Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ile zapłacę za usługę u prawnika

31 sty 2017 - 09:54:28

Może jest ktoś lepiej zorientowany i wie jak to jest z zasadą współpracy z radcą prawnym. Liczą sobie stawki za godzinę czy może są wszyscy na ryczałcie ? Bo nie wiem ile zapłacę za sprawę rozwód wrocław ?Może wiecie od czego to zależy?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-08 10:03 przez dominikaa317.

Ile zapłacę za usługę u prawnika

31 sty 2017 - 10:38:49

w niektórych punktach są porady bezpłatne.
u nas w łodzi jest tak zwany ;liga kobiet ;
tam są porady bezpłatne poszukaj w swoim mieście.
adwokaci biorą 20 ,30 % po skończonej sprawie .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-31 10:40 przez banach.

Ile zapłacę za usługę u prawnika

31 sty 2017 - 12:52:33

Ja zawsze płaciłam na początku ustaloną kwotę, następnie w zależności od sprawy i jej przebiegu. Często pierwsza wpłata była juz ostateczną i zwracana mi była po wygranej sprawie, pozwany zwracał wszelkie koszta postępowania. Jeżeli w sprawie uczestniczy biegły z jakiejś dzedziny lub tłumacz, to są to dodatkowe opłaty które póżniej, po wygraniu sprawy również odzyskuję. Ale to zależy jaka to jest sprawa i opłaty są różne, najlepiej żebyś osobiście porozmawiała o sprawie z wybranym adwokatem i on ci przytoczy faktyczne koszty jakie możesz ponieść. I jak już wspomniałam, wszystko zależy od sprawy z jaką się zwrócisz.

Ile zapłacę za usługę u prawnika

31 sty 2017 - 13:47:06

Ceny są zróżnicowane... Oczywiście zależą od sprawy, z którą idziemy...

Warto sprawdzić, czy w danej miejscowości nie ma możliwości otrzymania darmowej porady prawnej organizowanej przez urzędy miasta bądź starostwa.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Ile zapłacę za usługę u prawnika

06 lut 2017 - 16:18:12

Zależy chyba od prawnika...

Ile zapłacę za usługę u prawnika

06 lut 2017 - 16:37:54

Podpinam się ale z pytaniem czy jest tu moze jaka osoba co mniej wiecej ogarnia prawo spadkowe ? Miałabym doslownie jedno pytanie, na ktore odpowiedz jest czy mozna czy nie mozna. Pomoze ktos ?
Czytalam troche o tym na necie ale ciezko mi ten jeden aspekt zrozumiec.

Ile zapłacę za usługę u prawnika

06 lut 2017 - 17:55:24

Cytat
domisia1115
Podpinam się ale z pytaniem czy jest tu moze jaka osoba co mniej wiecej ogarnia prawo spadkowe ? Miałabym doslownie jedno pytanie, na ktore odpowiedz jest czy mozna czy nie mozna. Pomoze ktos ?
Czytalam troche o tym na necie ale ciezko mi ten jeden aspekt zrozumiec.

Może spróbuję pomoc :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OSZUSTKA na olx!!