Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Warszawo, kaman!

28 lut 2017 - 21:35:58

No siemanejro!
Wiem, że może zabrzmieć desperacko, ale szukam jakiejś fajnej koleżanki (Boże, brzmi jeszcze gorzej niż zamierzałam XD). Żeby nie było - na nadmiar znajomych nie narzekam, ale ich mam. Lubię po prostu poznawać nowych ludzi, ale ciężko znaleźć podobnych do mnie. Chociaaaaż... Na Vinted już taką jedną znalazłam i na dzień dzisiejszy jest moją baaaardzo dobrą koleżanką bliską :)

Jeżeli masz ochotę, odezwij się do mnie. Zaczyna się cieplejszy sezon, fajnie by było wyjść z kimś na rower, piwo, do kina, na wódkę, piknik, spacer, gdziekolwiek indziej! ALE interesują mnie tylko osoby z Warszawy (!).

Coś o mnie:
- lubię pisać, rozpisuję się jak szalona, ale poważniejsze rozmowy wolę załatwiać w cztery oczy
- nienawidzę gadać przez telefon (zazwyczaj wtedy odpowiadam przez pół godziny "ta, aha, no, tak, no, no, no, dobra, ok, nie, tak, no, może, pa"
- jestem grubą lochą (spoko spoko luzik, redukuję to :D Dlatego fajnie by było jakby ktoś chciał ze mną hasać na rower, biegać albo chociażby spacerować DUŻO - kilkanaście kilometrów, uwielbiam)
- piję, palę, klnę jak szewc. Pierwsze lubię z dobrym towarzystwem, drugie - palę bo lubię ale chyba sobie to tak tylko tłumaczę, przeklinam - nieeee, ja tylko podkreślam dramatyzm wypowiedzi :D :D )
- słucham rapsów, ale inna muza też nie jest mi obca (przy disco polo jestem królem parkietu)
- czasem dużo milczę, ale zazwyczaj kiedy nie chce mi się pierdzielić głupot bez sensu
- nie cierpię sukienek i szpilek
- NIENAWIDZĘ jak ktoś gada non stop, jak katarynka, zacięta płyta. No nienawidzę! Chyba, że mówi o fajnych, ciekawych, istotnych rzeczach.
- wychodzę z założenia że lepiej z kimś pomilczeć niż gadać bez sensu
- mam dość specyficzne poczucie humoru. Uwielbiam czarny humor, ironię, sarkazm, mało kto mnie rozumie
- zazwyczaj jak mówię coś dla jaj, mówię to poważnym głosem i z przekonaniem, a wtedy wszyscy myślą, że jestem nienormalna :<
Tak w skrócie to jestem nienormalna, ale podobno nawet fajna.

Dooobra, co się będę rozpisywać. Idzie ktoś na browar?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-28 21:36 przez frecix.

Warszawo, kaman!

28 lut 2017 - 22:37:12

Ja chętnie!!!cheers
Ale niestety za daleko mieszkam...
Pozdrawiam :*

Warszawo, kaman!

15 kwi 2017 - 12:48:40

Matko, większość punktów z opisu to jakbym o samej sobie czytała hmm
Aż spojrzałam na avatar, czy to przypadkiem nie ja sama napisałam (czasem bywa że coś wieczorem napiszę, a następnego dnia na trzeźwo sama się dziwię, co napisałam), ale tym razem to jednak nie moje.
Ja się na to piszę, jak coś cheers

Warszawo, kaman!

15 kwi 2017 - 14:49:55

Ooo super :D Akurat, kiedy mam kryzys :D Odezwę się na priv

Warszawo, kaman!

15 kwi 2017 - 19:03:24

Moja bratnia dużo! Może będziesz kiedyś miała ochotę na wycieczkę do Białegostoku - daj znać, ugoszcze Cie!:D

Warszawo, kaman!

05 maj 2017 - 22:59:27

Ja też mam mały kryzysik...

Warszawo, kaman!

06 maj 2017 - 14:53:26

Ja mam kryzys od dwóch lat :P A Ty czemu?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spłata pożyczki przed terminem.