Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 5/5

Rocznica ślubu rodziców!

27 paź 2016 - 09:30:55

Moi rodzice mają w grudniu okrągłą rocznicę ślubu - Srebrne Gody - 25 lat!!!
Piękna rocznica, a ja mam problem co im kupić? Coś wspólnego? Czy każdemu z osobna?
Co możecie podpowiedzieć niebanalnego ale i nie kosmicznie drogiego?

Rocznica ślubu rodziców!

28 paź 2016 - 09:08:27

Moi mają srebrne gody za tydzień. Zamówiłam dla nich taki elegancki srebrny album śrubowy na zdjęcia www.limiq.pl/towar/view/24/album-srubowy-na-zdjecia Wiem, że rodzice uwielbiają wspominać i są sentymentalni, więc na początku umieściłam kilka zdjęć z ich młodości i ślubu. Resztę albumu będą już mieli do własnej dyspozycji :)) Oczywiście zamawiam też torcik i zapraszamy najbliższą rodzinkę, więc będzie taka mała uroczystość :)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 5/5

Rocznica ślubu rodziców!

28 paź 2016 - 22:24:06

Świetny pomysł, ale moi mają już tyle albumów, że to byłoby nudne. Co uroczystość, to album :P
Myślałam o czymś innym. Zegarki, żeby w miłości płynął im czas.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-10 01:26 przez moderator.

Rocznica ślubu rodziców!

28 paź 2016 - 22:30:56

Moi rodzice mieli 30 rocznice we wrześniu.
Jako prezent dostali pobyt w SPA na 3 dni, teraz na weekend listopadowy. Z masażami dla obojga, pełnym wyżywieniem, drinkiem powitalnym, itd. :)

Byli zachwyceni, i mam nadzieję, że po powrocie będą bardzo szczęśliwi :)

Rocznica ślubu rodziców!

29 paź 2016 - 16:41:04

Wow piękne prezenty.Az się wzruszyła.My mamy 25 lecie w grudniu.Kupilam Mężowi oryginalny zegarek Korea co sądzicie? Pozdrawiam serdecznie.

Cytat
securitas1972
Wow piękne prezenty.Az się wzruszyła.My mamy 25 lecie w grudniu.Kupilam Mężowi oryginalny zegarek Korsa co sądzicie? Pozdrawiam serdecznie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-29 16:41 przez securitas1972.

Rocznica ślubu rodziców!

17 lis 2016 - 22:31:22

Ja moim zrobiłam wypasioną prezentację multimedialną z historią ich miłości, ze zdjęciami z podłożoną muzyką. Też uwielbiają wspominać, a wiadomo, że przez 25 lat dużo się wydarzyło :) Oprócz tego fajną pościel, słodycze, no i szampana, żeby to uczcić :)

Rocznica ślubu rodziców!

29 lis 2016 - 11:52:55

Ja ostatnio kupowałam z bratem naszym rodzicom na rocznice (ale nie tak okrągłą) weekend w hotelu nad morzem.

Rocznica ślubu rodziców!

06 gru 2016 - 19:42:57

Też myślałam nad kupnem wyjazdu albo pobytu w spa, ale nie wiem jak to jest w praktyce. A z takiego pomysłu mogłabym skorzystać za rok. Kupuje się miejsce w hotelu na konkretną datę czy jakiś voucher do wykorzystania? Ja ogólnie wybiłam sobie to z głowy przez obawę, że to się zmarnuje, bo np. nie dostaną urlopu albo nie będą mieli jak dojechać. Kiedyś koleżance kupiłam bon na masaż, a ona go nie wykorzystała :( Było mi trochę przykro :(

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5

Rocznica ślubu rodziców!

07 gru 2016 - 08:36:45

Moim zdaniem z okazji rocznic nie powinno się kupować osobnych prezentów, w końcu to święto pary. Wysłanie rodziców w fajne miejsce jest fajnym pomysłem, ale też zależy to od trybu życia, jaki prowadzą. Jeśli mają jakieś zobowiązania, pracę, sprawy, może im to sprawić przykrość typu "jejku, bardzo byśmy chcieli, ale nie możemy sobie pozwolić na wyjazd". Lepiej zapewnić coś ekstra na miejscu, np. serię voucherów: kolacja w eleganckim miejscu, teatr/kino/opera, SPA, czy coś, co lubią rodzice lub np. kojarzy im się z poznaniem, zaręczynami, ślubem... :)

Rocznica ślubu rodziców!

16 gru 2016 - 15:45:48

Może zamiast tradycyjnych prezentów, warto im za sponsorować <moderacja-spam>/color] gdzie mogliby odpocząć?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-02 12:28 przez moderator.

Rocznica ślubu rodziców!

19 sty 2017 - 08:35:20

Cytat
pawlisia
Też myślałam nad kupnem wyjazdu albo pobytu w spa, ale nie wiem jak to jest w praktyce. A z takiego pomysłu mogłabym skorzystać za rok. Kupuje się miejsce w hotelu na konkretną datę czy jakiś voucher do wykorzystania? Ja ogólnie wybiłam sobie to z głowy przez obawę, że to się zmarnuje, bo np. nie dostaną urlopu albo nie będą mieli jak dojechać. Kiedyś koleżance kupiłam bon na masaż, a ona go nie wykorzystała :( Było mi trochę przykro :(


Hotele organizują różne pakiety, od weekendowych po kilku dniowe.
W zależności od tego co, kto potrzebuje :) - i dostosowujesz termin do własnych potrzeb.

Ja akurat znalazłam świety hotel w Karpaczu- a jeszcze doatkowo Karpacz to było miejsce gdzie rodzice moi jako narzeczeństwo pojechali tam pierwszy raz sami :) więc dodatkowo wspomnienia:) , może też warto wypytać o jakieś miejsce takie, które miło wspominają? a wtedy już internet powie wszystko, trzeba wyszukać hotelu, który oferuje takie pakiety :) wiadomo , że kilkudniowe kosztują już sporo- ale mnie udało się znaleźć 3dniowy, akurat na weekend ( piątek-niedziela), może w przyszłym roku też wypadają jakoś dłuższe weekendy tak , żeby tak zorganizować wyjazd?:) wiadomo, że w tygodniu nie każdy może wziąć urlop.

takie pakiety z reguły zawierają: fajny pokój o podwyższonym standardzie, jakaś niespodzianka- w moim przypadku był to powitalny drink, pełne wyżywienie w formie stołu szwedzkiego, no i zabiegi spa- tutaj akurat były jakieś masaże, kąpiele.. :)

Wiadomo , że to wszystko zależy jakie chcesz na to pieniążki przeznaczyć.
Ale jak masz rok, to coś uskłada się, żeby zorganizować taki wyjazd.

Moi rodzice byli zachwyceni po powrocie:)

zweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 5/5

Rocznica ślubu rodziców!

27 lut 2017 - 18:27:10

Witam.Ostatnio szukałam w internecie strony z artykułami dla domu. Znalazłam strone <moderacja-spam> i muszę przyznać że jest bardzo ciekawa a sklep jest nowy otwarty od niedawna. Na rocznicę ślubu rodziców na pewno znajdziesz coś fajnego i niedrogiego.Również i Wam bardzo serdecznie polecam odwiedzić stronę.Pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-02 12:26 przez moderator.

Rocznica ślubu rodziców!

01 mar 2017 - 18:14:02

i jak się udał prezent, co wybrałaś?

Rocznica ślubu rodziców!

02 mar 2017 - 14:20:26

Też jestem ciekawa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Waga łazienkowa czy elektroniczna?