Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Już jutro Black Friday, który powoli przebija się i w Polsce. Z tej okazji wiele sklepów zarówno stacjonarnych jak i internetowych ma spore obniżki cen, wyprzedaże, darmowe wysyłki.

W tym wątku wklejajcie info o takich akcjach! linki do sklepów internetowych w których widziałyście jakieś oferty z tej okazji+ opis.

Np. Nazwa sklepu- -50% na akcesoria

nazwa sklepu
link do sklepu
jakie rabaty z okazji BF

ja jedynie byłam w LIDLu dzisiaj i kupiłam spieniacz do mleka za 10 zł i moździerz granitowy za 27 ;)

deezee
-40% nawet na wyprzedaże

Zalando.pl -20%
Asos.com -20%
Douglas.pl -20%

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

JYSK rabat 60% na ręczniki i maty łazienkowe

Converse - 30 %
Answear - 50 %
MR Gugu i Miss Go - 40 %
Zalando - 20 %

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

Na pewno dzisiaj na coś zapoluję, ale raczej przez internet :)

czarny piatek u nas to jakas żenada obnizki cen najczesciej produktow drogich i ktorych nikt nie bierze a i ta po obnizce cena nie jest atrakcyjana i mówie tu o sklepach ze sprzetem rtv i agd w pozosytałych sklepach tez bez szału wyprzedza to powinna byc conajmniej 50-70% a nie 10-20%

zweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 1/5

zamszowykuferek.pl -15

H&M -20% i darmowa dostawa

Drogeria Natura - minus 50 % na wybrane marki z kartą Natura (w sklepie stacjonarnym). Udało mi się kupić korektory antybakteryjne z my secret po 2.5 :D Normalnie były już na przecenie (z 11.99 na 4.99), a dodatkowo naliczało rabat 50 %. Zaopatrzyłam się tez w podkład z Pierre Rene, bo przeczytałam dużo pozytywnych opinii na jego temat, a za 15 zł (na tę markę też było - 50 %) można przetestować :)

Literatura w Matras 33%
CCC 20% na kolekcję jesień-zima
Empik 50 % ksiązki, płyty z muzyką, filmów, gier komputerowych

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Buty renee -36%

Outlet Mango Black Friday do niedzieli wszystko - 65 % , wyhaczyłam tam super płaszcz przeceniony z ponad 500 stów na 190 zł :)

@Antenka1 no -65% to już coś! tylko nic dla siebie niestety nie znalazłam. Za to na Amazonie widzę fajne promocje na kindle paperwhite do niedzieli

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyjazd do USA