Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Pogrzeb

52 minut temu

free spin za rejestracje

dzisiaj o 12:49

Własny salon fryzjerski?

dzisiaj o 12:18

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NATRĘCTWA

24 lis 2016 - 12:40:31

Macie jakieś natręctwa? czy tylko ja się na tym łapię?;)
jeśli macie coś takiego- piszcie w komentarzach:)

ja na przykład:

- nie mogę zasnąć kiedy drzwi od pokoju/szafy/ szuflada w komodzie jest otwarta
- nie jestem w stanie oglądać filmu z komputera jeśli na ekranie jest strzałeczka(kursor od myszki)
- nie potrafię znieść dźwięku pocierania sztućcami o talerz
- odruchowo poprawiam grzywke, której od roku nie mam ;)

NATRĘCTWA

24 lis 2016 - 13:22:58

Nigdy nie zasne jak ktoś ma w pokoju zegar, w którym wskazówki na głos tykają to jest straszne i nigdy nie zrozumiem jak mozna miec taki zegar w pokoju i przy nim spac !

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

NATRĘCTWA

24 lis 2016 - 15:24:53

Ojj mam.
Bardzo często poprawiam włosy, w szczególności, jak jadę autobusem. Non stop coś przy nich grzebie, a później tak mi się elektryzują,że nie mogę ich ogarnąć.
Albo zmywanie naczyń - moje serce nie zazna spokoju, dopóty dopóki na szafce leży chociażby nieumyty zaparzacz do herbaty:D

NATRĘCTWA

24 lis 2016 - 15:44:26

- zawsze dwa razy sprawdzam czy zamknęłam drzwi na klucz mimo, ze doskonale wiem ze tak zrobilam :)

NATRĘCTWA

24 lis 2016 - 18:14:52

Cytat
czokoszok1992
- zawsze dwa razy sprawdzam czy zamknęłam drzwi na klucz mimo, ze doskonale wiem ze tak zrobilam :)
Ja też :)

NATRĘCTWA

24 lis 2016 - 19:54:22

Cytat
she22
Cytat
czokoszok1992
- zawsze dwa razy sprawdzam czy zamknęłam drzwi na klucz mimo, ze doskonale wiem ze tak zrobilam :)
Ja też :)

Ja potrafię zejść na dół klatki (mieszkam na 3 piętrze) i wrócić się na górę sprawdzić... to jest okropne! ;)

NATRĘCTWA

24 lis 2016 - 20:21:39

Cytat
affezione
Cytat
she22
Cytat
czokoszok1992
- zawsze dwa razy sprawdzam czy zamknęłam drzwi na klucz mimo, ze doskonale wiem ze tak zrobilam :)
Ja też :)

Ja potrafię zejść na dół klatki (mieszkam na 3 piętrze) i wrócić się na górę sprawdzić... to jest okropne! ;)

Mi zdarzy się wrócić i sprawdzić czy wylaczylam żelazko (chociaż prasowalam 5 godzin wcześniej i żelazko jest już dawno schowane w szafie) ;)

NATRĘCTWA

24 lis 2016 - 20:27:43

Zawsze jak wysiadam z tramwaju/autobusu, patrzę na siedzenie na którym siedziałam, czy czegoś tam nie zostawiłam,
Nie wiem dlaczego ale od pewnego czasu mam tak, że przed kąpielą muszę sprawdzić parę razy w łazience czy drzwi są zamknięte mimo tego, że już je zamykałam ale muszę sprawdzić i koniec.
Najpierw zakładam prawy but, potem lewy.
- często gram w pasjansa, a jak mi się nie uda ułożyć, to gram dotąd aż ułożę, czasem mi się już nie chce, ale i tak gram

NATRĘCTWA

24 lis 2016 - 21:19:43

Ja przed wyjściem kilkakrotnie sprawdzam kurki gazu czy są zakręcone...często też nie wiem czy włożyłam węża od pralki do wanny:D
Czytałam o tych zachowaniach,że żeby się ich pozbyć to trzeba myśleć o tym co się robi,np.zakręcam gaz to juz to zapamiętuje itdtańczy

NATRĘCTWA

24 lis 2016 - 21:20:30

1.Poprawiam przedmiot,który stoi na półce,bo stoi nie tak,jak powinien i mogę to robić milion razy,aż będzie stał idealnie.
W ogóle przedmioty muszą leżeć,wisieć,stać tak,jak ma być.
2.Mam wielką słabość do torebek i biżuterii-mam zawsze w identycznym kolorze jedno i drugie.Do tego dopasowuję paznokcie.
Przy czym kombinuję,gdzie to wszystko zmieścić,ale wciąż zdobywam nowe.
3.Nie wyjdę z domu,jeśli po coś wrócę-muszę usiąść i policzyć do 20.
4.Podobnie,jak koleżanka powyżej nie znoszę strzałki od kursora na monitorze,kiedy może nie oglądam,ale czytam.
5.Każdy przedmiot musi być odłożony dokładnie tam,gdzie powinien-nie może leżeć w innym pomieszczeniu i gdziekolwiek.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-24 21:21 przez czarownicaao.

NATRĘCTWA

25 lis 2016 - 08:30:41

u mnie często zdarza się tak, że firanka od okna nachodzi prawie na telewizor który wisi pomiędzy dwoma oknami- wtedy nie ma opcji, żebym nie poszła poprawić.

Kolejna rzecz- jak zasypiam wszystkie diody muszą być wyłączone w pokoju- listwa od komputera itp.

NATRĘCTWA

25 lis 2016 - 18:16:13

Cytat
affezione
Cytat
she22
Cytat
czokoszok1992
- zawsze dwa razy sprawdzam czy zamknęłam drzwi na klucz mimo, ze doskonale wiem ze tak zrobilam :)
Ja też :)

Ja potrafię zejść na dół klatki (mieszkam na 3 piętrze) i wrócić się na górę sprawdzić... to jest okropne! ;)
ha ha brawo

a ja potrafię zamknąć drzwi od mojego mieszkania i bez przerwy szarpać klamkę, o mało jej nie urwę, następnie jak w nocy wstaje do toalety to po omacku sprawdzam czy przekręcony jest zamek do drzwi SZOKnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-25 18:18 przez banach.

NATRĘCTWA

25 lis 2016 - 18:55:48

Ja się męczę z moimi natręctwami :(

1. Nie znoszę jak moje psy mlaskają liżą, ciamkają itp., a muszę tego słuchać codziennie, bo psów w domu mam 5.

2. Poza tym nie potrafię usnąć, gdy ktoś koło mnie choćby nawet lekko sapie, głośniej oddycha, nie wspominając już o chrapaniu.

3. Kolejnym natręctwem, które ostatnio mi towarzyszy to obsesyjne mycie rąk- myje je cały czas, bo mam wrażenie, że ciągle są brudne.

NATRĘCTWA

25 lis 2016 - 19:23:06

Ja nie ruszam się z domu bez jednej branzoletki, muszę ją mieć codziennie na lewym nadgarstku.
Kolejnym jest sponie z kołdrą pod stopami i nie inaczej.
I nigdy, przenigdy nie przechodzę między słupkami.
Czasem to wygląda komicznie, wszyscy idą prosto a ja na okrętke żeby minąç słupki.

NATRĘCTWA

25 lis 2016 - 19:44:08

@Safira422
Ja mam dolny róg kołdry pod stopami,a górny pod buzią-inaczej też nie zasnę.:D:D:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BLACK FRIDAY 2016- promocje, wyprzedaże!