Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 2/5

Kupiłam płaszcz od dziewczyny, tutaj link:

płaszcz czarny Zara
płaszcz czarny Zara
Zara, 38 (M)
miał być w stanie idealnym, żadnych wad, płasz, który przyszedł jest w strasznym stanie, miał być ciepły, a nie jest, od prania (chyba) ma w środku "gluty" z watoliny w niektórych miejscach ma pełno ocieplenia, w niektórych jest cienki i nie ma nic:( do tego pod pachą ma wielką dziurę,a to futro przy kapturze strasznie odstaję, gumki które się zapina są sparciałe, kaptur po ubraniu na głowę ma ocieplenie na czubko głowę (wielka "klucha";), a przy uszach nie ma nic. Na prośbę zwrotu Pani powiedziała, że wymyślam i mi się nie podoba oraz, że cena jest adekwatna do jakości:( Co mam zrobić?? na szafie sprawę mogę zgłosić po tygodniu, tylko czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy?

@katarzyna242,jeśli produkt nie jest zgodny z opisem po prostu zrób zdjęcia uwidaczniające tę niezgodność i po tygodniu zgłoś sprawę do Centrum Sporów.

zweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 2/5

No właśnie ciężko zrobić zdj. tego, że płaszcz ma zepsutą watolinę w śodku, jedyne co mogę zrobić to zdj. dziury pod pachami:( w załączeniu...do tego jeszcze Pani dodała, że jak chce nowy to mam iść do sklepu:( swój płaszcz noszę 3 lata i faktycznie do tego co otrzymałam, jest w stanie idealnym.jak się zapytałam czym wyjaśni wielką dziurę pod pachami (stan idealny) i sparciałe gumki to Pani zamilkła....



hi a ile zapłaciłas?

Możesz już teraz zgłosić spór, 7 dni sprzedająca ma na odpowiedż, nie czekaj i zgłoś sprawę.

zweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 2/5

próbowałam zgłosić sprawę,ale pojawiła się inf. ze spór można założyć po 7 dniach:( zapłaciłam 45 zł z przesyłką;(

Po 7 dniach? To jakiś absurd w sytuacji, kiedy dostajesz szmatę zamiast towaru za który już zapłaciłaś...tego nie wiedziałam:) ale pisz do administracji bezpośrednio, tu nie ma na co czekać...nie wiem kto wymyślił te 7 dni w takiej sprawie jak twoja, coraz mądrzej się tu dzieje.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

@katarzyna242 sprawę zgłoś do centrum sporów- sprzedająca zostanie poproszona o złożenie wyjaśnień i dogadanie się. Jeżeli się nie uda można odzyskać pieniądze z Programu ochrony kupujących.
Może chodzi o 7 dni od dnia zawarcia transakcji?:) W razie problemu pisz na priv



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-04 20:42 przez Maja.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Portale społecznościowe