Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

godzinę temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy będzie wojna?

23 lis 2016 - 20:13:11

@czarownicaao nie mój mąz tych rakiet nie wystawia ale pracuje w strazy granicznej :)

Czy będzie wojna?

23 lis 2016 - 20:19:50

Cytat
agata74
@czarownicaao nie mój mąz tych rakiet nie wystawia ale pracuje w strazy granicznej :)

A to faktycznie pewne źródło.Masz rację.
Skoro straż graniczna nic nie słyszała,to mogę spać spokojnie.
Tylko te myśliwce mogłyby już nie latać,bo strasznie huczą-na końcu świata nie jestem przyzwyczajona do takich hałasów.Mój pies się nawet boi.hahaha!:D:D:D

Czy będzie wojna?

23 lis 2016 - 20:23:14

czarownicaao ruskie lubia prowokowac bo tak samo jak my zadziorne chłopaki to tak samo jak mierzy koreiami jedni drugich prowokuja i na tym sie kończy. Teraz nie opłaca sie typowa wojna teraz jest wojna ekonomiczna i ona jest gorsza od tej normalnej bo wszystko jest robione w białych rekawiczkach a ludzie zyja w nieswiadomosci

Czy będzie wojna?

23 lis 2016 - 20:35:01

Cytat
agata74
czarownicaao ruskie lubia prowokowac bo tak samo jak my zadziorne chłopaki to tak samo jak mierzy koreiami jedni drugich prowokuja i na tym sie kończy. Teraz nie opłaca sie typowa wojna teraz jest wojna ekonomiczna i ona jest gorsza od tej normalnej bo wszystko jest robione w białych rekawiczkach a ludzie zyja w nieswiadomosci

HeHe! Racja,ludzie sami się wytępią i broni nie trzeba.
A jak nie ekonomicznie,to biologicznie i choroby wszystkich przesieją.
Jasne,że tak.tak



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-23 20:37 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Czy będzie wojna?

23 lis 2016 - 21:11:03

aaaa czyli 1000 świec, generator ... pytanie kto pierwszy zacznie ssać nim ludziska same zaczną się tępić ?

Czy będzie wojna?

24 lis 2016 - 07:50:08

@malmie
Wiesz,dochodzę do wniosku,że @agata74 miała rację.Ludzie sami się doprowadzą do zagłady-nie trzeba broni i strzałów.Wystarczy właśnie w dzisiejszych czasach odłączyć prąd i po sprawie.tak

Czy będzie wojna?

24 lis 2016 - 08:44:45

poczytaj sobie w kompie i tv.
Mówili o Nato wojska bedą stacjonowały to nie znaczy że ma być wojna
Mój pracuje w śmigłowcach trochę teorii mam .

Czy będzie wojna?

24 lis 2016 - 14:24:38

Nie trzeba odłączać prądu, mając prąd zamiast posłuchać lub poczytać wiadomości, ludziom łatwiej zasiać panikę/puścić plotę, i to właśnie niesprawdzone informacje mogą zasiać panikę i doprowadzić do zamieszek a w najgorszym wariancie nawet "zagłady" i będą się "tępić" jak to określiła "koleżanka"uff;)

Czy będzie wojna?

24 lis 2016 - 21:31:31

Cytat
banach
poczytaj sobie w kompie i tv.
Mówili o Nato wojska bedą stacjonowały to nie znaczy że ma być wojna
Mój pracuje w śmigłowcach trochę teorii mam .

W Obwodzie Kaliningradzkim?Na granicy?
To opowiadaj...

Nie sądzę,żebyście były tak opanowane,gdybyście mieszkały w strefie przygranicznej,50 km od przejścia.
Ale...pomyślałam,że te wyrzutnie pewnie są nakierowane na dalsze cele i pociski nade mną tylko przelecą (zasięg do 500 km) i poleca dalej,bo tam są cele.
U mnie nie bardzo jest co likwidować.:D:D:D
A hahahaha!I tak se to tłumaczę...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-24 21:52 przez czarownicaao.

Czy będzie wojna?

24 lis 2016 - 22:59:37

Mieszkam 19 km od przejścia, samoloty, strzały na polowaniach, pełno samochodów straży granicznej, itd...ale nie pomyślałam nawet o wojnie:) strach ma duże oczy czarownico, ale żyjemy w czasach gdzie informacje są dostępne non stop, więc spokojnie;)

Czy będzie wojna?

25 lis 2016 - 08:27:59

Cytat
CzerwoneUsta
Mieszkam 19 km od przejścia, samoloty, strzały na polowaniach, pełno samochodów straży granicznej, itd...ale nie pomyślałam nawet o wojnie:) strach ma duże oczy czarownico, ale żyjemy w czasach gdzie informacje są dostępne non stop, więc spokojnie;)
he he he
przynajmniej cos się u ciebie dzieje .

Czy będzie wojna?

25 lis 2016 - 11:42:34

banach, da się przyzwyczaić, gorsze są jeepy terenówki, te to hałas robią, a jak są zloty takich maszyn, to już przez kilka dni masz wrażenie że mieszkasz na polu bitwy, hałas przelatujących samolotów czy helikopterów przy terenówkach, przypomina bzykanie komara...ale i tak w mieście jest gorszy hałas więc nie mam co narzekać;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-25 11:44 przez CzerwoneUsta.

Czy będzie wojna?

25 lis 2016 - 19:57:50

@Ajkaa
Ok-dziękuję Ci.
Czyli koło mnie nie będą latały.
Super.super

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Czy będzie wojna?

29 lis 2016 - 20:19:19

Cytat
czarownicaao
Super.super
Jak tam, lata coś czy względny spokój ? Może jakiś wzmożony ruch czegoś ?

Cytat
CzerwoneUsta
Mieszkam 19 km od przejścia ...

Spokojnie czy nie ? Może jakieś dziki gdzieś ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-29 20:20 przez malmie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NATRĘCTWA