Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Jak się mają Wasze szafy?

22 kwi 2017 - 22:41:35

Cytat
CzerwoneUsta
Noo, mezaliansa to tak nie bardzawo, chociaż teraz to normalne...ale melisson jak najbardziej
Jak melisson ?? A mi dały mezaliansa ?? To w jakim kierunku ta moja szafa ma iść meli... czy meza... w końcu !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-22 22:42 przez malmie.

Jak się mają Wasze szafy?

22 kwi 2017 - 23:51:19

Cytat
malmie
Cytat
CzerwoneUsta
Noo, mezaliansa to tak nie bardzawo, chociaż teraz to normalne...ale melisson jak najbardziej
Jak melisson ?? A mi dały mezaliansa ?? To w jakim kierunku ta moja szafa ma iść meli... czy meza... w końcu !
Jak by to tak wymieszać to wychodzi melanżyk :D

Jak się mają Wasze szafy?

23 kwi 2017 - 20:37:44

Lepiej by szło gdyby nie te kolosalne ceny przesyłek pocztowych...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-23 20:38 przez Ewelinaaa1988.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Jak się mają Wasze szafy?

24 kwi 2017 - 14:29:44

Cytat
CzerwoneUsta
Jak by to tak wymieszać to wychodzi melanżyk :D

:D oki, notuję trzecią strategię jaka może przyczynić się do tego, by moja szafa miała się dobrze ;) Meli-spokój, mezo-skandal, mela-impreza ... bardzo dobrze, bardzo.

Jak się mają Wasze szafy?

24 kwi 2017 - 14:53:49

Hahaha chwilę nie zaglądać i takie rzeczy się tu wypisują :D

Jak się mają Wasze szafy?

25 kwi 2017 - 07:34:46

ja stwierdziłam że powinnam wymienić swoja szafę:D
mam na myśli sweterki i koszulki pod bluzki .
Najgorsze jest to że zbieram sie i zbieram i nic mi do głowy nie przychodzi ?gdy ide do sklepu wszystko jest na jedno kopyto i odechciewa mi sie juz zakupów.
Albo ja jestem do bani albo mega style do bani.

Jak się mają Wasze szafy?

25 kwi 2017 - 10:12:34

Jak to było w reklamie...w tym sezonie zieleń, bo inaczej będziesz passe;)

Jak się mają Wasze szafy?

26 kwi 2017 - 00:59:50

Aaaa, ostatnio coś u mnie ruszyło. Od czasu mojego poprzedniego wpisu, gdzie chwaliłam się, że sprzedałam jednego rzecza, sprzedałam kolejne 3 (licząc samą szafę), czyli wychodzi, że dziewczyny na szafie kupują u mnie tylko wiosną i latem. Jesienia i zimą robią sobie przerwę od kupowania u mnie. No, skoro tak, to sezon sprzedawczy uważam za otwarty tańczy

Jak się mają Wasze szafy?

27 kwi 2017 - 14:26:14

Cytat
DaChoice
Aaaa, ostatnio coś u mnie ruszyło. Od czasu mojego poprzedniego wpisu, gdzie chwaliłam się, że sprzedałam jednego rzecza, sprzedałam kolejne 3 (licząc samą szafę), czyli wychodzi, że dziewczyny na szafie kupują u mnie tylko wiosną i latem. Jesienia i zimą robią sobie przerwę od kupowania u mnie. No, skoro tak, to sezon sprzedawczy uważam za otwarty tańczy
Oby tak dalej, miła wiadomośc:D

Jak się mają Wasze szafy?

27 kwi 2017 - 16:32:18

Cytat
DaChoice
Aaaa, ostatnio coś u mnie ruszyło. Od czasu mojego poprzedniego wpisu, gdzie chwaliłam się, że sprzedałam jednego rzecza, sprzedałam kolejne 3 (licząc samą szafę), czyli wychodzi, że dziewczyny na szafie kupują u mnie tylko wiosną i latem. Jesienia i zimą robią sobie przerwę od kupowania u mnie. No, skoro tak, to sezon sprzedawczy uważam za otwarty tańczy

To super :) U mnie też na chwilę się ruszyło :) Staram się dodawać po trochu rzeczy, bo mam ich jak w niemałym butiku :D Z tym, że przeprowadziłam się z domu do mieszkania i już nie ma miejsca na chomikowanie :P

Jak się mają Wasze szafy?

