoczko

Cytat
malmie
Już za późno ! Wymiękłam ... ale zaraz napiję się tej herbaty z tego pudła, tego mezaliansa łyknę sobie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-22 22:33 przez CzerwoneUsta.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprawa odszkodowań