Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prawo jazdy 2016

26 lis 2016 - 18:22:00

Hej niedługo podchodzę do pierwszego egzaminu na prawko i nie ukrywam,że trochę się stresuję. Dużo się słyszy opowieści o dziwnym zachowaniu egzaminatorów. Może podzielicie się swoimi historiami jak to było u Was? Może jest ktoś z wśród Was kto zdaje lub zdawał prawko w Pile jak ja?

Pozdrawiam

Sonia

Prawo jazdy 2016

26 lis 2016 - 21:17:04

Mój egzaminator od początku dziwny był,ale jakoś mnie nie odstarszyl.W toku jazdy siedział z telefonem w ręku i chyba sms-y pisał.Raz mi nawet zahamowal,ale nie skomentował więc chyba oboje puscilismy to w niepamięć :-)Przed wordem już wiedziałam że spadam na plac Ale nie wiedziałam z jakim wynikiem .Po zaparkowaniu powiedział NO NIECh BEDZIE co ucieszyło mnie ze do dziś bezkolizyjnie jeżdżę :-)))Bez obaw

Prawo jazdy 2016

27 lis 2016 - 00:11:52

Egzaminatorzy często wzbudzają w nas lęk i zdenerwowanie, czy to na egzaminie ustnym na maturze, czy na zwykłym sprawdzianie w szkole, czy też właśnie na egzaminie na prawo jazdy.

Tak też było w moim przypadku, obecność tego pana ubranego niczym z filmu matrix(nie wiem jak u was, ale w moim Wordzie wszyscy chodzili w ciemnych garniakach i okularach przeciwsłonecznych) budziła we mnie stres i pomimo, że wszyscy mówili, nie stresuj się, nie zwracaj na niego uwagi, to ja oczywiście wręcz odwrotnie.

Dzisiaj wiem, że faktycznie nie warto tak bardzo dobierać sobie do głowy tego Pana siedzącego obok, po prostu zrób najlepiej jak potrafisz to co masz zrobić, wyobraź sobie, że ten człowiek to tylko właśnie CZŁOWIEK, tyle, że wyspecjalizowany w jednej dziedzinie. Zdasz i tyle go będziesz widziała!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kędzierzyn Koźle, Zdzieszowice- Jest tu ktoś z tyh stron ?:)