Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

leasing???

10 lut 2017 - 12:23:06

Otworzyłam niedawno salon kosmetyczny i potrzebuję jeszcze kilku sprzętów jeszcze koszt to tak ok 5 tyś. Myślałam o wzięciu tych sprzętów w leasing, koleżanka ostatnio brała samochód w leasing przez platformę finansową i mówiła że dobrze na tym wyszła. Co myślicie o tym leasingu warto?? kredytu niestety nie dostanę

leasing???

10 lut 2017 - 13:43:19

@nina1123 a czym to się tak naprawdę różni? nigdy tego nie pojmowałam. Poza tym że w leasingu to firma leasingowa jest właścicielem Twoich rzeczy. Lepsze oprocentowanie czy jak?

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

leasing???

10 lut 2017 - 14:01:19

Ja brałam na kredyt raz sprzęty do firmy, a rok temu też właśnie zdecydowałam się na i-leasing i muszę przyznać że leasing jest o dużo lepszy wiele zyskałam dzięki temu

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

leasing???

17 lut 2017 - 11:59:35

Mój brat z tego co pamiętam to składał wniosek online w sprawie leasingu przez tą właśnie platformę finansową. Mówił że lepsze warunki od kredytu ma leasing, nie wiem zbytnio o co chodzi ale coś wspominał o podatkach

leasing???

22 lut 2017 - 18:07:12

Leasing to dość dobra opcja :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

leasing???

24 lut 2017 - 17:37:55

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, skonsultowałam się jeszcze z doradcą z urzędu pracy takim znajomym i również mi poleca leasing także wysłałam właśnie wniosek przez platformę finansową mam nadzieję że będzie dobrze

leasing???

24 lut 2017 - 18:33:55

Jak regularnie będziesz spłacać to napewno leasing to dobra opcja, tylko że dopiero salon otwierasz i nigdy nie wiadomo jak to będzie. Jednak, jeżeli będziesz na niższym zusie, to różnicę zawsze można przeznaczyć na spłatę, i w takiej sytuacji to jest nawet najlepsza dla ciebie opcja. Ale jakieś dochody czy jakiś tam wkład posiadasz, bo bez zabezpieczenia to nie wiem jak z tym jest.

leasing???

07 maj 2017 - 14:27:47

Super ;) Dzięki za świetne porady :D

leasing???

07 maj 2017 - 16:02:04

jest lepszy od kredytu bo jak nie spłacasz zabierają ci sprzęt a jak nie spłacasz kredytu to komornik zabierze ci sprzęt będzie rozprawa i będziesz musiała spłacić kredyt... w prostych słowach

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

leasing???

19 maj 2017 - 13:32:22

Orientujecie się która firma/bank ma obecnie dobre oferty na leasing maszyn rolniczych, bo chciałbym kupić kombajn i szukam atrakcyjnej oferty. Mało jest firm z takimi ofertami i pytam może ktoś ma doświadczenie w takich kredytach

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

leasing???

05 cze 2017 - 14:19:16

Leasing jak najbardziej. Przyjaciółka wzięła teraz leasing w toyota banku i super jej się jeździ nową toyotką

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

leasing???

11 cze 2017 - 21:08:22

Super, dzięki wielkie za fajne i sprawdzone porady :D:)

leasing???

11 gru 2021 - 19:45:15

Akurat ja jestem zdania, że leasing faktycznie jest fajną formą kredytowania, ale pojawiają się sytuacje, że nagle działalność gospodarcza zostaje zawieszona. Właśnie taki scenariusz został opisany w artykule https://www.zaufany-ksiegowy.com.pl/zawieszenie-dzialalnosci-gospodarczej-a-koszty-leasingu i myślę, że jak najbardziej warto jest się z nim zapoznać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sklep Hilfiger-Poszukuję kodu zniżkowego np.urodzinowego