Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chory zwyrol

12 mar 2017 - 20:08:36

... czy dziwna Szafowiczka?

wątek zgłoszony do usunięcia

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-12 20:47 przez chandlerbing.

Chory zwyrol

12 mar 2017 - 20:17:00

@chandlerbing
Pełno tu takich.
Widziałam Twoją propozycję w tamtym wątku i dlatego zapytałam zaraz,czy skarpetki mają być uprane.
Ta informacja powinna być od razu zaznaczona na wstępie.
Teraz wiadomo,że jest to fetyszysta,który preferuje zużyte rzeczy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-12 20:19 przez czarownicaao.

Chory zwyrol

12 mar 2017 - 20:19:26

ok



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-12 20:54 przez chandlerbing.

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Chory zwyrol

12 mar 2017 - 20:28:59

To że fetyszysta nie znaczy od razu ze chory zwyrol, bez przesady. Chociaż mądry nie jest proponując za to czekoladę

Chory zwyrol

12 mar 2017 - 20:31:45

Ale tytułem wątku to pojechałaś ostro:)a usunąć tamten post możesz klikając pod postem opcję usuń.

I usuń prywatną wiadomość z wątku:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-12 20:33 przez CzerwoneUsta.

Chory zwyrol

12 mar 2017 - 20:42:12

@chandlerbing
Tytuł jest bardzo nie fer.
Czekaj,tytułu to nie zmienisz,ale może treść posta chociaż,
bo całego wątku też nie usuniesz.

No namieszałaś strasznie.

Chory zwyrol

12 mar 2017 - 20:46:18

tu pełno fetyszystów albo to jest jeden i ten sam i kilka kont ( za kazdym razem inny nick) bo co jakis czas pojawia sie watek o skarpetach , rajtach czy butach.

Chory zwyrol

12 mar 2017 - 20:51:42

Faktycznie, może i przesadziłam z tytułem wątku.. ale dziewczyny, mocno mną to wstrząsnęło.

Chory zwyrol

12 mar 2017 - 20:57:43

Cytat
agata74
tu pełno fetyszystów albo to jest jeden i ten sam i kilka kont ( za kazdym razem inny nick) bo co jakis czas pojawia sie watek o skarpetach , rajtach czy butach.
korzystają z kazji;)a że chętne są do odsprzedania używanych rzeczy i same się zgłaszają, to i buszują na szafie:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Chory zwyrol

12 mar 2017 - 21:00:25

Cytat
chandlerbing
Faktycznie, może i przesadziłam z tytułem wątku.. ale dziewczyny, mocno mną to wstrząsnęło.

Przyzwyczaisz się, a jak coś to trzeba grzecznie odmówić i tyle, nie wdawać się w dyskusje, bo czasami agresywne pewne elementy ;)

Chory zwyrol

12 mar 2017 - 21:06:21

Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
agata74
tu pełno fetyszystów albo to jest jeden i ten sam i kilka kont ( za kazdym razem inny nick) bo co jakis czas pojawia sie watek o skarpetach , rajtach czy butach.
korzystają z kazji;)a że chętne są do odsprzedania używanych rzeczy i same się zgłaszają, to i buszują na szafie:)
w japonii za takie używane majtki płaci sie kupę szmalu bo oni sie w tym lubuja. i podobno na takim czyms mozna niezle zarobic ale to nie moje klimaty wiec...

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Chory zwyrol

12 mar 2017 - 21:21:05

Cytat
agata74
w japonii ...
Może to ktoś z tamtych okolić globu szuka se okazji, kupi za 3 zety, a sprzeda w konkretnej cenie :D

Chory zwyrol

12 mar 2017 - 21:27:36

@chandlerbing
Mogłabyś tak skrótowo napisać, co mnie więcej Ci ta osoba odpisała? Bo przez to zgłoszenie wątku się nie załapałam, jak klikam "zobacz zmiany" to chyba coś najważniejszego już się nie wyświetla. Ale to co się wyświetla zaciekawiło mnie.
Tzn. z komentarzy domyślam się, że chodzi o jakiegoś fetysza, ale tu jest ich tylu, że w sumie żadna nowość, dlatego tak ciekawi mnie, co konkretnie mogło tak Tobą wstrząsnąć ;) Chyba że po prostu pierwszy raz się z czymś takim tu spotykasz, i stąd taka reakcja ;)
No tytuł wątku faktycznie ostry.

Chory zwyrol

12 mar 2017 - 23:18:46

Cytat
agata74
Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
agata74
tu pełno fetyszystów albo to jest jeden i ten sam i kilka kont ( za kazdym razem inny nick) bo co jakis czas pojawia sie watek o skarpetach , rajtach czy butach.
korzystają z kazji;)a że chętne są do odsprzedania używanych rzeczy i same się zgłaszają, to i buszują na szafie:)
w japonii za takie używane majtki płaci sie kupę szmalu bo oni sie w tym lubuja. i podobno na takim czyms mozna niezle zarobic ale to nie moje klimaty wiec...
czekaj, a to w japoni czy w chinach w odstawkę idą związki małżeńskie, nie mają na to ochoty czy czasu,tacy zapracowani, coś słyszałam czy czytałam ale to już dawno, może rok czy dwa wstecz, mają specjalne sale do zaspokajania się bez kobiet, może dlatego tam używane damskie majty w takiej cenie;)

Chory zwyrol

13 mar 2017 - 07:19:25

dajcie spokój temu odmieńcowi.
jak chce to dawajcie wszystko tak jak leci .
ja tez zapraszam ale niestety nie noszę skarpet grubych

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Przekształcenie jednej spółki w drugą