Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zakupy grupowe- najlepsze oferty!

07 mar 2017 - 18:46:37

Zdarza Wam się korzystać z zakupów grupowych typu groupon? wiem, że są też inne podobne strony, które oferują dużo dużo tańsze oferty np noclegów w górach, nad morzem, biletów, zabiegów kosmetycznych, wywoływanie zdjęć itd.

Jak dotąd korzystałam z:
- biletów do Wesołego Miasteczka w Chorzowie- super, polecam
- fryzjera w moim mieście- nie polecam bo miałam wrażenie, że na klientkach z groupona ćwiczyły sobie praktykantki

a Wy korzystałyście? korzystacie? piszcie co Wam się sprawdziło a co nie.
Możecie też wklejać linki jeśli macie coś fajnego lub sprawdzonego w dobrych cenach!

zweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Zakupy grupowe- najlepsze oferty!

09 mar 2017 - 22:50:49

ja kiedyś kupiłam kupon na Fish SPA w Yasumi Epil w mojej miejscowości i byłam bardzo zadowolona,
innym razem kupiłam kupon na wybielanie zębów w Novello i byłam rozczarowana, babka nie mogła znaleźć nakładki aby nałożyć żel musiałam leżeć z otwartą buzią, która mi się automatycznie zamykała i efekt był średni - nie polecam!

Zakupy grupowe- najlepsze oferty!

29 mar 2017 - 22:25:21

Szczerze mówiąc, to nie mam zielonego pojęcia. Moim zdaniem lepiej popytać w tej sprawie znajomych :)

Zakupy grupowe- najlepsze oferty!

30 mar 2017 - 23:10:55

ja co jakiś czas śledzę groupon na przykład i wywołuję zdjęcia- często pojawia się oferta empiku i innych firm w bardzo dobrej cenie, jakość zdjęć też spoko więc warto.

Raz byłam też na weeken d w górach własnie z takiej oferty i naprawdę rewelacja, płaciliśmy 299zł za osobę na weekend ale w cenie cudowny pokój, sauna, basen, jaccuzi, masaż i dowolny zabieg na twarz+ wyżywienie i kolacja romantyczna dla dwojga, to była jakaś oferta walentynkowa chyba ale jechaliśmy w marcu :)

Zakupy grupowe- najlepsze oferty!

24 kwi 2017 - 13:10:47

Może popytaj w tej sprawie znajomych? To może być naprawdę dobre źródło wiedzy :)

Zakupy grupowe- najlepsze oferty!

05 maj 2017 - 18:32:23

O, wygląda to naprawdę bardzo zachęcająco :)

Zakupy grupowe- najlepsze oferty!

15 maj 2017 - 18:03:56

serio nie korzystacie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chory zwyrol