05 maj 2017 - 10:59:51

Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
DaChoice
Aaaa, ostatnio coś u mnie ruszyło. Od czasu mojego poprzedniego wpisu, gdzie chwaliłam się, że sprzedałam jednego rzecza, sprzedałam kolejne 3 (licząc samą szafę), czyli wychodzi, że dziewczyny na szafie kupują u mnie tylko wiosną i latem. Jesienia i zimą robią sobie przerwę od kupowania u mnie. No, skoro tak, to sezon sprzedawczy uważam za otwarty tańczy
Oby tak dalej, miła wiadomośc:D
Słowa "oby tak dalej" zadziałały jak zaklęcie - gdy to pisałam, miałam wystawione chyba z 17 ciuchów, teraz zostało mi 9 (w tym jedna schowana, bo być może też się sprzedała, na innej stronie, nie wiem bo czekam na przelew).
Otwieram dziś rano szafę (tą prawdziwą, nie chodzi o stronę), a tam półki z wystawionymi rzeczami prawie puste :D
Dzięki, gdybym jeszcze kiedyś narzekała na słabą sprzedaż, to już wiem do kogo się zwrócić kwiaty :*

Jak się mają Wasze szafy?

05 maj 2017 - 11:07:08

Cytat
DaChoice
Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
DaChoice
Aaaa, ostatnio coś u mnie ruszyło. Od czasu mojego poprzedniego wpisu, gdzie chwaliłam się, że sprzedałam jednego rzecza, sprzedałam kolejne 3 (licząc samą szafę), czyli wychodzi, że dziewczyny na szafie kupują u mnie tylko wiosną i latem. Jesienia i zimą robią sobie przerwę od kupowania u mnie. No, skoro tak, to sezon sprzedawczy uważam za otwarty tańczy
Oby tak dalej, miła wiadomośc:D
Słowa "oby tak dalej" zadziałały jak zaklęcie - gdy to pisałam, miałam wystawione chyba z 17 ciuchów, teraz zostało mi 9 (w tym jedna schowana, bo być może też się sprzedała, na innej stronie, nie wiem bo czekam na przelew).
Otwieram dziś rano szafę (tą prawdziwą, nie chodzi o stronę), a tam półki z wystawionymi rzeczami prawie puste :D
Dzięki, gdybym jeszcze kiedyś narzekała na słabą sprzedaż, to już wiem do kogo się zwrócić kwiaty :*

polecam się;)

Jak się mają Wasze szafy?

05 maj 2017 - 13:08:04

Cytat
CzerwoneUsta
polecam się;)
Aktualizacja: kolejna rzecz sprzedana. Moja szafa po weekendzie będzie wyglądać jak sklepy za PRL-u :o Wszystko super, ale.... skąd nagle takie wzięcie? CZY JA O CZYMŚ NIE WIEM?? hmm

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Jak się mają Wasze szafy?

05 maj 2017 - 13:22:34

@DaChoice :D no branie masz i tyle, fajnie ;)

A ja sobie coś kupiłam, czekam na przesyłki tańczy oczywiście nie niżej niż polecone ;)

Jak się mają Wasze szafy?

05 maj 2017 - 13:37:37

@malmie
A ja mam teraz na maksa głupią sytuację, bo tyle nasprzedawałam, hajs uciułałam, miejsce w szafie zwolniłam, a.... właścicielki akurat tych rzeczy, które sobie upatrzyłam nie odpisują (nawet się nie logują ostatnio), a nawet jak już któraś odpisze, to że nieaktualne. Chce kupić, a mi nie dają ;(
Uroki v....d, bo akurat te upatrzone rzeczy są tam.
A rzeczy naprawdę fajne, tym bardziej czuję się teraz dziwnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Coś na urodziny